• Informacje na temat:

  najem przymusowy

Artykuły na temat: najem przymusowy
 • Stratedzy ekonomiczni obecnej ekipy rządzącej zdali sobie sprawę, że szumnie zachwalany program budowy mieszkań na wynajem nie powiedzie się bez uproszczenia i ułatwienia takiego najmu, w tym eksmisji lokatorów niewywiązujących się z jego warunków. Oczywiście, gdyby przepisy pozwalające na łatwiejsze usuwanie niewygodnych czy niesolidnych lokatorów wprowadziła inna ekipa rządząca, rozmaite trolle...

 • Sąd: Moskalikom nie należy się mieszkanie od nadleśnictwa

  Rodzinie Moskalików, która musiała się wyprowadzić z domu Agnes Trawny w Nartach, nie należy się mieszkanie od Lasów Państwowych - orzekł we wtorek Sąd Okręgowy w Olsztynie. Wyrok jest prawomocny.

 • Sąd: Moskalikowie mogą domagać się odszkodowania

  Rodzinie Moskalików, która musiała się wyprowadzić z domu Agnes Trawny w Nartach, nie należy się mieszkanie od Lasów Państwowych - orzekł w czwartek sąd rejonowy w Szczytnie. Rodzina może jednak - zdaniem sądu - ubiegać się o odszkodowanie od Skarbu Państwa.

 • W stycznia osoby, które nie płacą czynszów, a ich dług przekroczył 10 tysięcy złotych znajdą w swoich skrzynkach wypowiedzenia umowy najmu. Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych w Poznaniu wypowiada wojnę dłużnikom. Rekordzista nie płacił za swoje m od blisko 15 lat, a jego dług sięga już 190 tysięcy. Teraz straci mieszkanie.

 • Sąd: Moskalikom nie należy się mieszkanie od nadleśnictwa

  Rodzinie Moskalików, która musiała się wyprowadzić z domu Agnes Trawny w Nartach, nie należy się mieszkanie od Lasów Państwowych - orzekł Sąd Okręgowy w Olsztynie. Wyrok jest prawomocny.

 • Twoje Pieniądze w Faktach RMF FM: "To dobry moment na negocjowanie cen mieszkań"

  ..."Osoby, które mają kredyt we frankach czasami mogą myśleć w ten sposób, że mieszkanie mogą przeznaczyć na rynek wynajmu. Przeprowadzić się do swoich rodziców i spłacać swój kredyt czynszem uzyskiwanym od najemcy. Jednak w obecnych warunkach rynkowych może wydawać się to mało prawdopodobne. Rata kredytu może jednak przewyższać kwotę, którą w ten sposób uzyskamy" - mówi w rozmowie z dziennikarzem...