• Informacje na temat:

  murillo

Artykuły na temat: murillo
 • Pracownik supermarketu zaginął 10 lat temu. Jego ciało znaleziono za sklepową lodówką

  Rodzice po raz ostatni widzieli Larry’ego Murillo-Moncadę 28 listopada 2009 roku. Wybiegł z domu boso, w trakcie śnieżycy. Wczoraj odnaleziono jego ciało w supermarkecie, którego był pracownikiem, niemal 10 lat po rozpoczęciu jego poszukiwań – pisze "The Washington Post".

 • Cosmiczny Murcof

  Pod pseudonimem Murcof kryje się pochodzący z Tijuany w Meksyku Edmundo Fernando Corona Murillo.

 • Gang przyznał się do zamordowania ponad 40 studentów

  Zatrzymani członkowie gangu przyznali się do zamordowania 43 studentów i spalenia ich zwłok - oświadczył minister sprawiedliwości Meksyku Jesus Murillo Karam. Los studentów był niewyjaśniony od czasu ich zniknięcia we wrześniu.

 • Papież Franciszek poprosił ofiary pedofilii o przebaczenie

  ...​Papież Franciszek poprosił ofiary księdza pedofila z Chile Fernando Karadimy o przebaczenie w imieniu swoim i całego Kościoła. W środę zakończyła się wizyta w Watykanie trzech mężczyzn, którzy w 2010 r. postawili publicznie zarzuty pedofilii 87-letniemu dziś Karadimie. Andres Murillo, Juan Carlos Cruz i James Hamilton gościli w watykańskim Domu świętej Marty, gdzie mieszka papież...

 • Członkowie gangu przyznali się do zamordowania 43 studentów

  Zatrzymani członkowie przestępczego gangu przyznali się do zamordowania 43 studentów i spalenia ich zwłok - oświadczył w piątek minister sprawiedliwości Meksyku Jesus Murillo Karam. Los studentów pozostawał niewyjaśniony od czasu ich zniknięcia we wrześniu.

 • Meksyk: Porwani studenci nie żyją. "Zostali zamordowani i spaleni"

  Po czterech miesiącach od zniknięcia w meksykańskim mieście Iguala 43 studentów prokuratura uznała, że wszyscy oni nie żyją. "Zebrane dowody pozwalają stwierdzić, że studenci zostali porwani, zamordowani i spaleni" - oświadczył prokurator generalny Meksyku Jesus Murillo Karam.

 • Meksyk: Wszyscy uprowadzeni studenci nie żyją

  Po czterech miesiącach od uprowadzenia 43 studentów meksykańska prokuratura uznała, że wszyscy oni nie żyją. "Możemy stwierdzić, że studenci zostali porwani, zamordowani i spaleni" - oświadczył prokurator generalny Meksyku Jesus Murillo Karam.

 • Meksykańskie władze odkryły cztery kolejne zbiorowe groby w ramach śledztwa w sprawie zaginięcia dwa tygodnie temu 43 studentów - poinformował w czwartek minister sprawiedliwości Meksyku Jesus Murillo Karam.

 • Meksyk: Odkryto nowe zbiorowe groby. Za zaginięciem studentów stoi policja?

  Meksykańskie władze odkryły cztery kolejne zbiorowe groby w ramach śledztwa ws. zaginięcia dwa tygodnie temu 43 studentów - poinformował minister sprawiedliwości Meksyku Jesus Murillo Karam. Według prokuratury, za zaginięciem studentów w czasie gwałtownych demonstracji w Iguali stoi policja miejska.

 • Prokurator generalny Meksyku Jesus Murillo Karam poinformował we wtorek, że w pierwszym z masowych grobów odkrytych w pobliżu miasteczku Iguala nie ma ciał 43 studentów, którzy zaginęli w tej miejscowości pod koniec września po starciu z policją.

Zdjęcia na temat: murillo
Dyskusje na temat: murillo