• Informacje na temat:

  narbutt

Artykuły na temat: narbutt
 • Kino Iluzjon powróciło na ul. Narbutta

  Stołeczne kino Iluzjon powróciło po ponad trzech latach do budynku przy ul. Narbutta. Działalność kina w odnowionej siedzibie zainauguruje w piątek pokaz niemego filmu "Pan Tadeusz". W sali kinowej wyposażonej w nowy sprzęt znowu zawisły warszawskie syrenki. Odrestaurowany budynek pokazano w poniedziałek dziennikarzom.

 • Dwie sale, sprzęt projekcyjny najnowszej generacji, stanowiska komputerowe oraz fosa orkiestrowa - takie walory po remoncie i przebudowie zyska warszawski Iluzjon. Po ponad trzyletniej działalności w siedzibie tymczasowej kino wraca do budynku przy ul. Narbutta.

 • "wSieci": Klub spłukanych hazardzistów

  W nowym numerze tygodnika "wSieci" Maja Narbutt opisuje historie nałogowych hazardzistów, których spotkała na organizowanych w Warszawie grupach wsparcia. W swoim artykule dziennikarka stara się ukazać dramat jaki oznacza uzależnienie od gry i pokazuje czyhające na nieświadomych graczy niebezpieczeństwa.

 • Afera w fabryce doktoratów – tygodnik „wSieci” o awanturze w warszawskiej ASP

  Kiedy wybuchł skandal z doktoratami na warszawskiej ASP, niektórzy uznali, że sprawę należy przeczekać. Na wizytówkach nadal szczycą się „dr” przed nazwiskiem, choć Centralna Komisja ds. Stopni i Tytułów anulowała ich doktoraty lub przynajmniej je zakwestionowała – pisze na łamach nowego wydania tygodnika „wSieci” Maja Narbutt.

 • "wSieci": Zakup kolekcji książąt Czartoryskich to transakcja stulecia

  ...​"To transakcja stulecia, którą docenią przyszłe pokolenia. Kiedy na Zamku Królewskim minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński podpisywał z Adamem Karolem Czartoryskim umowę kupna kolekcji książąt Czartoryskich, krytycy mówili, że to błąd. Wyrzucamy pieniądze w błoto, płacimy 100 mln euro za coś, czym i tak dysponuje państwo polskie" - pisze Maja Narbutt w najnowszym numerze...

 • "wSieci": Ostatnie 5 minut Ewy Tylman. "Ta sprawa ma drugie dno"

  ..." – pisze Maja Narbutt w najnowszym numerze tygodnika „wSieci”.

 • "wSieci": Tajemnica skradzionego obrazu Kossaka

  Skradziony obraz Wojciecha Kossaka „Piłsudski na Kasztance” odnaleziono po 19 latach. To jednak nie finał tej historii i wcale nie musi się ona skończyć happy endem – czytamy w najnowszym wydaniu tygodnika „wSieci”. Nie wiadomo, czy obraz wróci do właściciela. Handel dziełami sztuki ma swoją ciemną stronę, o której zwykle się nie mówi – podkreśla dziennikarka Maja Narbutt, komentując głośną...

 • Warszawa: Odsłonięto tablicę upamiętniającą Gustawa Holoubka

  Tablicę upamiętniającą wybitnego polskiego aktora, reżysera i pedagoga Gustawa Holoubka odsłonięto w sobotę na warszawskim Mokotowie przy ul. Ludwika Narbutta 53, gdzie Gustaw Holoubek mieszkał po przeprowadzce do Warszawy pod koniec lat 50.

 • Polski Dzień Radia. Odwiedziliśmy miejsce, z którego nadano pierwszy program

  ...​11 kwietnia to Polski Dzień Radia. Z tej okazji odwiedzamy warszawski Mokotów i adres Narbutta 29. Właśnie stamtąd w październiku 1924 roku, po kilku miesiącach prób, dzięki doświadczalnej stacji radiofonicznej Polskiego Towarzystwa Radiotechnicznego zabrzmiał pierwszy program radiowy w Polsce.

 • Afera reprywatyzacyjna: Wiemy, czym w pierwszej kolejności zajmie się komisja weryfikacyjna

  Działka przy ulicy Narbutta 60 w Warszawie - to adres, którym w pierwszej kolejności zajmie się komisja weryfikacyjna ds. reprywatyzacji - dowiedział się nieoficjalnie reporter RMF FM Patryk Michalski. Członkowie komisji rozpoczną postępowanie w tej sprawie na początku czerwca.

Zdjęcia na temat: narbutt
Dyskusje na temat: narbutt
 • Re: Francja: Zarzuty dla polskiego konsula ws. zabójstwa H. Pastor

  w Polityce artykuł Maji Narbutt o tym faga sie.

 • Re: Władysław Kosiniak-Kamysz: Dla marketingu politycznego nie podpalę Polski

  sprostowanie- autorem pieśni "Solidarni" jest Jerzy Narbutt.

 • Re: Cham zbuntowany i dumny z tego

  Dziennikarka "wSieci" wygrywa proces z Adamowiczem! Narbutt: "Sąd zmiażdżył pozew prezydenta Gdańska!"

 • Re: ​Afera Amber Gold. Zeznania prokuratora Tomaszewskiego

  Dziennikarka "wSieci" wygrywa proces z Adamowiczem! Narbutt: "Sąd zmiażdżył pozew prezydenta Gdańska!"

 • Re: Upadek elit: Wszystkie grzechy establishmentu

  Dziennikarka "wSieci" wygrywa proces z Adamowiczem! Narbutt: "Sąd zmiażdżył pozew prezydenta Gdańska!"

 • Re: 25. Finał WOŚP. Rekordowa zbiórka na stronach Interii

  „szkodnika państwa demokratycznego” (P. Lisiewicz, M. Marosz, „Ten, który zniszczył bunt”, „Nowe Państwo”, ½013). Niewierząca była również matka Owsiaka (por. M. Narbutt, „Człowiek orkiestra”, „Rzeczpospolita” z 31 stycznia .). Pomimo wychowania w ateistycznej rodzinie Owsiak deklarował się jako „niechodzący do kościoła katolik” (M. Narbutt, tamże). O tym, jaki jest faktyczny stosunek Owsiaka do

 • Re: Jurek Owsiak zostanie zgłoszony do Pokojowej Nagrody Nobla

  „szkodnika państwa demokratycznego” (P. Lisiewicz, M. Marosz, „Ten, który zniszczył bunt”, „Nowe Państwo”, ½013). Niewierząca była również matka Owsiaka (por. M. Narbutt, „Człowiek orkiestra”, „Rzeczpospolita” z 31 stycznia .). Pomimo wychowania w ateistycznej rodzinie Owsiak deklarował się jako „niechodzący do kościoła katolik” (M. Narbutt, tamże). O tym, jaki jest faktyczny stosunek Owsiaka do

 • Re: Premier Kopacz zabrała głos ws. afery szpiegowskiej w Polsce

  W najnowszym numerze tygodnika „wSieci” wstrząsające fakty z politycznego epizodu w życiu profesora Zbigniewa Religi. Maja Narbutt opisuje jak „Pan serc” był przez obecną premier, Ewę Kopacz bezlitośnie faulowany i obrzydliwie, niesprawiedliwie atakowany. Czytaj oryginalny artykuł na: http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/prof-religa-brutalnie-faulowany,11963701466#ixzz3GKnCQvXa

 • Re: Platforma Przerażonych

  , Krystyna Grzybowska, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Górny, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Łukasz Warzecha.

 • Re: 1 maja a kampania wyborcza. Co robili kandydaci?

  „Kimkolwiek jesteś, Ty który tu stoisz Jakkolwiek życie układa się Tobie Pamiętaj – żyjesz póki się nie boisz Bo gdy się lękasz to jakbyś był w grobie To co chcesz zyskać, czego nie chcesz stracić Wszystko cokolwiek świat Ci z czasem sprzeda Ma swoją cenę i będziesz ją płacić Lecz wolnej myśli – tej już za nic nie daj” (JERZY NARBUTT) Ten wiersz zawiera komplet wskazówek do głosowania.