• Informacje na temat:

  nadolski

Artykuły na temat: nadolski
 • Laura Nadolska: Jak nauczyłam się pokory

  O wolontariacie, motywacji, docenianiu małych rzeczy i pewnej "genialnej inicjatywie" opowiada Laura Nadolska, vlogerka, autorka popularnego kanału na YouTube - LoJournal, a przy tym wolontariuszka Akademii Przyszłości.

 • Poszukiwania 3-latka: "Fabianek jest ze mną"

  ...- Fabianek jest ze mną. Zabrałem go od matki, ponieważ nie widziałem synka pół roku - mówi RMF FM mężczyzna podający się za ojca dziecka, Sebastiana Nadolskiego, który sam zadzwonił do redakcji. To właśnie w sprawie Fabiana policja uruchomiła dziś Child Alert.

 • "Jest szansa na porozumienie"

  W poniedziałek po południu w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi doszło do spotkania komitetu strajkowego z dyrekcją szpitala. Marek Nadolski z Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy w uważa, że jest szansa na porozumienie.

 • Trzech nowych piłkarzy w Wiśle Płock

  Działacze pierwszoligowej Wisły Płock podpisali kontrakty z trzema nowymi piłkarzami. Od rundy wiosennej w tym klubie występować będą: Łukasz Juszkiewicz, Marcin Nowacki i Łukasz Nadolski.

 • Tydzień Wolności

  Ostatni tydzień sierpnia na scenie I Festiwalu Sztuki Tutejszej Tutart zostanie poświęcony wolności, nie tylko tej, związanej z tradycją Sierpnia 1980, ale wolności szeroko pojętej w bardzo wielu jej wymiarach. Na scenie znane postaci: Patrycja Kaczmarska, Jacek Kleyff, Maciej Zembaty, Helmut Nadolski, Tomasz Olszewski i inni.

 • Resort chce likwidacji "Matki Polki"

  Jak mówi dr Marek Nadolski, szef Związku Zawodowego Lekarzy w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi przewidywali porozumienie, koniec strajku i głodówki, ale nie rozważali możliwości, że "zawiśnie" nad nimi groźba likwidacji.

 • Porozumienie w Centrum Zdrowia Matki Polki, idylla w Zakopanem

  Lekarze z łódzkiego Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki doszli do porozumienia z dyrekcją placówki w sprawie podwyżek i czasu pracy. Medycy mają zarabiać 4,5 tysiąca złotych brutto, a od lipca równowartość dwóch średnich krajowych - poinformował Marek Nadolski z OZZL. Dobra sytuacja już od dawna panuje natomiast w zakopiańskim szpitalu.

 • Zaśpiewają w hołdzie Janowi Pawłowi II

  W koncercie wezmą udział kameraliści Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego: Elżbieta Kozyra - sopran, Barbara Rabiega - mezzosopran, Jakub Gąska - tenor, Dariusz Sobczak - bas, baryton, Tomasz Nadolski - recytator oraz Władysław Swacha - skrzypce, Janusz Puławski - obój i Tomasz Bębenek - organy. Koncert poświęcony pamięci papieża Polaka, w szóstą rocznicę śmierci, rozpocznie się...

 • Budynek nosi ślady po kulach, ma potrzaskane ściany - relacjonuje varsavianista Artur Nadolski, podkreślając, że aż prosi się, by była to placówka np. z fotoplastikonem . "Nawet, gdyby miały tam być(...) jako świadectwo alianckich nalotów - mówi Nadolski. A jak zaznacza, u nas powstaje coraz więcej szklanych domów i wkrótce nie będzie ani jednego śladu, który by mówił, jak wyglądała stolica podczas...

 • Dramat osób chorych na rzadką, genetyczną chorobę

  W Polscę chorobę Fabry'ego wykryto tylko u 40 osób. 20-letni Tomek Nadolski od urodzenia miał problemy z trawieniem. Jadł mało i nie przybierał na wadze. Jak mówi jego życie to ból i cierpienie. Lekarze przez 17 lat nie byli nie byli w stanie postawić właściwej diagnozy. Okazało się, że ma chorobę Fabry'ego. Prezes Krajowego Forum na Rzecz Terapii Chorób Rzadkich - Mirosław Zieliński wyjaśnił...

Zdjęcia na temat: nadolski
Dyskusje na temat: nadolski