• Informacje na temat:

  na lipę

Artykuły na temat: na lipę
 • Komisja zapyta Tuska o słynne słowa syna o "lipie"

  ...- Komisja śledcza ds. Amber Gold będzie pytać b. premiera Donalda Tuska m.in. o słynną "lipę", o której mówił jego syn oraz o kwestie jego nadzoru nad służbami specjalnymi - zapowiedział w poniedziałek poseł z sejmowej komisji śledczej Wojciech Zubowski (PiS).

 • Piotr Kaleta (PiS): Politycy PSL niech zasadzą lipę, gruszę i wierzbę

  Kaleta, poseł PiS z okręgu kaliskiego, został nominowany przez posłankę PSL Andżelikę Możdżanowską do zasadzenia drzewa w ramach akcji Ludowców "Polska sadzi drzewa". "Postanowiłem się z tej nominacji wywiązać i przygotowałem trzy drzewa: gruszę, wierzbę i lipę oraz worek cebuli" - powiedział poseł na wtorkowej konferencji prasowej w Kaliszu. Jak poinformował, lipę przeznaczył dla...

 • Słoneczny Patrol RMF FM w Białymstoku. Za nami karaoke z Rudą z Red Lips

  Słoneczny patrol RMF FM odwiedził dziś Białystok, gdzie rozdaliśmy tysiące przepysznych lodów. Później razem z Rudą z Red Lips zaprosiliśmy mieszkańców na wakacyjne karaoke.

 • Michał Tusk: Razem z ojcem wiedzieliśmy, że OLT Express to była lipa (...) Dowodów nie było

  Obaj z ojcem wiedzieliśmy, że Amber Gold, mówiąc kolokwialnie, to lipa - mówił przed komisją śledczą ds. Amber Gold Michał Tusk. Dodał, że podejmując współpracę z OLT Express, podjął pewne ryzyko. Zwyciężyła ciekawość, chęć realizowania siebie w zakresie, jaki mnie interesował - zaznaczył.

 • 700-letnia lipa w niebezpieczeństwie. Pielgrzymi obgryzają korę, bo ma leczyć zęby

  700-letnia cudowna lipa w niebezpieczeństwie. Pielgrzymi odrywają z niej korę, bo według podań drzewo miało cudownie leczyć zęby. Dendrologom skończyła się cierpliwość, dlatego lipa została ogrodzona metalową siatką, by uniemożliwić zjadanie kory.

 • Dziesiąty, jubileuszowy Gitarowy Rekord Guinnessa, który - tradycyjnie - odbędzie się 1 maja na wrocławskim Rynku, tym razem wspomoże gitarzysta Tomek "Lipa" Lipnicki. Muzyk wraz z innymi uczestnikami imprezy zagra "Hey Joe" Jimiego Hendrixa.

 • Lipa z Wambierzyc (woj. dolnośląskie) prowadzi w konkursie na Drzewo Roku 2012. Do tej pory oddano na nią ponad 3,5 tys. głosów - poinformował Klub Gaja z Wilkowic (woj. śląskie), który organizuje plebiscyt. Do plebiscytu zgłoszonych zostało 290 drzew z całego kraju.

 • 11 prawie 30-letnich lip i wierzb zostanie wyciętych w poniedziałek w Świętokrzyskim Parku Narodowym na wniosek Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Zgodę na usunięcie drzew w stacji klimatologicznej na Świętym Krzyżu wydał wojewódzki konserwator przyrody w Kielcach.

 • Kości "śląskiego smoka" odkryli naukowcy na terenie miejscowości Lipie Śląskie. Szkielet ma ponad 200 milionów lat. O wielkim odkryciu wie każdy mieszkaniec tej niewielkiej wsi.

 • W ramach prowokacji dziennikarskiej "Gazeta Wyborcza" ogłosiła, że Akademia Komunikacji Społecznej (w rzeczywistości nieistniejąca) oferuje już po dwóch latach studiów tytuł magistra.

Zdjęcia na temat: na lipę
Wideo na temat: na lipę
 • Subiektywny przegląd prasy Tomasza Skorego

  Oprócz kolejnych tekstów i zdjęć na temat zamachu w Bostonie, jakie znajdziecie we wszystkich gazetach, Rzeczpospolita pisze o planie ministerstwa finansów, by do końca roku wszystkie wyroki sądowe można było znaleźć w internecie. Anonimowe i tylko dla porównania podobnych spraw. W Wyborczej badanie, czemu rodzice nie chcą posyłać do szkół sześciolatków. Odpowiedź - głównie przez emocje. Dodatkowe wyjaśnienie w samym tytule tekstu; "Rodzice szaleją, MEN nie mówi prawdy" - czyli polska...

Dyskusje na temat: na lipę