• Informacje na temat:

  nałęcz

Artykuły na temat: nałęcz
 • ​Tomasz Nałęcz: Wałęsa jest jak Piłsudski

  ..."Wałęsę trzeba dzisiaj postarać się zrozumieć. On ma wielu wrogów politycznych, którzy z fragmentów biografii z pierwszej połowy lat 70. czynią zarzut przenoszony na cały życiorys" - mówi w rozmowie z "Rzeczpospolitą" historyk, były członek PZPR, a także były doradca Bronisława Komorowskiego ds. historii i dziedzictwa narodowego prof. Tomasz Nałęcz.

 • ​Tomasz Nałęcz: PiS usiłuje storpedować referendum

  Doradca prezydenta Bronisława Komorowskiego, Tomasz Nałęcz, komentuje propozycję Prawa i Sprawiedliwości, by rozszerzyć wrześniowe referendum o trzy dodatkowe pytania.

 • Twoje Miasto w RMF FM: Byliśmy w Nałęczowie!

  Nałęczów to miasto położone w powiecie puławskim na terenie Płaskowyżu Nałęczowskiego. Charakterystyczny uzdrowiskowy mikroklimat zawdzięcza ukształtowaniu terenu. Miasto okalają wzniesienia, wokół ciągną się kilometry lessowych wąwozów i jarów - idealnych do spacerów i jazdy rowerem.

 • Tomasz Nałęcz: Mamy do czynienia z codziennym mordowaniem polskiego parlamentaryzmu

  ...powstania polskiego parlamentaryzmu odpowiadał w Rozmowie w samo południe w RMF FM Tomasz Nałęcz. Historyk stwierdził, że w Sejmie „marszałek Kuchciński zachowuje się tak, jak mężczyzna który bije swoją(...) były doradca Komorowskiego. Były wicemarszałek Sejmu odniósł się również do kwestii założenia nowego ruchu politycznego przez Roberta Biedronia. Uznał, że nie czeka na jego stworzenie. Nałęcz odniósł...

 • Nałęcz: Kaczyński zachował się niehonorowo

  Tomasz Nałęcz krytykuje Jarosława Kaczyńskiego za zarzuty dotyczące fałszowania wyborów. Prezes Prawa i Sprawiedliwości powiedział wczoraj w Sejmie, że wybory samorządowe zostały sfałszowane.

 • Nałęcz będzie gościem Kontrwywiadu. Zadaj mu pytanie!

  Nowa marszałek Sejmu. Została nią kandydatka PO Małgorzata Kidawa-Błońska. Co to oznacza dla partii? Jaka będzie polityczna przyszłość Bronisława Komorowskiego? O czym urzędujący prezydent rozmawiał z prezydentem elektem? W piątek gościem Konrada Piaseckiego w Kontrwywiadzie RMF FM będzie doradca prezydenta Tomasz Nałęcz.

 • Nałęcz: Nie zlekceważyliśmy rosyjskiego zaproszenia

  Zaproszenie dotarło, ale pozostało bez odpowiedzi. Doradca prezydenta profesor Tomasz Nałęcz potwierdził, że Bronisław Komorowski otrzymał zaproszenie na moskiewskie uroczystości z okazji 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej. Jak co roku odbywają się one 9 maja na Placu Czerwonym.

 • WikiLeaks o związkach Komorowskiego z WSI. Komentarz Nałęcza

  Doradca prezydenta Tomasz Nałęcz bagatelizuje informacje o związkach Bronisława Komorowskiego z WSI, płynące z korespondencji analityków amerykańskiego wywiadu.

 • Nałęcz: Prezydenta nie obowiązuje dyrektywa partyjna

  Prezydenta nie obowiązuje dyrektywa partyjna. Tak jego doradca Tomasz Nałęcz mówił w radiowej Jedynce o procedurze wyłaniania następcy premiera Donalda Tuska, po wyborze na funkcję szefa Rady Europejskiej.

 • Prof Nałęcz: Przystąpienie do UE to wydarzenie dziejowe

  Przystąpienie do Unii Europejskiej to wydarzenie dziejowe - uważa doradca prezydenta profesor Tomasz Nałęcz. W 11. rocznicę wejścia Polski w struktury Unii Europejskiej prezydent Bronisław Komorowski weźmie udział w Pikniku Europejskim w Łazienkach Królewskich.

Zdjęcia na temat: nałęcz
Wideo na temat: nałęcz