• Informacje na temat:

  naczelne

Artykuły na temat: naczelne
 • ​Andrzej Matyja prezesem Naczelnej Rady Lekarskiej

  Andrzej Matyja został wybrany przez delegatów XIV Krajowego Zjazdu Lekarzy prezesem Naczelnej Rady Lekarskiej - poinformowała PAP rzeczniczka NRL Katarzyna Strzałkowska. Naczelnym Rzecznikiem Odpowiedzialności Zawodowej został ponownie Grzegorz Wrona.

 • W Mińsku została zatrzymana Iryna Leuszyna, redaktor naczelna niezależnej białoruskiej agencji informacyjnej "BiełaPAN". Media informują, że w jej mieszkaniu widoczne są ślady przeszukania.

 • Adwokat Jacek Trela został prezesem Naczelnej Rady Adwokackiej. Wybrał go w piątek wieczorem obradujący w Krakowie zjazd adwokatury. Trela - dotąd wiceprezes NRA miał jedną rywalkę - mec. Małgorzatę Kożuch z Krakowa...

 • Naczelna Rada Adwokacka o prawach dziennikarzy

  Konieczne jest natychmiastowe wycofanie się z działań ograniczających swobodę pracy dziennikarskiej, gdyż naruszanie praw dziennikarzy bezpośrednio narusza prawa obywateli - czytamy w sobotniej uchwale Naczelnej Rady Adwokackiej.

 • Radziwiłł rezygnuje z członkostwa w Naczelnej Radzie Lekarskiej

  Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł zrezygnował z członkostwa w Naczelnej Radzie Lekarskiej. W liście do szefa NRL podkreślił, że z niezrozumieniem odbiera jego prośbę do międzynarodowych organizacji lekarskich, aby wywarły presję na polski rząd w sprawie rozmów protestującymi lekarzami.

 • Naczelna Rada Lekarska apeluje do premier Szydło

  O osobiste zaangażowanie w sprawy ochrony zdrowia i dialog ze wszystkimi środowiskami zainteresowanymi poprawą jakości ochrony zdrowia zaapelowała w piątek do premier Beaty Szydło Naczelna Rada Lekarska. Zdaniem NRL, nakłady na zdrowie jak najszybciej powinny wzrosnąć do 6,8 proc. PKB.

 • Naczelna Izba Aptekarska: Zniesienie obowiązku szczepień jest absurdalne

  ..."W obliczu publicznej dysputy, jaka toczy się w Sejmie w związku z pracami nad ustawą znoszącą obowiązkowe szczepienia, przedstawiciele Naczelnej Rady Aptekarskiej chcieliby dołożyć swój głos do(...) udostępnionej na stronach Naczelnej Izby Aptekarskiej. Podkreślono w niej, że nie ma skuteczniejszej metody ochrony przed chorobami zakaźnymi niż szczepienia. "Zasadność i obowiązek szczepień nie...

 • Robert Feluś nie jest już naczelnym "Faktu"

  Robert Feluś zrezygnował z funkcji redaktora naczelnego "Faktu". Powodem decyzji był artykuł gazety dotyczący śmierci syna byłego premiera Leszka Millera – podały "Wirtualne Media".

 • Naczelna Rada Adwokacka: Naruszenie praw dziennikarzy narusza prawa obywateli

  Konieczne jest natychmiastowe wycofanie się z działań ograniczających swobodę pracy dziennikarskiej, gdyż naruszanie praw dziennikarzy bezpośrednio narusza prawa obywateli - czytamy w uchwale Naczelnej Rady Adwokackiej.

 • Wszystkie ssaki naczelne starzeją się bardzo podobnie. Człowiek nie jest pod tym względem wyjątkowy - informują naukowcy z USA na łamach pisma "Science".

Zdjęcia na temat: naczelne
Wideo na temat: naczelne
 • Eugeniusz Kłopotek w Kontrwywiadzie RMF FM

  "Co do prezydentury, to ja mam tutaj trochę wątpliwości. Czy warto trwonić siły, a zwłaszcza środki na wybory prezydenckie, czy jednak tego nie przemyśleć, ale to jest decyzja władz naczelnych PSL. Skoro jesteśmy w koalicji z Platformą Obywatelską, to czy nie poprzeć właśnie w tych wyborach obecnego prezydenta Bronisława Komorowskiego, a skoncentrować siły i środki na przyszłorocznych wyborach parlamentarnych? To są moje wątpliwości, ale ostateczna decyzja należy do władz naczelnych PSL" -...

 • NPW: Ekshumowane ciała były ze sobą zamienione

  Z przeprowadzonych badań genetycznych wynika jednoznacznie, że ekshumowane w zeszłym tygodniu ciała dwóch ofiar katastrofy smoleńskiej "zostały ze sobą wzajemnie zamienione" - poinformowała Naczelna Prokuratura Wojskowa.

 • Hambura: Niemieckie służby chcą uciąć sprawę. Zdementowanie informacji Rotha jest jej potwierdzeniem

  „Jeżeli informacja wniesie coś do sprawy, to powinna być w aktach. Widzę, że informacje Rotha mogą coś wnieść” - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM, o informacjach niemieckiego dziennikarza śledczego, pełnomocnik części rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej mec. Stefan Hambura. Dodaje, że już w marcu, w nocy, przed konferencją Naczelnej Prokuratury Wojskowej wysłał wniosek, żeby wstrzymać konferencję, bo

Dyskusje na temat: naczelne