• Informacje na temat:

  na jagody

Artykuły na temat: na jagody
 • Na potencję - jagody

  Jagody, owoce cytrusowe i czerwone wino to według naukowców z University of East Anglia i Harvard University skuteczny sposób na kłopoty z potencją. Dokładnie chodzi o zawarte w tych owocach i winie flawonoidy, których spożywanie zmniejsza ryzyko problemów z erekcją nawet o kilkanaście procent. Pisze o tym w najnowszym numerze czasopismo "The American Journal of Clinical Nutrition".

 • Jagody acai – cudowne owoce z Amazonii

  Największą popularność jagody acai zyskały jednak dzięki swoim zdolnościom odchudzającym. Stanowiąc bogate źródło białka przyspieszają trawienie oraz metabolizm i szybko dają uczucie sytości, odwodząc nas od podjadania. Poznaj inne właściwości tych niezwykłych owoców. Jagody acai: Pochodzenie Wyglądem przypominające borówkę, a w smaku najbardziej zbliżone do jeżyny. Jagody acai rosną w lasach...

 • 40-latek zaginął w górach. Przez 6 dni jadł jagody i pszczoły

  Niezwykła historia w Stanach Zjednoczonych. 40-letni Matthew B. Matheny wybrał się na wycieczkę na Mount St. Helens w Górach Kaskadowych. Podczas wędrówki zgubił drogę i przez 6 dni był zmuszony jeść borówki i pszczoły, żeby przeżyć.

 • 40-latek zaginął w górach. Przez 6 dni jadł jagody i pszczoły

  Niezwykła historia w Stanach Zjednoczonych. 40-letni Matthew B. Matheny wybrał się na wycieczkę na Mount St. Helens w Górach Kaskadowych. Podczas wędrówki zgubił drogę i przez 6 dni był zmuszony jeść borówki i pszczoły, żeby przeżyć.

 • Zaginęła na jagodach

  Policjanci, strażacy i mieszkańcy - razem blisko 60 osób poszukiwało wczoraj 78-letniej mieszkanki gminy Łomazy. Kobieta nie wróciła do domu po tym, jak około południa wyszła do lasu na jagody. Późnym wieczorem zaginiona została odnaleziona 2 km od miejsca zamieszkania. Cała i zdrowa wróciła do domu.

 • Sanepid ostrzega: Uwaga na brudne jagody

  Uwaga na jagody i inne owoce leśne prosto z krzaka - ostrzega sanepid. Przez niemyte owoce możemy się zarazić tasiemcem.

 • "Na jagody" specjalnie dla dzieci

  Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach zaprasza na spektakl "Na jagody" według Marii Konopnickiej, który odbędzie się w niedzielę, 23 listopada o godz. 11.00.

 • ...​Uwaga na napromieniowane grzyby i jagody w południowo-wschodniej Białorusi. 27 lat po katastrofie w Czarnobylu grzyby i jagody z obwodu homelskiego są w znacznym stopniu napromieniowane.

 • Jedząc niemyte jagody, można nabawić się groźniej choroby - bąblowicy, a sezon na jagody właśnie się zaczyna. Chorobę przenoszą bardzo małe larwy tasiemca bąblowca, a bąblowica może uszkodzić wątrobę, płuca i mózg.

 • Prawie 700 kg radio aktywnych borówek skonfiskowała w Moskwie w ciągu ostatnich dni specjalna inspekcja. Większość owoców trafiła na moskiewskie rynki z Białorusi i Ukrainy, z terenów skażonych po wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu.

Zdjęcia na temat: na jagody
Wideo na temat: na jagody
 • Zima się spóźnia - pociągi też

  Śmierć nienarodzonych bliźniąt w szpitalu we Włocławku to temat numer jeden w popołudniowych Faktach. Naświetlimy tę tragedię ze wszystkich stron. Drugi problem to zima, która atakuje niektóre regiony Polski (w innych - pogoda jesienna jak w listopadzie.) Zapraszamy na raport o złych warunkach drogowych i opóźnieniach pociągów. Spieszmy się... jeść czekoladę, jagody i truskawki. Dlaczego