• Informacje na temat:

  na jagody

Artykuły na temat: na jagody
 • GIS: Salmonella w mrożonych jagodach

  Główny Inspektorat Sanitarny poinformował o wykryciu bakterii salmonelli w produkcie Jagody Leśne Mroźna Kraina 300 g.

 • Podkarpackie: Zaginęła 16-letnia Jagoda

  Policja poszukuje 16-letniej Jagody Motyki z Przeworska (woj. podkarpackie). Dziewczyna wyszła z domu w Sylwestra i do tej pory nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

 • Biedronka wycofuje mrożone jagody. Powód - salmonella

  Biedronka wycofuje ze sprzedaży mrożone jagody o nazwie „Jagody Leśne. Mroźna Kraina 300 g”. Jak informuje Państwowa Inspekcja Sanitarna, wykryto w nich bakterie salmonelli.

 • Na potencję - jagody

  Jagody, owoce cytrusowe i czerwone wino to według naukowców z University of East Anglia i Harvard University skuteczny sposób na kłopoty z potencją. Dokładnie chodzi o zawarte w tych owocach i winie flawonoidy, których spożywanie zmniejsza ryzyko problemów z erekcją nawet o kilkanaście procent. Pisze o tym w najnowszym numerze czasopismo "The American Journal of Clinical Nutrition".

 • Szczęśliwy finał poszukiwań 16-letniej Jagody z Przeworska

  Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 16-letniej Jagody z Przeworska na Podkarpaciu. Dziewczyna została odnaleziona w Rzeszowie.

 • Jagody acai – cudowne owoce z Amazonii

  Największą popularność jagody acai zyskały jednak dzięki swoim zdolnościom odchudzającym. Stanowiąc bogate źródło białka przyspieszają trawienie oraz metabolizm i szybko dają uczucie sytości, odwodząc nas od podjadania. Poznaj inne właściwości tych niezwykłych owoców. Jagody acai: Pochodzenie Wyglądem przypominające borówkę, a w smaku najbardziej zbliżone do jeżyny. Jagody acai rosną w lasach...

 • 40-latek zaginął w górach. Przez 6 dni jadł jagody i pszczoły

  Niezwykła historia w Stanach Zjednoczonych. 40-letni Matthew B. Matheny wybrał się na wycieczkę na Mount St. Helens w Górach Kaskadowych. Podczas wędrówki zgubił drogę i przez 6 dni był zmuszony jeść borówki i pszczoły, żeby przeżyć.

 • 40-latek zaginął w górach. Przez 6 dni jadł jagody i pszczoły

  Niezwykła historia w Stanach Zjednoczonych. 40-letni Matthew B. Matheny wybrał się na wycieczkę na Mount St. Helens w Górach Kaskadowych. Podczas wędrówki zgubił drogę i przez 6 dni był zmuszony jeść borówki i pszczoły, żeby przeżyć.

 • Czym jeść jagody, raki, ryby, jajka czy pieczyste? Niezwykła wystawa sztućców

  ...widelcem. Do grapefruita była już łyżka do wydrążania miąższu, do mango był wydłużony widelec, widelczykiem jadło się też melona. Ale już truskawki czy jagody miały swoje łyżki. Zdziwienie zwiedzających...

 • Zaginęła na jagodach

  Policjanci, strażacy i mieszkańcy - razem blisko 60 osób poszukiwało wczoraj 78-letniej mieszkanki gminy Łomazy. Kobieta nie wróciła do domu po tym, jak około południa wyszła do lasu na jagody. Późnym wieczorem zaginiona została odnaleziona 2 km od miejsca zamieszkania. Cała i zdrowa wróciła do domu.

Zdjęcia na temat: na jagody
Wideo na temat: na jagody
 • Zima się spóźnia - pociągi też

  Śmierć nienarodzonych bliźniąt w szpitalu we Włocławku to temat numer jeden w popołudniowych Faktach. Naświetlimy tę tragedię ze wszystkich stron. Drugi problem to zima, która atakuje niektóre regiony Polski (w innych - pogoda jesienna jak w listopadzie.) Zapraszamy na raport o złych warunkach drogowych i opóźnieniach pociągów. Spieszmy się... jeść czekoladę, jagody i truskawki. Dlaczego

Dyskusje na temat: na jagody