• Informacje na temat:

  nadżib

Artykuły na temat: nadżib
 • Eksplozja samochodu w Kabulu. Zginęło co najmniej 35 osób

  Co najmniej 35 osób zginęło, a 42 odniosły obrażenia w ataku terrorystycznym, jaki przeprowadzono w zachodniej części Kabulu - poinformował rzecznik ministerstwa spraw wewnętrznych Afganistanu Nadżib Danisz.

 • Rośnie bilans ofiar zamachu w Kabulu

  Co najmniej 24 osoby zginęły, a 42 odniosły obrażenia w ataku terrorystycznym, jaki przeprowadzono w poniedziałek rano w zachodniej części Kabulu – poinformował rzecznik ministerstwa spraw wewnętrznych Afganistanu Nadżib Danisz.

 • ...- Co najmniej 15 osób zginęło, a 29 zostało rannych w zakończonym w czwartek nad ranem, po około 10 godzinach, ataku talibów na siedzibę brytyjskiej firmy ochroniarskiej G4S w stolicy Afganistanu, Kabulu - poinformował rzecznik afgańskiego MSW Nadżib Danisz.

 • Malezja: Fragment samolotu pochodzi z zaginionego Boeinga

  Premier Malezji Nadżib Razak potwierdził, że fragment skrzydła samolotu znaleziony na plaży na wyspie Reunion jest częścią zaginionego w marcu 2014 r. malezyjskiego boeinga, lot MH370.

 • Służby specjalne Iranu stoją za porwaniem malezyjskiego samolotu?

  ..."Za porwaniem malezyjskiego samolotu mogą stać służby specjalne Iranu" - mówi w rozmowie z RMF FM ekspert z Centrum Badań nad Terroryzmem Colegium Civitas. O tym, że Boeing 777 został uprowadzony, mówił dziś premier Malezji Nadżib Razak. Dodał, że porywacze mogli wyłączyć system komunikacji samolotu.

 • RMF24: Służby specjalne Iranu stoją za porwaniem malezyjskiego samolotu?

  ...​- Za porwaniem malezyjskiego samolotu mogą stać służby specjalne Iranu - mówi w rozmowie z reporterem radia RMF FM ekspert z Centrum Badań nad Terroryzmem Colegium Civitas. O tym, że Boeing 777 został uprowadzony, mówił dziś premier Malezji Nadżib Razak. Dodał, że porywacze mogli wyłączyć system komunikacji samolotu.

 • Tunezja: Uwolniono wszystkich więźniów politycznych

  Władze Tunezji uwolniły dzisiaj wszystkich więźniów politycznych, w tym członków zdelegalizowanego ugrupowania islamskiego Al-Nahda - powiedział minister rozwoju regionalnego w nowym rządzie jedności narodowej Nadżib Szebbi.

 • Tunezja: Wszyscy więźniowie polityczni są wolni

  Władze Tunezji uwolniły wszystkich więźniów politycznych, w tym członków zdelegalizowanego ugrupowania islamskiego Al-Nahda - poinformował minister rozwoju regionalnego w nowym rządzie jedności narodowej Nadżib Szebbi. Nie sprecyzowano, ilu osadzonych odzyskało wolność.

 • Afganistan: Samobójczy zamach bombowy. Są ofiary

  Minister spraw wewnętrznych Afganistanu Nadżib Danisz oświadczył, że zamachowiec zdetonował ładunek wybuchowy w pobliżu samochodu należącego do personelu więzienia Pul-e-Charkhi w Kabulu. "Napastnik podszedł do samochodu zaparkowanego przed bramą w celu przeszukania go przez strażników i wysadził się zanim pojazd zdołał wjechać na teren więzienia" - poinformował anonimowy przedstawiciel władz...

 • Zamachowiec wysadził się w Kabulu. Nie żyje 48 osób

  Do zamachu doszło po kilku tygodniach relatywnego spokoju w Kabulu. Do zamachu przyznało się Państwo Islamskie. Rzecznik MSW Nadżib Danesz powiedział, że zamachowiec uruchomił ładunek wybuchowy przed wejściem do ośrodka, gdzie urzędnicy wydawali dowody osobiste w ramach procesu rejestrowania wyborców przed październikowymi wyborami parlamentarnymi. Był to pierwszy atak w Kabulu na ośrodek...

Dyskusje na temat: nadżib