• Informacje na temat:

  nałęcz tomasz

Artykuły na temat: nałęcz tomasz
 • ​Tomasz Nałęcz: Wałęsa jest jak Piłsudski

  ..."Wałęsę trzeba dzisiaj postarać się zrozumieć. On ma wielu wrogów politycznych, którzy z fragmentów biografii z pierwszej połowy lat 70. czynią zarzut przenoszony na cały życiorys" - mówi w rozmowie z "Rzeczpospolitą" historyk, były członek PZPR, a także były doradca Bronisława Komorowskiego ds. historii i dziedzictwa narodowego prof. Tomasz Nałęcz.

 • ​Tomasz Nałęcz: PiS usiłuje storpedować referendum

  Doradca prezydenta Bronisława Komorowskiego, Tomasz Nałęcz, komentuje propozycję Prawa i Sprawiedliwości, by rozszerzyć wrześniowe referendum o trzy dodatkowe pytania.

 • Tomasz Nałęcz: Mamy do czynienia z codziennym mordowaniem polskiego parlamentaryzmu

  ...powstania polskiego parlamentaryzmu odpowiadał w Rozmowie w samo południe w RMF FM Tomasz Nałęcz. Historyk stwierdził, że w Sejmie „marszałek Kuchciński zachowuje się tak, jak mężczyzna który bije swoją(...) były doradca Komorowskiego. Były wicemarszałek Sejmu odniósł się również do kwestii założenia nowego ruchu politycznego przez Roberta Biedronia. Uznał, że nie czeka na jego stworzenie. Nałęcz odniósł...

 • Tomasz Nałęcz: Nie będziemy handlować pomnikiem smoleńskim

  Rządy Polski i Rosji podpisały umowę w sprawie budowy pomnika w Smoleńsku - mówi doradca prezydenta Tomasz Nałęcz. Skomentował w ten sposób doniesienia, że w zamian za zgodę na budowę pomnika w Smoleńsku, strona rosyjska oczekuje, iż Polska zezwoli na wybudowanie w Krakowie pomnika czerwonoarmistów.

 • Tomasz Nałęcz: Obrzydliwe metody PiS-u. Komorowski jest brutalnie atakowany

  ...„Na tym polega jeden z kłopotów kampanii Komorowskiego, że jego kampania jest brutalnie atakowana przez ludzi świetnie zorganizowanych” – mówi w Kontrwywiadzie RMF FM doradca prezydenta Tomasz Nałęcz(...)” – dodaje Nałęcz. Pytany przez słuchaczy o to, czy w Bronisława Komorowskiego wstąpił demon niezgody, odpowiada: „Tak krawiec kroi, jak materiał pozwala”. „To druga strona narzuciła warunki tej...

 • Tomasz Nałęcz gościem Kontrwywiadu RMF FM. Zadaj mu pytanie!

  Bronisław Komorowski jedzie Bronkobusem w Polskę. Czy przekona do siebie wyborców? Czy ma w kieszeni zwycięstwo w pierwszej turze? Debaty o debacie ciąg dalszy. Czy uda się przekonać prezydenta na debatę z kontrkandydatami? W czwartek gościem Konrada Piaseckiego w Kontrwywiadzie RMF FM będzie doradca prezydenta Tomasz Nałęcz.

 • Tomasz Nałęcz będzie gościem Kontrwywiadu RMF FM. Zadaj mu pytanie!

  ...w Kontrwywiadzie RMF FM będzie doradca prezydenta Tomasz Nałęcz.

 • Beata Szydło, Aleksander Kwaśniewski, Tomasz Nałęcz o poranku w RMF FM!

  Konrad Piasecki w poniedziałkowy poranek na antenie RMF FM analizuje wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich. O 7:02 jego gościem była wiceprzewodnicząca PiS i szefowa sztabu Andrzeja Dudy Beata Szydło. O 8:02 rozmawiał z byłym prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim. Po godz. 9 w studiu pojawi się Tomasz Nałęcz.

 • Nałęcz: Kaczyński zachował się niehonorowo

  Tomasz Nałęcz krytykuje Jarosława Kaczyńskiego za zarzuty dotyczące fałszowania wyborów. Prezes Prawa i Sprawiedliwości powiedział wczoraj w Sejmie, że wybory samorządowe zostały sfałszowane.

 • Nałęcz będzie gościem Kontrwywiadu. Zadaj mu pytanie!

  Nowa marszałek Sejmu. Została nią kandydatka PO Małgorzata Kidawa-Błońska. Co to oznacza dla partii? Jaka będzie polityczna przyszłość Bronisława Komorowskiego? O czym urzędujący prezydent rozmawiał z prezydentem elektem? W piątek gościem Konrada Piaseckiego w Kontrwywiadzie RMF FM będzie doradca prezydenta Tomasz Nałęcz.

Wideo na temat: nałęcz tomasz
Dyskusje na temat: nałęcz tomasz