• Informacje na temat:

  musa i

Artykuły na temat: musa i
 • Połączone siły afgańskie, brytyjskie i amerykańskie kontynuowały w sobotę w prowincji Helmand operację zbrojną, której celem jest opanowanie Musa Kala - jedynej kontrolowanej przez talibów większej miejscowości Afganistanu.

 • Muse na Coke Live Music Festiwal

  Brytyjski zespół rockowy Muse będzie główną gwiazdą piątej edycji letniego festiwalu Coke Live Music Festival w Krakowie. Impreza odbędzie się 20 i 21 sierpnia na terenach byłego lotniska w Krakowie Czyżynach.

 • Brytyjski zespół Muse wystąpi w piątek na jedynym w tym roku koncercie w Polsce w łódzkiej Atlas Arenie.

 • Wstępne wyniki wyborów prezydenckich w Egipcie

  ...​Ze wstępnych wyników wyborów prezydenckich w Egipcie wynika, że obecny prezydent Abd el-Fatah es-Sisi zdobył największą liczbę głosów - ponad 21 mln. Jego jedyny rywal Musa Mustafa Musa - zaledwie 721 tys.

 • Oddziały talibów piąty dzień okupują miasto Musa Qala na południu kraju. Władze w Kabulu podkreślają, że chcą rozwiązać kryzys bez użycia sił zbrojnych, gdyż wojskowa akcja z pewnością doprowadziłaby do ofiar wśród ludności cywilnej.

 • Muse zawitali do Krakowa

  Ponad 40 tysięcy fanów przyjechało na Coke Live Music Festival. Najbardziej niecierpliwie czekano na najjaśniejszą gwiazdę imprezy, czyli brytyjski zespół Muse. Niektórzy fani prawdziwego, mocnego rocka, już o świcie przyjechali na teren krakowskiego muzeum lotonictwa. Przed Muse zagrały Panic! At The Disco, The Big Pink i polski zespół Muchy.

 • 600 lat islamu w Polsce

  Islam jest w Polsce religią rodzimą, obecną już ponad sześć wieków, co stanowi ewenement na skalę światową, a na pewno europejską - mówi, w rozmowie z INTERIA.P Musa Musa Czachorowski, członek Najwyższego Kolegium Muzułmańskiego Związku Religijnego w RP i jego rzecznik prasowy.

 • Maradona chce kandydować na prezydenta FIFA

  Argentyńczyk Diego Maradona chce kandydować na prezydenta FIFA. Legendarny piłkarz potwierdził to w rozmowie z urugwajskim dziennikarzem. Wcześniej chęć uczestniczenia w wyborach wyrazili szef liberyjskiego związku Musa Bility i brazylijski zawodnik Zico.

 • Rosja: USA w Europie naśladują hitlerowskie Niemcy

  Rosyjski ekspert wojskowy płk Musa Chamzatow porównał przerzucenie przez USA myśliwców F-22 do Europy i przygotowanie do ich przyjęcia różnych lotnisk w krajach NATO do postępowania hitlerowskich Niemiec przed atakiem na ZSRR w czerwcu 1941 roku.

 • Odkryli małą czarną dziurę. Po raz pierwszy w taki sposób...

  Astronomowie korzystający z instrumentu MUSA zainstalowanego na teleskopie VLT w Europejskim Obserwatorium Południowym w Chile zaobserwowali niezwykłe zachowanie jednej z gwiazd gromady NGC 3201. Gwiazda wydaje się krążyć wokół czarnej dziury o masie sięgającej czterech mas Słońca. To pierwsze odkrycie tego typu niewielkiej, nieaktywnej czarnej dziury we wnętrzu gromady kulistej, dokonane przez...

Zdjęcia na temat: musa i
Wideo na temat: musa i
 • Kraków czeka na festiwal. Początek jutro

  Zespoły Muse, The Chemical Brothers, 30 Seconds To Mars i Panic! At The Disco będą największymi gwiazdami 5. edycji Coke Live Music Festival w Krakowie. Dwudniowa impreza rusza już jutro na terenach byłego lotniska w Krakowie Czyżynach.

Dyskusje na temat: musa i