• Informacje na temat:

  nassau

Artykuły na temat: nassau
 • Tragedia u wybrzeża Bahamów

  Co najmniej 30 osób zginęło po tym jak u wybrzeża Bahamów przewróciła się łódź z nielegalnymi imigrantami z Haiti - podał dziennik "The Nassau Guardian", powołując się na amerykańską straż przybrzeżną. Przeładowany jacht prawdopodobnie wpadł na rafę w pobliżu wyspy Staniel Cay, 125 km od stolicy Bahamów, Nassau.

 • ​Lekkoatletyczne MŚ w sztafetach: Srebrny medal Polaków w biegu 4x800 m

  Polscy lekkoatleci zdobyli srebrny medal w sztafecie 4x800 m w pierwszej edycji mistrzostw świata w biegach rozstawnych (World Relays). Na finiszu w stolicy Bahamów Nassau Adam Kszczot przegrał o 0,29 z Kenijczykiem Alfredem Kipketerem. Brąz dla Amerykanów.

 • Co najmniej 30 osób zginęło w wyniku przewrócenia się u wybrzeża Bahamów łodzi z nielegalnymi imigrantami z Haiti - podał we wtorek dziennik "The Nassau Guardian", powołując się na amerykańską straż przybrzeżną.

 • Załoga kutra patrolowego amerykańskiej straży przybrzeżnej wyłowiła w piątek z morza 35-letniego mężczyznę, który osiem godzin wcześniej wyskoczył ze statku pasażerskiego "Carnival Glory" płynącego z Miami do Nassau na Bahamach.

 • Śmierć w bardzo dziwnym mieście

  Miasto Baarle jest miastem bardzo dziwnym. Zdarza się, że wstając z sofy przed telewizorem i idąc do lodówki po piwo mieszkaniec Baarle przekracza granicę miejską, a zarazem państwową, która biegnie przez środek jego salonu. Przechodzi wtedy z holenderskiego Baarle-Nassau do belgijskiego Baarle-Hertog. Albo odwrotnie. Granica w Baarle biegnie - jak oszalała - w sposób absolutnie nieprawdopodobny...

 • ...19-letni akwarysta ze stanu Nowy Jork trafił do szpitala poraniony przez własną rybkę akwariową - podała w środę policja okręgu Nassau.

 • Zmarł finansista i filantrop John Templeton

  W wieku 95 lat zmarł w stolicy Bahamów – Nassau - finansista i filantrop Sir John Templeton, pionier na rynku globalnych funduszy inwestycyjnych oraz fundator nagrody, przyznawanej za wkład w badania nad duchowym wymiarem ludzkiego życia oraz przerzucanie pomostów między nauką a religią.

 • Brat Nicki Minaj oskarżony o zgwałcenie 12-latki

  Jak wynika z komunikatu przekazanego przez sąd w hrabstwie Nassau w stanie Nowy Jork, kaucja za wypuszczenie na wolność 37-letniego Jelaniego Maraja wyniosła 100 tys. dolarów.  Wpłaciła ją jego siostra, Nicki Minaj. Mężczyzna został oskarżony m.in. o gwałt na 12-letniej dziewczynce. Jak informuje "New York Post" powołując się na anonimowe źródło, piosenkarka "jest gotowa zrobić dla brata...

 • Sportowiec Kwietnia: Internauci wyróżnili nasze lekkoatletki!

  Polki w tym miesiącu po raz kolejny zaprezentowały się z bardzo dobrej strony w biegu 4x400 m. W stolicy Bahamów Nassau, gdzie odbyły się mistrzostwa świata w sztafetach, "Biało-czerwone" zajęły drugie miejsce, przegrywając jedynie z Amerykankami. Nasze reprezentantki wywalczyły tym samym prawo startu na sierpniowych mistrzostwach świata w Londynie. Miesiąc temu nasze panie zdobyły złoto ME...

 • Matthew nadciąga na południe USA. Zagrożone 11 milionów osób

  ...right now #Matthew #HurricaneMatthew @rcortestv2 ����️����️����⚡ #Nassau pic.twitter.com/Ohiunc0eyf " additional="— Rafael Elliot (@rairizarry)" date="6 października 2016" user="rairizarry" />

Zdjęcia na temat: nassau
Dyskusje na temat: nassau