• Informacje na temat:

  nagy

Artykuły na temat: nagy
 • Wybitny teolog, wykładowca i przyjaciel Jana Pawła II, kard. Stanisław Nagy, odebrał w poniedziałek w Katowicach Złotą Odznakę Honorową za zasługi dla woj. śląskiego. Pochodzący z Bierunia 91-letni kardynał często odwołuje się do śląskich korzeni.

 • Zmarł kardynał Stanisław Nagy

  Wybitny teolog, wykładowca i przyjaciel Jana Pawła II, kard. Stanisław Nagy zmarł w środę rano w Krakowie, w wieku 92 lat - poinformował ks. Stanisław Mieszczak z zakonu Sercanów.

 • Zmarł kardynał Stanisław Nagy, przyjaciel Jana Pawła II

  Wybitny teolog, wykładowca i przyjaciel Jana Pawła II, kard. Stanisław Nagy zmarł rano w Krakowie. Miał 91 lat - poinformował ks. Stanisław Mieszczak z zakonu sercanów.

 • Papież: Kardynał Nagy służył wielkodusznie Ewangelii i Kościołowi

  Papież Franciszek w telegramie kondolencyjnym po śmierci kardynała Stanisława Nagyego, który zmarł w środę w Krakowie w wieku 92 lat, napisał, że służył on Ewangelii i Kościołowi jako szanowany naukowiec. Wspomniał związki zmarłego z Janem Pawłem II.

 • Kard. Stanisław Nagy spoczął w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

  Tłumy wiernych, hierarchowie Kościoła i współbracia z zakonu sercanów żegnali we wtorek kard. Stanisława Nagyego - wybitnego teologa i przyjaciela Jana Pawła II. Kard. został pochowany w krypcie kościoła bł. Jana Pawła II w Krakowie - Łagiewnikach.

 • Kard. Nagy: Niebezpieczny odruch prezydenta

  Zdaniem kard. Stanisława Nagy'ego SCJ z Krakowa, wyrażonym na łamach "Naszego Dziennika", udzielenie przez prezydenta RP reprymendy ks. płk. Sławomirowi Żarskiemu za kazanie wygłoszone w Święto Niepodległości rodzi obawy.

 • Kard. Nagy: Radio Maryja wzbudza obawy wrogów Kościoła

  Radio Maryja, które obchodzi 21. rocznicę istnienia, wzbudza obawy wrogów Kościoła - mówi "Naszemu Dziennikowi" kard. Stanisławem Nagy z Krakowa.

 • Adamek o walce z Nagy Aguilerą: Dam z siebie wszystko

  ..."Dam z siebie wszystko. Szanuję każdego przeciwnika i do każdej walki przygotowuję się tak samo" - zapewnia Tomasz Adamek, który intensywnie przygotowuje się do walki z Nagy Aguilerą. Pięściarze skrzyżują rękawice 24 marca.

 • Piłkarz Legii opowiedział w wywiadzie o szarpaninie z kibicami. Trafił do trzecioligowych rezerw

  Był wywiad - są rezerwy. Piłkarz warszawskiej Legii Dominik Nagy opowiedział w wywiadzie udzielonym węgierskiej telewizji M4 o głośnych zajściach z udziałem kibiców po porażce z Lechem Poznań 0:3. Jak przyznał, był przestraszony. W środę nie wziął udział w treningu pierwszego zespołu - został przesunięty do rezerw.

 • Eksplozja na węgierskim poligonie, są ofiary

  Czterech pirotechników zginęło, a jeden odniósł w piątek ciężkie obrażenia w wybuchu na byłym poligonie na terenie parku narodowego Hortobagy we wschodniej części Węgier - poinformowała rzeczniczka Centralnej Prokuratury Dochodzeniowej Andrea Nagy.

Dyskusje na temat: nagy