• Informacje na temat:

  na wspak

Artykuły na temat: na wspak
 • W Wałbrzychu działa jedyny w Polsce klub ludzi... mówiących i czytających wspak - Ikar, czyli Raki. W całym kraju amatorów "wspakowania" jest zaledwie pięcioro, troje mieszka w Wałbrzychu.

 • W Wałbrzychu działa jedyny w Polsce klub ludzi... mówiących i czytających wspak – Ikar, czyli Raki. W całym kraju amatorów „wspakowania” jest zaledwie pięcioro, troje mieszka w Wałbrzychu.

 • Sztab WOŚP w Bukownie zaprasza na V Symboliczny Bieg "Policz się z cukrzycą'! Podczas biegu odbędą się dodatkowo: - bieg przedszkolaków, - bieg przełajowy, - symboliczny bieg półśmieszny stylem dowolnym (wspak, w podskokaach lub jak kto woli). Zapraszamy wszystkich chętnych do spędzenia 24. Finału WOŚP aktywnie razem z nami! Podczas imprezy będą wykonywane badania poziomu cukru.  

 • Każdy dzień przynosi nowe scenariusze pierwszego globalnego konfliktu XXI wieku. Wygląda na to, że mamy kolejną odsłonę tej ogólnoświatowej zawieruchy, dywersję sieciową - atak przy pomocy bardzo złośliwego i skutecznego wirusa komputerowego. Nazywa się Nimda, a to wspak znaczy Admin. Admin z kolei to skrót od słowa administrator, czyli zarządca systemu.

 • ...zrobili. Ale w tzm kraju wszystko działa wspak. Zulu - Gula powiedziałby: Polska to bardzo dziwna kraj. Jaja jak berety.

 • Każdy dzień przynosi nowe scenariusze pierwszego globalnego konfliktu XXI wieku. Wygląda na to, że mamy kolejną odsłonę tej ogólnoświatowej zawieruchy, dywersję sieciową - atak przy pomocy bardzo złośliwego i skutecznego wirusa komputerowego. Nazywa się Nimda a to wspak znaczy Admin. Admin z kolei to skrót od słowa administrator czyli zarządca systemu.

 • W Rosji urodziła się Wyborina

  ..."Wyborina" - oto imię, jakie postanowili nadać rodzice dziewczynce, która urodziła się w niedzielę, 2 grudnia, w Republice Chakasji. Zwyczaj nadawania dzieciom imion związanych z polityką lub osiągnięciami gospodarczymi zapoczątkowano w ZSRR. Były więc dziewczynki o imieniu Oktiabrina (od rewolucji październikowej), Traktorina, Lenina i Ninel (Lenin wspak), chłopcy o imieniu Traktor czy Rem...

 • Rekordzista Guinnessa na tropie palindromów

  ...znaczenie niezależnie od tego, czy czytamy go normalnie, czy wspak. Współcześnie palindromy pełnią funkcję zabawy słownej. *** Ulubione palindromy Józefa Godzica "Może jutro ta dama sama da tortu jeżom...

 • Człowiek - magnes wart 100 tysięcy euro?

  ...81 lat. Przycisk kończy nudę 15-letni utalentowany mieszkaniec Wrocławia, o tajemniczym pseudonimie Marko, w wieku 7 lat odkrył swój talent - mówienia, czytania i pisania wspak. - Pierwsze zdanie...

 • ...zaskakujące dynamiczne i onomatopeiczne wyliczenie: i tylko młot inaczej dzwoni.../I dzwoni wprzód! I dzwoni wspak! I wzwyż za każdym grzmi nawrotem! . Rolę pewnego symbolu pełni znamienna liczba...