• Informacje na temat:

  nashe

Artykuły na temat: nashe
 • Nie żyje J. Nash. Był inspiracją dla filmu "Piękny umysł"

  Nirenberg, który otrzymał to wyróżnienie wraz z Nashem, powiedział, że był on świetnym matematykiem i "w pewnym sensie geniuszem".

 • Nie żyje matematyk John Nash, pierwowzór bohatera "Pięknego umysłu". Zginął w wypadku

  Amerykański matematyk John Nash, którego historia życia stanowiła podstawę filmu "Piękny umysł" z Russelem Crowe'em, zginął w wypadku samochodowym w New Jersey w wieku 86 lat. Śmierć poniosła także jego żona Alicia - podały amerykańskie media.

 • Koniec duetu Gortat - Nash. Kanadyjczyk opuścił Phoenix

  Steve Nash w nowym sezonie NBA nie będzie już obsługiwał podaniami Marcina Gortata. Jeden z najlepszych rozgrywających w lidze przeniósł się z Phoenix Suns do Los Angeles Lakers. W nowym klubie zarobi 27 milionów dolarów za trzy lata gry.

 • Tofifest: Nagrody dla Panahiego, Jakubika, Dziędziela i Waglewskiego

  Podczas koncertu inaugurującego 16. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest w Toruniu nagrody za niepokorność twórczą otrzymali Jafar Panahi, Arkadiusz Jakubik oraz Marian Dziędziel i Wojciech Waglewski. Na scenie królował Steve Nash.

 • 27-letni mistrz olimpijski w wioślarstwie kończy karierę. "To była trudna droga"

  Złoty medalista olimpijski w czwórce podwójnej Brytyjczyk George Nash postanowił zakończyć karierę w wieku zaledwie 27 lat. Osada wioślarska tego kraju wywalczyła w Rio de Janeiro piąty z rzędu złoty medal w tej konkurencji.

 • Igrzyska Europejskie. Lidia Fidura zdobyła brąz w boksie

  Polka Lidia Fidura przegrała z doświadczoną Szwedką Anną Laurell Nash 1:2 w półfinale turnieju bokserskiego i zdobyła brązowy medal Igrzysk Europejskich w Baku w kategorii 75 kg. Jeden z sędziów wskazał na zwycięstwo Polki 39:37, pozostali uznali jednak, że lepsza była 35-letnia dwukrotna mistrzyni świata.

 • Na ekranach polskich kin można od tygodnia oglądać film Rona Howarda pod tytułem "Piękny Umysł". Obraz ten nominowany jest w ośmiu kategoriach do tegorocznych Oscarów. Uważa się go za poważnego kandydata w wyścigu do głównej nagrody za najlepszy filmu.

 • Mamy mistrzów świata DJ-ów

  Polska ma mistrzów świata DJ-ów! Dj Funktion i Steve Nash już po raz drugi wywalczyli tytuł w kategorii „show” na prestiżowych IDA WORLD DJ CHAMPIONSHIPS. Rozmawiał z nimi Paweł Balinowski.

 • Zawstydził Jacksona. Moonwalk, jakiego nie widzieliście. FILM

  Opanowanie znaku firmowego Michaela Jacksona, tzw. "księżycowego chodu", zwykle wymaga wielu godzin treningu. Eric Nash, 25-letni tancerz z Kalifornii, wydaje się wykonywać ten ruch sceniczny lepiej niż sam Król Popu.

 • .... Przekreśliło ją złamanie nosa w meczu z Houston Rockets. Urazu doznał po zderzeniu z Nashem."Już nie będę modelem. Kontrakt z firmą Gucci przepadł, ale przynajmniej mogę w stu procentach skupić się na grze...

Zdjęcia na temat: nashe