• Informacje na temat:

  na jagody

Artykuły na temat: na jagody
 • GIS: Salmonella w mrożonych jagodach

  Główny Inspektorat Sanitarny poinformował o wykryciu bakterii salmonelli w produkcie Jagody Leśne Mroźna Kraina 300 g.

 • Podkarpackie: Zaginęła 16-letnia Jagoda

  Policja poszukuje 16-letniej Jagody Motyki z Przeworska (woj. podkarpackie). Dziewczyna wyszła z domu w Sylwestra i do tej pory nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

 • Biedronka wycofuje mrożone jagody. Powód - salmonella

  Biedronka wycofuje ze sprzedaży mrożone jagody o nazwie „Jagody Leśne. Mroźna Kraina 300 g”. Jak informuje Państwowa Inspekcja Sanitarna, wykryto w nich bakterie salmonelli.

 • Na potencję - jagody

  Jagody, owoce cytrusowe i czerwone wino to według naukowców z University of East Anglia i Harvard University skuteczny sposób na kłopoty z potencją. Dokładnie chodzi o zawarte w tych owocach i winie flawonoidy, których spożywanie zmniejsza ryzyko problemów z erekcją nawet o kilkanaście procent. Pisze o tym w najnowszym numerze czasopismo "The American Journal of Clinical Nutrition".

 • Szczęśliwy finał poszukiwań 16-letniej Jagody z Przeworska

  Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 16-letniej Jagody z Przeworska na Podkarpaciu. Dziewczyna została odnaleziona w Rzeszowie.

 • Jagody acai – cudowne owoce z Amazonii

  Największą popularność jagody acai zyskały jednak dzięki swoim zdolnościom odchudzającym. Stanowiąc bogate źródło białka przyspieszają trawienie oraz metabolizm i szybko dają uczucie sytości, odwodząc nas od podjadania. Poznaj inne właściwości tych niezwykłych owoców. Jagody acai: Pochodzenie Wyglądem przypominające borówkę, a w smaku najbardziej zbliżone do jeżyny. Jagody acai rosną w lasach...

 • 40-latek zaginął w górach. Przez 6 dni jadł jagody i pszczoły

  Niezwykła historia w Stanach Zjednoczonych. 40-letni Matthew B. Matheny wybrał się na wycieczkę na Mount St. Helens w Górach Kaskadowych. Podczas wędrówki zgubił drogę i przez 6 dni był zmuszony jeść borówki i pszczoły, żeby przeżyć.

 • 40-latek zaginął w górach. Przez 6 dni jadł jagody i pszczoły

  Niezwykła historia w Stanach Zjednoczonych. 40-letni Matthew B. Matheny wybrał się na wycieczkę na Mount St. Helens w Górach Kaskadowych. Podczas wędrówki zgubił drogę i przez 6 dni był zmuszony jeść borówki i pszczoły, żeby przeżyć.

 • Zaginęła na jagodach

  Policjanci, strażacy i mieszkańcy - razem blisko 60 osób poszukiwało wczoraj 78-letniej mieszkanki gminy Łomazy. Kobieta nie wróciła do domu po tym, jak około południa wyszła do lasu na jagody. Późnym wieczorem zaginiona została odnaleziona 2 km od miejsca zamieszkania. Cała i zdrowa wróciła do domu.

 • Sanepid ostrzega: Uwaga na brudne jagody

  Uwaga na jagody i inne owoce leśne prosto z krzaka - ostrzega sanepid. Przez niemyte owoce możemy się zarazić tasiemcem.

Zdjęcia na temat: na jagody
Wideo na temat: na jagody
 • Zima się spóźnia - pociągi też

  Śmierć nienarodzonych bliźniąt w szpitalu we Włocławku to temat numer jeden w popołudniowych Faktach. Naświetlimy tę tragedię ze wszystkich stron. Drugi problem to zima, która atakuje niektóre regiony Polski (w innych - pogoda jesienna jak w listopadzie.) Zapraszamy na raport o złych warunkach drogowych i opóźnieniach pociągów. Spieszmy się... jeść czekoladę, jagody i truskawki. Dlaczego

Dyskusje na temat: na jagody