• Informacje na temat:

  nałęcz tomasz

Artykuły na temat: nałęcz tomasz
 • ​Tomasz Nałęcz: Wałęsa jest jak Piłsudski

  ..."Wałęsę trzeba dzisiaj postarać się zrozumieć. On ma wielu wrogów politycznych, którzy z fragmentów biografii z pierwszej połowy lat 70. czynią zarzut przenoszony na cały życiorys" - mówi w rozmowie z "Rzeczpospolitą" historyk, były członek PZPR, a także były doradca Bronisława Komorowskiego ds. historii i dziedzictwa narodowego prof. Tomasz Nałęcz.

 • ​Tomasz Nałęcz: PiS usiłuje storpedować referendum

  Doradca prezydenta Bronisława Komorowskiego, Tomasz Nałęcz, komentuje propozycję Prawa i Sprawiedliwości, by rozszerzyć wrześniowe referendum o trzy dodatkowe pytania.

 • Tomasz Nałęcz: Nie będziemy handlować pomnikiem smoleńskim

  Rządy Polski i Rosji podpisały umowę w sprawie budowy pomnika w Smoleńsku - mówi doradca prezydenta Tomasz Nałęcz. Skomentował w ten sposób doniesienia, że w zamian za zgodę na budowę pomnika w Smoleńsku, strona rosyjska oczekuje, iż Polska zezwoli na wybudowanie w Krakowie pomnika czerwonoarmistów.

 • Tomasz Nałęcz: Obrzydliwe metody PiS-u. Komorowski jest brutalnie atakowany

  ...„Na tym polega jeden z kłopotów kampanii Komorowskiego, że jego kampania jest brutalnie atakowana przez ludzi świetnie zorganizowanych” – mówi w Kontrwywiadzie RMF FM doradca prezydenta Tomasz Nałęcz(...)” – dodaje Nałęcz. Pytany przez słuchaczy o to, czy w Bronisława Komorowskiego wstąpił demon niezgody, odpowiada: „Tak krawiec kroi, jak materiał pozwala”. „To druga strona narzuciła warunki tej...

 • Tomasz Nałęcz gościem Kontrwywiadu RMF FM. Zadaj mu pytanie!

  Bronisław Komorowski jedzie Bronkobusem w Polskę. Czy przekona do siebie wyborców? Czy ma w kieszeni zwycięstwo w pierwszej turze? Debaty o debacie ciąg dalszy. Czy uda się przekonać prezydenta na debatę z kontrkandydatami? W czwartek gościem Konrada Piaseckiego w Kontrwywiadzie RMF FM będzie doradca prezydenta Tomasz Nałęcz.

 • Tomasz Nałęcz będzie gościem Kontrwywiadu RMF FM. Zadaj mu pytanie!

  ...w Kontrwywiadzie RMF FM będzie doradca prezydenta Tomasz Nałęcz.

 • Beata Szydło, Aleksander Kwaśniewski, Tomasz Nałęcz o poranku w RMF FM!

  Konrad Piasecki w poniedziałkowy poranek na antenie RMF FM analizuje wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich. O 7:02 jego gościem była wiceprzewodnicząca PiS i szefowa sztabu Andrzeja Dudy Beata Szydło. O 8:02 rozmawiał z byłym prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim. Po godz. 9 w studiu pojawi się Tomasz Nałęcz.

 • Nałęcz: Kaczyński zachował się niehonorowo

  Tomasz Nałęcz krytykuje Jarosława Kaczyńskiego za zarzuty dotyczące fałszowania wyborów. Prezes Prawa i Sprawiedliwości powiedział wczoraj w Sejmie, że wybory samorządowe zostały sfałszowane.

 • Nałęcz będzie gościem Kontrwywiadu. Zadaj mu pytanie!

  Nowa marszałek Sejmu. Została nią kandydatka PO Małgorzata Kidawa-Błońska. Co to oznacza dla partii? Jaka będzie polityczna przyszłość Bronisława Komorowskiego? O czym urzędujący prezydent rozmawiał z prezydentem elektem? W piątek gościem Konrada Piaseckiego w Kontrwywiadzie RMF FM będzie doradca prezydenta Tomasz Nałęcz.

 • Nałęcz: Nie zlekceważyliśmy rosyjskiego zaproszenia

  Zaproszenie dotarło, ale pozostało bez odpowiedzi. Doradca prezydenta profesor Tomasz Nałęcz potwierdził, że Bronisław Komorowski otrzymał zaproszenie na moskiewskie uroczystości z okazji 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej. Jak co roku odbywają się one 9 maja na Placu Czerwonym.

Wideo na temat: nałęcz tomasz
Dyskusje na temat: nałęcz tomasz