• Informacje na temat:

  nabój

Artykuły na temat: nabój
 • Wałęsa dostał przesyłkę z pogróżkami. W środku był nabój

  Lech Wałęsa poinformował na Facebooku, że otrzymał w poniedziałek przesyłkę z pogróżkami. W środku był nabój.

 • ...25-letni obywatel Ukrainy chciał przewieźć przez polsko-ukraińską granicę nabój do karabinu, twierdząc, że to talizman na szczęście. Nie miał wymaganych zezwoleń. Został ukarany grzywną w wysokości 800 zł.

 • Po wybuchu w Ursusie policja zabezpieczyła ok. 30 nabojów

  Zdarzenie miało miejsce w jednym z mieszkań przy ul. Rakuszanki w warszawskim Ursusie. Mężczyzna, który w nim przebywał, próbował rozbroić nabój i doszło do wybuchu. Mężczyzna został ciężko ranny. Policja otrzymała informacje o zdarzeniu ok. godz. 19.40. Gdy na miejscu pracowali pirotechnicy, mieszkańcy budynku zostali ewakuowani do podstawionych autokarów. O drugiej w nocy wrócili do swoich...

 • Po wybuchu w warszawskim Ursusie policja zabezpieczyła około 30 nabojów

  Zdarzenie miało miejsce w jednym z mieszkań przy ul. Rakuszanki w warszawskim Ursusie. Mężczyzna, który w nim przebywał, próbował rozbroić nabój i doszło do wybuchu. Mężczyzna został ciężko ranny. Policja otrzymała informacje o zdarzeniu ok. godz. 19.40. Gdy na miejscu pracowali pirotechnicy, mieszkańcy budynku zostali ewakuowani do podstawionych autokarów. "O drugiej w nocy wrócili do swoich...

 • Wojsko kupuje dwa miliony ślepych naboi

  Inspektorat Uzbrojenia opublikował ogłoszenie o zamówieniu ponad dwóch milionów sztuk ślepej amunicji. Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych wyjaśniło, że ślepe naboje mają służyć do ćwiczeń, w tym do oswojenia nowych żołnierzy z hukiem wystrzałów.

 • ​Straż Graniczna zamówiła amunicję kalibru 9 mm Parabellum. Umowa dotyczy dostawy 1 500 000 sztuk nabojów, a jej wartość to 1,215 mln PLN.

 • ...41-letni mieszkaniec Łodzi postrzelił się w nogę próbując zdetonować nabój do broni myśliwskiej, który znalazł w lesie. Mężczyzna z raną uda trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Odpowie prawdopodobnie za nielegalne posiadanie amunicji.

 • Lisia Góra: Odkryto setki nabojów Armii Radzieckiej

  Całkiem spory arsenał wykopał na terenie swojej posesji mieszkaniec Lisiej Góry. Amunicja strzelecka do najpopularniejszego na przełomie wieków karabinku mosin leżała na niewielkiej głębokości pod powierzchnią ziemi.

 • W bagażu miał nabój, a w domu arsenał

  Kontrola 29-letniego mieszkańca Podkarpacia na lotnisku w Jasionce k. Rzeszowa doprowadziła do odkrycia na jego posesji całego arsenału - poinformowała w czwartek rzeczniczka Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu, Elżbieta Pikor.

 • Bałagan w nabojach

  Aż 40 tys. sztuk źle oznaczonej amunicji znaleziono w policyjnych magazynach w Łodzi. Kontrolę przeprowadzono po tragicznych zajściach w czasie tamtejszych juwenaliów.

Zdjęcia na temat: nabój
Wideo na temat: nabój
 • Paczka wybuchła w rękach pracownika poczty

  W rękach pracownika poczty w Otmuchowie na Opolszczyźnie eksplodowała paczka. Mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci ustalili już nadawcę przesyłki. W środku znajdowały się naboje do gaśnic. - Wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek - poinformował mł. asp. Karol Brandys z biura prasowego opolskiej policji.

 • Napad na jubilera w Warszawie

  Podczas napadu na sklep jubilerski na warszawskim Mokotowie padły strzały. Jak ustalił reporter RMF FM Paweł Świąder, policja znalazła na miejscu łuskę i nabój. Przed południem czterech zamaskowanych sprawców wtargnęło do sklepu z biżuterią. Bandyci rozbili kilka gablot i ukradli towar. Na szczęście nikt nie został ranny.

 • Różowe strzelby dla miłośniczek broni palnej

  Mieszkanka Florydy zastanawiała się, jak sprawić, by nauka strzelania stała się atrakcyjna również dla kobiet. Nie podobały jej się workowate ubrania w szaroburych kolorach i powyciągane kamizelki. Otworzyła firmę, która produkuje m.in. biżuterię z łusek po nabojach, torebki, w których bezpiecznie można przechowywać broń oraz wieczorowe stroje na strzelnicę. Najwyraźniej znalazła kobiecą niszę w męskim świecie.