• Informacje na temat:

  nadir

Artykuły na temat: nadir
 • ​Rosyjskie lotnictwo i syryjska armia planują operację wyzwolenia Aleppo

  Rosyjskie lotnictwo i syryjska armia przygotowują wspólną operację wyzwolenia Aleppo na północnym zachodzie Syrii - poinformował w niedzielę w Moskwie rosyjskich deputowanych premier Syrii Wail Nadir el-Halaki.

 • Syryjski premier: Armia "trzyma palec na spuście"

  Syryjska armia "jest zmobilizowana, trzyma palec na spuście" - powiedział w sobotę w państwowej telewizji syryjskiej premier Wail Nadir el-Halki.

 • Nieznani sprawcy zaatakowali działacza tatarów krymskich Nadira Bekirowa, uniemożliwiając mu wyjazd na konferencję ONZ do Nowego Jorku. Kiedy Nadir Bekirow jechał z Symferopola w kierunku dworca kolejowego w Dżankoj na Krymie, zaatakowali go czterej zamaskowani mężczyźni.

 • Premier Syrii: Zniszczenia spowodowane wojną oceniane na 16,6 mld dol.

  Spowodowane wojną zniszczenia w sektorze publicznym i prywatnym spowodowały straty rzędu 16,5 mld dol.; wyczerpują się też rezerwy walutowe kraju - powiedział w środę premier Syrii Wail Nadir el-Halki.

 • Premier Syrii Wail Nadir el-Halki przeżył w poniedziałek zamach bombowy, którego celem był konwój samochodowy szefa rządu - poinformowała syryjska telewizja państwowa. Według telewizji Halki wyszedł bez szwanku z zamachu przeprowadzonego w Damaszku.

 • W.Brytania: 10 lat dla biznesmena za okradanie własnej firmy

  ...71-letni Asil Nadir, twórca konglomeratu Polly Peck, został skazany przez sąd w Londynie na 10 lat pozbawienia wolności za kradzież ok. 29 mln funtów z własnej firmy 20 lat temu. Odprowadzone środki przeznaczał m. in. na skupowanie akcji firmy, windując ich cenę.

 • BBC: 19-letni dżihadysta planował atak w Londynie

  ...jak zostanie on poddany badaniom psychiatrycznym. Z kolei brat 19-latka, również inspirowany działaniami IS, 23-letni Nadir Syed został w czerwcu ub.r. skazany na dożywocie za planowanie w 2014 roku...

 • Nie żyje jeden z liderów syryjskiej gałęzi Hezbollahu. Zginął w walce z ISIS

  ...#Hezbollah branch killed in battles in Homs - reports https://t.co/FqCwdiG8LB #Syria pic.twitter.com/JBKFeiaKMf " additional="— Sputnik (@SputnikInt)" date="6 kwietnia 2016" user="SputnikInt" /> Bilal Nadir Khairuddin - znany również jako "Abu Jafaar" - zginął w walkach z wojskami Państwa Islamskiego w mieście al-Karjatajn w muhafazie Hims. Jafaar był uważany za jednego z liderów Hezbollahu...

 • Dożywocie za planowanie zamachu. Zwolennik IS skazany

  ...inspirowany działaniami IS, 23-letni Nadir Syed został w czerwcu ub.r. skazany na dożywocie za planowanie w 2014 roku ataku przez obcięcie głowy w okolicy Niedzieli Pamięci (Remembrance Sunday(...) właśnie aresztowanie Nadira Syeda było przyczyną radykalizacji młodszego z braci, który związał się z radykalną i zdelegalizowaną w Wielkiej Brytanii grupą Al-Muhajiroun. Planowany zamach był jednym...

 • Co pokaże ExoMars? A proszę...

  Chemistry Suite koncentrował uwagę na pomiarach dwutlenku węgla, spektrometr NOMAD (Nadir and Occultation for Mars Discovery) - na poszukiwaniach pary wodnej. Detektor neutronów FREND mierzył strumień...

Dyskusje na temat: nadir