• Informacje na temat:

  na anioł pański

Artykuły na temat: na anioł pański
 • Anioł Pański bez papieża

  Jan Paweł II nie pojawi się na jutrzejszej modlitwie Anioł Pański. Papież obejrzy ceremonię w telewizji, pozostając w klinice Gemelli, gdzie przedwczoraj przeprowadzono zabieg umożliwiający mu oddychanie.

 • Watykan: Pierwsza niedziela bez modlitwy Anioł Pański

  W pierwszą niedzielę po abdykacji Benedykta XVI grupy ludzi z całego świata zgromadziły się w południe na placu Świętego Piotra pod zamkniętym oknem w papieskim apartamencie. To pierwszy świąteczny dzień bez modlitwy Anioł Pański z papieżem.

 • Przedostatni Anioł Pański z Benedyktem XVI

  Podczas pierwszego od zapowiedzi abdykacji spotkania z wiernymi na modlitwie Anioł Pański w niedzielę w Watykanie Benedykt XVI dziękował dziesiątkom tysięcy wiernych w kilku językach, w tym po polsku za modlitwę, wsparcie i uczucia okazane mu w tych dniach.

 • Anioł Pański w Castel Gandolfo. Papież bez gipsu

  Podczas niedzielnego spotkania na modlitwie Anioł Pański w Castel Gandolfo papież Benedykt XVI powiedział po polsku: "W dzisiejszej Ewangelii Pan Jezus mówi do swoich uczniów: "pośród was są tacy, którzy nie wierzą". W Roku Kapłańskim prośmy w modlitwie, by kapłani, którzy wzorem Piotra i Apostołów uwierzyli i poznali, że Chrystus jest świętym Boga, świadectwem swego życia umacniali wiarę...

 • ​Tysiące wiernych żegnały Benedykta XVI. Odmówili z papieżem Anioł Pański

  Ponad 100 tysięcy wiernych pojawiło się dziś na Placu św. Piotra w Rzymie. Po raz przedostatni na południowej modlitwie Anioł Pański spotkał się z nimi Benedykt XVI. Po południu papież oraz jego współpracownicy z Kurii Rzymskiej rozpoczną rekolekcje.

 • Papieska msza i Anioł Pański w święto Wniebowzięcia Matki Bożej

  Jak co roku w święto Wniebowzięcia Matki Bożej papież Benedykt XVI odprawił rano mszę w kościele parafialnym w Castel Gandolfo, a w południe spotkał się na modlitwie Anioł Pański z wiernymi, którzy przybyli do jego rezydencji.

 • Tłumy wiernych na pierwszym spotkaniu z papieżem na modlitwie Anioł Pański

  Papież Franciszek po raz pierwszy spotkał się w niedzielę na modlitwie Anioł Pański z wiernymi, którzy szczelnie wypełnili cały Plac Świętego Piotra i jego okolice. Bracia i siostry, dzień dobry - powiedział papież Franciszek, witając wiernych - Ten plac dzięki mediom ma wymiar światowy. Nowy biskup Rzymu znów wygłosił improwizowane przemówienie. Mówił tylko po włosku. Opowiadał...

 • Depcząc po piętach aniołom

  ..."Powietrze aniołów pełne?" - to fragment wiersza K.K. Baczyńskiego, a w zasadzie cytat zaczerpnięty ze św. Jana Chryzostoma. W istocie, gdyby częstotliwość ich występowania we wszystkich sferach naszego życia przełożyć na funkcje i posługi, jakie pełnią, świat musiałby przyjąć miano: "anielski".

 • Hasło "Bądźmy" zdobi w tym roku Grób Pański w Bazylice św. Brygidy w Gdańsku. W poprzednich latach wystrój Grobu Pańskiego w tej świątyni - za sprawą byłego proboszcza, prałata Henryka Jankowskiego - budził wiele kontrowersji.

 • Olsztyn ma swojego anioła stróża

  W niedzielę, 30 września br. o godz. 15.00 zapraszamy, do podczęstochowskiego Olsztyna, na uroczyste odsłonięcie rzeźby "Olsztyńskiego Anioła Stróża".

Zdjęcia na temat: na anioł pański
Wideo na temat: na anioł pański
 • Nawet 200 tys. wiernych przyszło na Anioł Pański

  Papież Franciszek po raz pierwszy spotkał się w niedzielę na modlitwie Anioł Pański z wiernymi, którzy szczelnie wypełnili cały Plac Świętego Piotra i jego okolice. Bracia i siostry, dzień dobry - powiedział papież Franciszek, witając wiernych - Ten plac dzięki mediom ma wymiar światowy.

 • Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Warszawy. "Mamy 1,4 tys. aktorów"

  Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Warszawy, 6 bm. w święto Objawienia Pańskiego. Biblijni monarchowie symbolizujący trzy kontynenty - Europę, Azję i Afrykę wyruszyli z pl. Zamkowego po modlitwie "Anioł Pański", którą poprowadził metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz i przeszli wraz z towarzyszącym im orszakiem na pl. Piłsudskiego, gdzie ustawiono Stajenkę ze Świętą Rodziną. Trzej

 • Papież Franciszek wita się z wiernymi

  też upominek i podziękowania za przybycie księży z parafii. Po odprawieniu mszy papież powrócił do gabinetów w Pałacu Apostolskim by przygotować się do poprowadzenia modlitwy Anioł Pański.