• Informacje na temat:

  naprawa

Artykuły na temat: naprawa
 • Broniarz: Istotą naszych działań jest naprawa systemu edukacji

  Istotą naszych działań jest naprawa polskiego systemu edukacji – podkreślił we wtorek prezes ZNP Sławomir Broniarz podczas konferencji zapowiadającej inicjatywę szkolnych narad poświęconych przyszłości edukacji "Szkoła na szóstkę".

 • RMF: Naprawa Pendolino kosztuje fortunę

  Skład rozbity koło Modlina ma być gotowy do końca tego roku. Pendolino już stoi w hali napraw na warszawskiej Olszynce Grochowskiej. Problemem jest naprawa Pendolino rozbitego po zderzeniu z ciężarówką w Ozimku. Uszkodzenia są tak duże i tak nietypowe, że skład musi pojechać do fabryki producenta do Włoch. Sam transport potrwa tydzień a naprawa nawet dwadzieścia miesięcy. "Nie da się wymienić...

 • Pułk specjalny: Błędy, naprawa, rozformowanie

  Raport o katastrofie smoleńskiej obszernie opisywał nieprawidłowości w pułku specjalnym, który odpowiadał za loty VIP. Choć w jednostce zmieniono dowódcę, procedury i sposób szkolenia, została ona rozwiązana, na jej miejsce powstała nowa, dysponująca tylko śmigłowcami.

 • Jacht "I Love Poland" wyciągnięty z wody. Zaczyna się jego naprawa

  Jacht "I Love Poland", który miał promować Polskę, został wyciągnięty z wody. Rozpoczęła się naprawa uszkodzonej jednostki. W kwietniu na jachcie złamał się maszt. Została także uszkodzona prawa burta.

 • "Naprawa wymiaru sprawiedliwości stała się faktem". Komentarze polityków

  ..."To bardzo dobra informacja dla wszystkich Polaków. Możemy powiedzieć, że naprawa wymiaru sprawiedliwości stała się faktem" - tak decyzję prezydenta o podpisaniu obu ustaw sądowych skomentował gość Popołudniowej rozmowy w RMF FM Jarosław Krajewski z PiS. "Prezydent Andrzej Duda okłamał miliony Polaków" - stwierdził z kolei Jan Grabiec z PO. Głos zabrali także politycy innych opcji.

 • Karambol z udziałem Macierewicza. Wiadomo, ile kosztowała naprawa limuzyny

  .... Nie chciał jednak podać konkretnych kwot i odesłał dziennikarzy do ubezpieczyciela. Ten ostatni zasłonił się jednak tajemnicą ubezpieczeniową. Ostatecznie dziennik.pl ustalił, że naprawa rozbitego...

 • Prezydent: Naprawa polskiej armii zostanie dokończona

  ...- Naprawa polskiej armii zostanie z całą pewnością dokończona - powiedział w niedzielę z okazji Dnia Podchorążego prezydent Andrzej Duda.

 • Naprawa rozprutego Pendolino potrwa 2 lata. Koszt? Nawet 20 mln zł

  Skład rozbity koło Modlina ma być gotowy do końca tego roku. Pendolino już stoi w hali napraw na warszawskiej Olszynce Grochowskiej. Problemem jest naprawa Pendolino rozbitego po zderzeniu z ciężarówką w Ozimku. Uszkodzenia są tak duże i tak nietypowe, że skład musi pojechać do fabryki producenta do Włoch. Sam transport potrwa tydzień a naprawa nawet dwadzieścia miesięcy. Nie da się wymienić...

 • Andrzej Duda: Naprawa polskiej armii zostanie dokończona

  ..."Plan naprawy polskiej armii jest kontynuowany i ta naprawa, z całą pewnością, jestem o tym przekonany, zostanie dokończona” – powiedział prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości z okazji Dnia Podchorążego na dziedzińcu Belwederu. Dodał, że to, co do tej pory zostało zrobione dobrze, będzie kontynuowane; a to, co było robione źle, zostanie naprawione odpowiedzialnie i uczciwie.

 • Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok w sprawie ustawy o TK z 22 lipca. Na zdrowy rozum Trybunał nie mógł nie uznać, że nowa ustawa jest w kilku co najmniej punktach niekonstytucyjna. Inaczej przeczyłby sam sobie, ponieważ orzekając już w podobnych sprawach w grudniu i w marcu dał pewną wykładnię Konstytucji, a nowe przepisy wchodzą w ewidentną kolizję z tą wykładnią.

Zdjęcia na temat: naprawa
 • Powódź rujnuje Tajlandię
 • Powódź rujnuje Tajlandię
Wideo na temat: naprawa
Dyskusje na temat: naprawa