• Informacje na temat:

  napiórkowski

Artykuły na temat: napiórkowski
 • Herbata z Napiórkowskim

  Krzysztof Napiórkowski wraz z zespołem będzie gościem kolejnego Spotkania przy Herbacie z Cytryną w warszawskim klubie Mechanik. Usłyszymy materiał z najnowszej płyty artysty pt. Introspekcja.

 • Marek Napiórkowski Quartet

  Koncert promujący najnowszy, akustyczny album jednego z najlepszych polskich gitarzystów jazzowych Marka Napiórkowskiego.

 • Marek Napiórkowski w Rialto

  Marek Napiórkowski nagrał ponad 90 płyt z różnymi wykonawcami. W 2005 roku wydał autorską płytę NAP, na której znalazły się jego własne kompozycje. Album był nominowany do nagrody Fryderyk 2005 w kategorii Jazzowy Album Roku, a sam Napiórkowski otrzymał nominację w kategorii Jazzowy Muzyk Roku. W 2007 roku ukazał się jego drugi, akustyczny album Wolno, z udziałem Anny Marii Jopek, Mino Cinelu...

 • Marek Napiórkowski, jeden z najbardziej cenionych polskich gitarzystów jazzowych, nagrał swoją trzecią płytę - "KonKubiNap" - podczas trasy koncertowej po Polsce. Towarzyszą mu Cezary Konrad na perkusji i Robert Kubiszyn na basie.

 • Napiórkowski w Jazz Clubie Rynek

  Jazz Club Rynek w Warszawie zaprasza w najbliższą sobotę, 28 lutego, na koncert-wydarzenie. Na scenie zagra Marek Napiórkowski Trio pod wodzą jednego z najlepszych i najwszechstronniejszych polskich gitarzystów.

 • Barbara Wachowicz-Napiórkowska nie żyje. Pisarka miała 81 lat

  Nie żyje pisarka, fotografik, scenarzystka i publicystka Barbara Wachowicz-Napiórkowska. Zmarła w wieku 81 lat.

 • O. Andrzej Napiórkowski: Kończy się era papieży-gigantów

  ..."Joseph Ratzinger nie był pisarzem. Był słuchaczem Słowa Bożego. Miał źródło, którym jest Pismo Święte. Jego wielkość - jako teologa i papieża - polegała na tym, że zgłębiając to źródło, próbował je współczesnym językiem opowiedzieć nam" - mówi w rozmowie z dziennikarzem RMF FM paulin, ojciec prof. Andrzej Napiórkowski. "Następny papież też będzie absolutnie człowiekiem wiary, będzie nam służył...

 • Zmarła Barbara Wachowicz. Miała 81 lat

  Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski czy Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Wiadomość o śmierci Wachowicz-Napiórkowskiej podał na Facebooku Andrzej Golimont, były warszawski radny Sojuszu Lewicy...

 • 36. Jazz Juniors już od 1 grudnia w Krakowie

  Znakomici muzycy: Napiórkowski, Kubiszyn i Konrad Trio zainaugurują 36. Międzynarodowy Festiwal Młodych Zespołów Jazzowych Jazz Juniors w Krakowie.

 • Parafianie protestują w obronie proboszcza

  Parafianie z Berżnik (woj. podlaskie) protestują w obronie proboszcza Władysława Napiórkowskiego, którego biskup ełcki Jerzy Mazur odwołał z posługi.

Zdjęcia na temat: napiórkowski
Wideo na temat: napiórkowski
Dyskusje na temat: napiórkowski