• Informacje na temat:

  naprawa

Artykuły na temat: naprawa
 • RMF: Naprawa Pendolino kosztuje fortunę

  Skład rozbity koło Modlina ma być gotowy do końca tego roku. Pendolino już stoi w hali napraw na warszawskiej Olszynce Grochowskiej. Problemem jest naprawa Pendolino rozbitego po zderzeniu z ciężarówką w Ozimku. Uszkodzenia są tak duże i tak nietypowe, że skład musi pojechać do fabryki producenta do Włoch. Sam transport potrwa tydzień a naprawa nawet dwadzieścia miesięcy. "Nie da się wymienić...

 • Pułk specjalny: Błędy, naprawa, rozformowanie

  Raport o katastrofie smoleńskiej obszernie opisywał nieprawidłowości w pułku specjalnym, który odpowiadał za loty VIP. Choć w jednostce zmieniono dowódcę, procedury i sposób szkolenia, została ona rozwiązana, na jej miejsce powstała nowa, dysponująca tylko śmigłowcami.

 • "Naprawa wymiaru sprawiedliwości stała się faktem". Komentarze polityków

  ..."To bardzo dobra informacja dla wszystkich Polaków. Możemy powiedzieć, że naprawa wymiaru sprawiedliwości stała się faktem" - tak decyzję prezydenta o podpisaniu obu ustaw sądowych skomentował gość Popołudniowej rozmowy w RMF FM Jarosław Krajewski z PiS. "Prezydent Andrzej Duda okłamał miliony Polaków" - stwierdził z kolei Jan Grabiec z PO. Głos zabrali także politycy innych opcji.

 • Prezydent: Naprawa polskiej armii zostanie dokończona

  ...- Naprawa polskiej armii zostanie z całą pewnością dokończona - powiedział w niedzielę z okazji Dnia Podchorążego prezydent Andrzej Duda.

 • Naprawa rozprutego Pendolino potrwa 2 lata. Koszt? Nawet 20 mln zł

  Skład rozbity koło Modlina ma być gotowy do końca tego roku. Pendolino już stoi w hali napraw na warszawskiej Olszynce Grochowskiej. Problemem jest naprawa Pendolino rozbitego po zderzeniu z ciężarówką w Ozimku. Uszkodzenia są tak duże i tak nietypowe, że skład musi pojechać do fabryki producenta do Włoch. Sam transport potrwa tydzień a naprawa nawet dwadzieścia miesięcy. Nie da się wymienić...

 • Andrzej Duda: Naprawa polskiej armii zostanie dokończona

  ..."Plan naprawy polskiej armii jest kontynuowany i ta naprawa, z całą pewnością, jestem o tym przekonany, zostanie dokończona” – powiedział prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości z okazji Dnia Podchorążego na dziedzińcu Belwederu. Dodał, że to, co do tej pory zostało zrobione dobrze, będzie kontynuowane; a to, co było robione źle, zostanie naprawione odpowiedzialnie i uczciwie.

 • Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok w sprawie ustawy o TK z 22 lipca. Na zdrowy rozum Trybunał nie mógł nie uznać, że nowa ustawa jest w kilku co najmniej punktach niekonstytucyjna. Inaczej przeczyłby sam sobie, ponieważ orzekając już w podobnych sprawach w grudniu i w marcu dał pewną wykładnię Konstytucji, a nowe przepisy wchodzą w ewidentną kolizję z tą wykładnią.

 • Nowy tydzień w gospodarce: Naprawa programu Mieszkanie Plus i wzrost cen paliw

  Kolejne plotki dotyczące rządowej rekonstrukcji, naprawianie rządowego programu Mieszkanie Plus i wyprawy na Wszystkich Świętych. To czeka nas w przyszłym tygodniu i to będzie miało wpływ na gospodarkę.

 • Duda: Naprawa musi się zacząć od zmiany prezydenta

  ..."Żeby było możliwe godne życie w bezpiecznej Polsce, trzeba ją naprawić w wielu obszarach. Naprawa musi się zacząć od zmiany prezydenta" - powiedział Andrzej Duda. Według badań sondażowych, uzyskał on 34,8 proc. głosów, natomiast Bronisław Komorowski 32,2 proc. Obaj kandydaci zmierzą się w II turze wyborów prezydenckich.

 • "Papieski pociąg" w naprawie

  ...- W tym wyjątkowym składzie popsuły się tzw. zestawy kołowe, czyli elementy, dzięki którym porusza się on po torach - stwierdza Barbara Węgrzynek, rzeczniczka Małopolskiego Zakładu Przewozów Regionalnych. Węgrzynek nie potrafi jednak wskazać, kiedy skład powróci do regularnego kursowania. Co więcej, nawet jeśli naprawa przebiegnie sprawnie i szybko, to przewoźnik nie planuje, aby "papieski...

Zdjęcia na temat: naprawa
 • Naprawa uszkodzonej trakcji w Smętowie w Pomorskiem
 • Naprawa uszkodzonej trakcji w Smętowie w Pomorskiem
 • Naprawa uszkodzonej trakcji w Smętowie w Pomorskiem
Wideo na temat: naprawa
Dyskusje na temat: naprawa