• Informacje na temat:

  nadżib

Artykuły na temat: nadżib
 • Eksplozja samochodu w Kabulu. Zginęło co najmniej 35 osób

  Co najmniej 35 osób zginęło, a 42 odniosły obrażenia w ataku terrorystycznym, jaki przeprowadzono w zachodniej części Kabulu - poinformował rzecznik ministerstwa spraw wewnętrznych Afganistanu Nadżib Danisz.

 • Rośnie bilans ofiar zamachu w Kabulu

  Co najmniej 24 osoby zginęły, a 42 odniosły obrażenia w ataku terrorystycznym, jaki przeprowadzono w poniedziałek rano w zachodniej części Kabulu – poinformował rzecznik ministerstwa spraw wewnętrznych Afganistanu Nadżib Danisz.

 • Malezja: Fragment samolotu pochodzi z zaginionego Boeinga

  Premier Malezji Nadżib Razak potwierdził, że fragment skrzydła samolotu znaleziony na plaży na wyspie Reunion jest częścią zaginionego w marcu 2014 r. malezyjskiego boeinga, lot MH370.

 • Służby specjalne Iranu stoją za porwaniem malezyjskiego samolotu?

  ..."Za porwaniem malezyjskiego samolotu mogą stać służby specjalne Iranu" - mówi w rozmowie z RMF FM ekspert z Centrum Badań nad Terroryzmem Colegium Civitas. O tym, że Boeing 777 został uprowadzony, mówił dziś premier Malezji Nadżib Razak. Dodał, że porywacze mogli wyłączyć system komunikacji samolotu.

 • RMF24: Służby specjalne Iranu stoją za porwaniem malezyjskiego samolotu?

  ...​- Za porwaniem malezyjskiego samolotu mogą stać służby specjalne Iranu - mówi w rozmowie z reporterem radia RMF FM ekspert z Centrum Badań nad Terroryzmem Colegium Civitas. O tym, że Boeing 777 został uprowadzony, mówił dziś premier Malezji Nadżib Razak. Dodał, że porywacze mogli wyłączyć system komunikacji samolotu.

 • Tunezja: Uwolniono wszystkich więźniów politycznych

  Władze Tunezji uwolniły dzisiaj wszystkich więźniów politycznych, w tym członków zdelegalizowanego ugrupowania islamskiego Al-Nahda - powiedział minister rozwoju regionalnego w nowym rządzie jedności narodowej Nadżib Szebbi.

 • Tunezja: Wszyscy więźniowie polityczni są wolni

  Władze Tunezji uwolniły wszystkich więźniów politycznych, w tym członków zdelegalizowanego ugrupowania islamskiego Al-Nahda - poinformował minister rozwoju regionalnego w nowym rządzie jedności narodowej Nadżib Szebbi. Nie sprecyzowano, ilu osadzonych odzyskało wolność.

 • Afganistan: Wybuch w pobliżu ambasady USA

  Rzecznik resortu spraw wewnętrznych Afganistanu Nadżib Danisz powiedział również, że rany odniosły trzy osoby. Wcześniej służby medyczne informowały o jednej ofierze śmiertelnej i ośmiu rannych. Bank, przy wejściu do którego zamachowiec wysadził się w powietrze, znajduje się blisko głównej dzielnicy dyplomatycznej w afgańskiej stolicy. Na razie nikt nie przyznał się do ataku. Agencja Reutera...

 • Afganistan: 18 zabitych w samobójczym ataku samochodu pułapki

  Zamachowiec samobójca wjechał samochodem wyładowanym materiałami wybuchowymi w pojazdy konwoju. Do ataku doszło na drodze niedaleko głównego dworca autobusowego w prowincji Chost. W wyniku eksplozji zniszczonych zostało kilkanaście sklepów i kilka samochodów - pisze agencja Associated Press. Jak sprecyzował rzecznik afgańskiego MSW Nadżib Danisz, celem zamachowca była grupa strażników...

 • Premier Malezji o katastrofie samolotu

  Nadżib Razak na konferencji prasowej mówił, że w tej chwili nie jest w stanie przesądzić jaka była przyczyna tragedii. Podkreślił, że śledczy muszą mieć pełny dostęp do miejsca katastrofy(...)" - mówił premier Malezji. Nadżib Razak dodał, że Malezja wysyła do Kijowa specjalny zespół ratowniczy.  Na pokładzie samolotu, który rozbił się we wschodniej Ukrainie, na terenach kontrolowanych przez...

Dyskusje na temat: nadżib