• Informacje na temat:

  nash

Artykuły na temat: nash
 • Nie żyje J. Nash. Był inspiracją dla filmu "Piękny umysł"

  Amerykański matematyk John Nash, którego życie stanowiło podstawę filmu "Piękny umysł" z Russelem Crowe'em, zginął w wypadku samochodowym w New Jersey w wieku 86 lat. Śmierć poniosła także jego żona Alicia - informują w niedzielę amerykańskie media.

 • Nie żyje matematyk John Nash, pierwowzór bohatera "Pięknego umysłu". Zginął w wypadku

  Amerykański matematyk John Nash, którego historia życia stanowiła podstawę filmu "Piękny umysł" z Russelem Crowe'em, zginął w wypadku samochodowym w New Jersey w wieku 86 lat. Śmierć poniosła także jego żona Alicia - podały amerykańskie media.

 • Koniec duetu Gortat - Nash. Kanadyjczyk opuścił Phoenix

  Steve Nash w nowym sezonie NBA nie będzie już obsługiwał podaniami Marcina Gortata. Jeden z najlepszych rozgrywających w lidze przeniósł się z Phoenix Suns do Los Angeles Lakers. W nowym klubie zarobi 27 milionów dolarów za trzy lata gry.

 • Tofifest: Nagrody dla Panahiego, Jakubika, Dziędziela i Waglewskiego

  Podczas koncertu inaugurującego 16. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest w Toruniu nagrody za niepokorność twórczą otrzymali Jafar Panahi, Arkadiusz Jakubik oraz Marian Dziędziel i Wojciech Waglewski. Na scenie królował Steve Nash.

 • 27-letni mistrz olimpijski w wioślarstwie kończy karierę. "To była trudna droga"

  Złoty medalista olimpijski w czwórce podwójnej Brytyjczyk George Nash postanowił zakończyć karierę w wieku zaledwie 27 lat. Osada wioślarska tego kraju wywalczyła w Rio de Janeiro piąty z rzędu złoty medal w tej konkurencji.

 • Igrzyska Europejskie. Lidia Fidura zdobyła brąz w boksie

  Polka Lidia Fidura przegrała z doświadczoną Szwedką Anną Laurell Nash 1:2 w półfinale turnieju bokserskiego i zdobyła brązowy medal Igrzysk Europejskich w Baku w kategorii 75 kg. Jeden z sędziów wskazał na zwycięstwo Polki 39:37, pozostali uznali jednak, że lepsza była 35-letnia dwukrotna mistrzyni świata.

 • Mamy mistrzów świata DJ-ów

  Polska ma mistrzów świata DJ-ów! Dj Funktion i Steve Nash już po raz drugi wywalczyli tytuł w kategorii „show” na prestiżowych IDA WORLD DJ CHAMPIONSHIPS. Rozmawiał z nimi Paweł Balinowski.

 • ...wybitnego matematyka, laureata Nagrody Nobla z ekonomii Johna Nasha, pominęli niektóre istotne wątki opisywane w książce, która stała się podstawą scenariusza. Najpierw mówiono o sprawie homoseksualnych skłonnościach Nasha, potem o jego pozamałżeńskim dziecku, którym się nie interesował. Ostatnio ujawniono, że poza scenariuszem pozostały także jego antysemickie poglądy i wypowiedzi. Pojawiły się...

 • Zawstydził Jacksona. Moonwalk, jakiego nie widzieliście. FILM

  Opanowanie znaku firmowego Michaela Jacksona, tzw. "księżycowego chodu", zwykle wymaga wielu godzin treningu. Eric Nash, 25-letni tancerz z Kalifornii, wydaje się wykonywać ten ruch sceniczny lepiej niż sam Król Popu.

 • Marcin Gortat (Phoenix Suns) w domu na Florydzie nie tylko odpoczywa po trudach sezonu w koszykarskiej lidze NBA. W wolnych chwilach szlifuje warsztat aktorski. Wszystko za sprawą udziału w filmie w reżyserii... kolegi z zespołu - Steve'a Nasha.

Zdjęcia na temat: nash