• Informacje na temat:

  naczelne

Artykuły na temat: naczelne
 • Fatalny wybór Rady Naczelnej PSL

  Włączenie się Polskiego Stronnictwa Ludowego w skład Koalicji Europejskiej uważam za jeden z największych błędów tej partii od 1989 roku.

 • ​Andrzej Matyja prezesem Naczelnej Rady Lekarskiej

  Andrzej Matyja został wybrany przez delegatów XIV Krajowego Zjazdu Lekarzy prezesem Naczelnej Rady Lekarskiej - poinformowała PAP rzeczniczka NRL Katarzyna Strzałkowska. Naczelnym Rzecznikiem Odpowiedzialności Zawodowej został ponownie Grzegorz Wrona.

 • W Mińsku została zatrzymana Iryna Leuszyna, redaktor naczelna niezależnej białoruskiej agencji informacyjnej "BiełaPAN". Media informują, że w jej mieszkaniu widoczne są ślady przeszukania.

 • 23 lutego Rada Naczelna PSL. Rozmowy o wyborach do PE

  ...zwolennicy różnych rozwiązań, ale ta decyzja dopiero przed nami. Dopiero na Radzie Naczelnej. Teraz trwają dyskusję wewnętrzne, na zarządach wojewódzkich, na Naczelnym Komitecie Wykonawczym, na zarządach...

 • Adwokat Jacek Trela został prezesem Naczelnej Rady Adwokackiej. Wybrał go w piątek wieczorem obradujący w Krakowie zjazd adwokatury. Trela - dotąd wiceprezes NRA miał jedną rywalkę - mec. Małgorzatę Kożuch z Krakowa...

 • Naczelna Rada Adwokacka o prawach dziennikarzy

  Konieczne jest natychmiastowe wycofanie się z działań ograniczających swobodę pracy dziennikarskiej, gdyż naruszanie praw dziennikarzy bezpośrednio narusza prawa obywateli - czytamy w sobotniej uchwale Naczelnej Rady Adwokackiej.

 • Apel Naczelnej Rady Adwokackiej ws. śmierci prezydenta Gdańska

  Adwokatura polska apeluje, aby śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza stała się początkiem odnowy życia politycznego i społecznego w naszej ojczyźnie. Tego oczekuje całe polskie społeczeństwo - napisała Naczelna Rada Adwokacka w podjętej w sobotę uchwale.

 • Było spotkanie przedstawiciela Kancelarii Prezydenta z Naczelnym Rabinem Polski

  Kancelaria Prezydenta zorganizowała kuluarowe spotkanie z Naczelnym Rabinem Polski Michaelem Schudrichem - dowiedział się reporter RMF FM Patryk Michalski. Rozmowy dotyczyły kryzysu polsko-izraelskiego po wypowiedzi tamtejszego ministra spraw zagranicznych. Israel Katz w telewizyjnym wywiadzie stwierdził, że "Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki".

 • Radziwiłł rezygnuje z członkostwa w Naczelnej Radzie Lekarskiej

  Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł zrezygnował z członkostwa w Naczelnej Radzie Lekarskiej. W liście do szefa NRL podkreślił, że z niezrozumieniem odbiera jego prośbę do międzynarodowych organizacji lekarskich, aby wywarły presję na polski rząd w sprawie rozmów protestującymi lekarzami.

 • Naczelna Rada Lekarska apeluje do premier Szydło

  O osobiste zaangażowanie w sprawy ochrony zdrowia i dialog ze wszystkimi środowiskami zainteresowanymi poprawą jakości ochrony zdrowia zaapelowała w piątek do premier Beaty Szydło Naczelna Rada Lekarska. Zdaniem NRL, nakłady na zdrowie jak najszybciej powinny wzrosnąć do 6,8 proc. PKB.

Zdjęcia na temat: naczelne
Wideo na temat: naczelne
 • Jaki: Ks. Adam Jabłoński wciąż Naczelnym Kapelanem Więziennictwa? To decyzja władz kościelnych

  Jaki: Ks. Adam Jabłoński wciąż Naczelnym Kapelanem Więziennictwa? To decyzja władz kościelnych

 • Eugeniusz Kłopotek w Kontrwywiadzie RMF FM

  "Co do prezydentury, to ja mam tutaj trochę wątpliwości. Czy warto trwonić siły, a zwłaszcza środki na wybory prezydenckie, czy jednak tego nie przemyśleć, ale to jest decyzja władz naczelnych PSL. Skoro jesteśmy w koalicji z Platformą Obywatelską, to czy nie poprzeć właśnie w tych wyborach obecnego prezydenta Bronisława Komorowskiego, a skoncentrować siły i środki na przyszłorocznych wyborach parlamentarnych? To są moje wątpliwości, ale ostateczna decyzja należy do władz naczelnych PSL" -...

 • NPW: Ekshumowane ciała były ze sobą zamienione

  Z przeprowadzonych badań genetycznych wynika jednoznacznie, że ekshumowane w zeszłym tygodniu ciała dwóch ofiar katastrofy smoleńskiej "zostały ze sobą wzajemnie zamienione" - poinformowała Naczelna Prokuratura Wojskowa.