• Informacje na temat:

  na wsi

Artykuły na temat: na wsi
 • Prezydent Uzbekistanu Szawkat Mirzijojew zdecydował, że większość członków rządu ma przeprowadzić się na prowincję, "by na własnej skórze doświadczyć codziennego życia" mieszkańców wsi - podało w piątek Radio Swoboda.

 • Reprywatyzacja: Roszczenia dotyczą nawet całych wsi

  Pracujemy nad raportem, który pokaże jak ogromnym zagrożeniem jest nieuregulowanie kwestii reprywatyzacji - zapowiedział w piątek rzecznik komisji weryfikacyjnej Oliwer Kubicki. Według niego dokument ukaże całościowo sprawę reprywatyzacji w Polsce. "Do komisji wpływają sygnały o roszczeniach reprywatyzacyjnych dotyczących terenów nawet całych wsi. To jest majątek w skali Polski liczony...

 • Pożar fermy w Kościelnej Wsi. Spłonęło 18 tys. kur

  Pożar w gospodarstwie rolnym przy ul. Szwedzkiej w Kościelnej Wsi w Wielkopolsce. Doszczętnie spłonęła jedna hala, a w niej blisko 18 tysięcy kur.

 • Małopolska walczy z wodą. Wsie odcięte od świata

  Harklowa koło Nowego Targu mieszkańcy i strażacy układali worki z piaskiem, aby skierować wody występujące z Dunajca z powrotem do koryta. Podobnie we wsi Długopole w pow. nowotarskim ułożone wzdłuż brzegów...

 • Niezwykłe odkrycie we wsi Wrzesina: Dokumenty, listy, ubrania

  Sukces stowarzyszenia historyczno-eksploracyjnego Medalion z Olsztyna. We wsi Wrzesina w powiecie olsztyńskim detektoryści wykopali osiemnaście kan z depozytem pochodzącym prawdopodobnie z 1947 roku.

 • Warmińsko-mazurskie: Niezwykłe odkrycie we wsi Wrzesina

  Sukces stowarzyszenia historyczno-eksploracyjnego "Medalion" z Olsztyna. We wsi Wrzesina (woj. warmińsko-mazurskie) detektoryści wykopali osiemnaście kan z depozytem pochodzącym prawdopodobnie z 1947 r.

 • Zachodniopomorskie: Pożar domu wielorodzinnego we wsi Kukinia

  Cztery rodziny zostały ewakuowane z płonącego domu wielorodzinnego we wsi Kukinia koło Ustronia Morskiego (woj. zachodniopomorskie). Strażacy walczą z ogniem, który zajął cały budynek.

 • ​Kosiniak-Kamysz: PiS jest fałszywym obrońcą polskiej wsi

  ..."PSL powstrzyma PiS, który jest fałszywym obrońcą polskiej wsi" - mówił w emocjonalnym wystąpieniu szef ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz podczas protestu rolników przeciwko polityce rządu, jaki odbył się w sobotę w Rębowie pod Wyszogrodem (woj. mazowieckie).

 • Wenezuela: Przymusowe prace na wsi

  Załamanie gospodarki i pustki w sklepach, którym rząd Wenezueli próbuje zaradzić takimi metodami, jak kontrola wojska nad dystrybucją żywności, skłoniły prezydenta do sięgnięcia po nowe środki nadzwyczajne: przedsiębiorstwa mają wysyłać pracowników do pracy na wsi.

 • Ponad połowa mieszkańców wsi nie ma kanalizacji

  ...60 procent mieszkańców wsi w Polsce wciąż nie ma kanalizacji. To najnowsze dane Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie, która zrzesza prawie pół tysiąca firm dostarczających wodę. Problem z dostępem do kanalizacji występuje w każdym województwie w naszym kraju.

Zdjęcia na temat: na wsi
Wideo na temat: na wsi
Dyskusje na temat: na wsi