• Informacje na temat:

  na wsi

Artykuły na temat: na wsi
 • Prezydent Uzbekistanu Szawkat Mirzijojew zdecydował, że większość członków rządu ma przeprowadzić się na prowincję, "by na własnej skórze doświadczyć codziennego życia" mieszkańców wsi - podało w piątek Radio Swoboda.

 • Reprywatyzacja: Roszczenia dotyczą nawet całych wsi

  Pracujemy nad raportem, który pokaże jak ogromnym zagrożeniem jest nieuregulowanie kwestii reprywatyzacji - zapowiedział w piątek rzecznik komisji weryfikacyjnej Oliwer Kubicki. Według niego dokument ukaże całościowo sprawę reprywatyzacji w Polsce. "Do komisji wpływają sygnały o roszczeniach reprywatyzacyjnych dotyczących terenów nawet całych wsi. To jest majątek w skali Polski liczony...

 • Zachodniopomorskie: Pożar domu wielorodzinnego we wsi Kukinia

  Cztery rodziny zostały ewakuowane z płonącego domu wielorodzinnego we wsi Kukinia koło Ustronia Morskiego (woj. zachodniopomorskie). Strażacy walczą z ogniem, który zajął cały budynek.

 • Wenezuela: Przymusowe prace na wsi

  Załamanie gospodarki i pustki w sklepach, którym rząd Wenezueli próbuje zaradzić takimi metodami, jak kontrola wojska nad dystrybucją żywności, skłoniły prezydenta do sięgnięcia po nowe środki nadzwyczajne: przedsiębiorstwa mają wysyłać pracowników do pracy na wsi.

 • Ponad połowa mieszkańców wsi nie ma kanalizacji

  ...60 procent mieszkańców wsi w Polsce wciąż nie ma kanalizacji. To najnowsze dane Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie, która zrzesza prawie pół tysiąca firm dostarczających wodę. Problem z dostępem do kanalizacji występuje w każdym województwie w naszym kraju.

 • Turniej wsi

  Ośrodek Sportu i Rekreacji we Wschowie organizuje I Turniej Wsi, który odbędzie się podczas Gminnych Dożynek w dniu 24 sierpnia 2008 r.

 • "Rz": Pomoc dla młodych ambitnych z małych miast i wsi

  Ponad 15,5 tys. osób z małych miast i wsi mogło dzięki stypendiom pomostowym rozpocząć studia – informuje "Rzeczpospolita".

 • Tajemniczy pożar w wielkopolskiej wsi. Znaleziono trzy zwęglone ciała

  Trwa wyjaśnianie okoliczności tragicznego pożaru we wsi Kaziopole w gminie Rogoźno w Wielkopolsce. Wczoraj policja odnalazła w pogorzelisku trzy zwęglone ciała.

 • "Fakt": Dlaczego Duda nie ujawni aneksu do raportu WSI?

  Andrzej Duda nie ujawni aneksu do raportu WSI. Prezydent nie chce bowiem "upokorzyć" ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza i "ośmieszyć" własnego kraju – ujawnia gazecie blisko współpracownik głowy państwa.

 • Co dalej z aneksem WSI? Rzecznik prezydenta zabrał głos

  Nie ma decyzji w sprawie przekazania SKW aneksu do raportu z weryfikacji WSI - powiedział w niedzielę rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński. Dodał, że to "nie jest chyba najważniejsza kwestia, która dotyczy polskich sił zbrojnych".

Zdjęcia na temat: na wsi
Wideo na temat: na wsi
 • Mieszkańcy wsi nieopodal Czarnobyla: Nie ma ryzyka

  Mieszkańcy wsi wokół uszkodzonej elektrowni atomowej w Czarnobylu twierdzą, że w mieście nie ma radioaktywnego promieniowania szkodliwego dla środowiska. - Tu promieniowanie jest mniejsze niż w Kijowie - zapewniają.

 • Nietypowy znak drogowy w wielkopolskiej wsi

  Nietypowy znak drogowy w wielkopolskiej wsi

 • Donald Tusk przedstawia rząd

  Premier poinformował, że Waldemar Pawlak zostanie wicepremierem, ministrem gospodarki; Radosław Sikorski - ministrem spraw zagranicznych; Jacek Rostowski - ministrem finansów; Bartosz Arłukowicz - ministrem zdrowia; Krystyna Szumilas - ministrem edukacji narodowej; Marek Sawicki - ministrem rolnictwa i rozwoju wsi; Michał Boni - ministrem administracji i cyfryzacji; Mikołaj Budzanowski

Dyskusje na temat: na wsi