• Informacje na temat:

  nawojka

Artykuły na temat: nawojka
 • Kraków: Policja szuka świadków postrzelenia

  Krakowska policja szuka świadków postrzelenia mężczyzny przy ul. Nawojki w Krakowie. Wczoraj wieczorem około godziny 22, 43-letni mężczyzna wyszedł z mieszkania wyrzucić śmieci.

 • Kraków: Policja szuka świadków postrzelenia

  Krakowska policja szuka świadków postrzelenia mężczyzny przy ul. Nawojki. Wczoraj wieczorem około 22, 43-letni mężczyzna wyszedł z mieszkania wyrzucić śmieci. Kiedy zbliżył się do śmietnika niespodziewanie ktoś do niego stamtąd strzelił. Trafił do szpitala w ciężkim stanie. Jego życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

 • Jubileuszowy mural 650-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego

  ...stronie to nowoczesna Nawojka - pierwsza studentka UJ, która to właśnie formułuje tę czapkę". Prace nad dziełem rozpoczęły się w nocy z 23 na 24 kwietnia i trwały codziennie po kilka, a nawet...

 • Kraków: 8-latek utonął w rwącym potoku

  W Krakowie 8-letni chłopczyk wpadł do potoku przy ul. Stryjeńskiego w Bieżanowie. Dziecko jeździło na rowerze i wpadło do wezbranej wody. Lekarzom z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu nie udało się go uratować.

 • Kraków: Sprawdź, gdzie kupisz bilety na imprezy

  Klubem Żaczek Kawiarnia Ryba Babel Ul. Piastowska 47 Pon. - niedziela w godzinach 10:00 - 22:00) Bilety na: Imprezy odbywające się przed Klubem Żaczek Kawiarnia Nawojka Ul. Reymonta 11 Pon...

 • Kraków: Specjalne parkingi dla kierowców

  17 i 18 kwietnia w Krakowie nastąpi zmiana organizacji w ruchu. W związku z uroczystościami pogrzebowymi, które odbędą się w mieście, władze miasta apelują o zrezygnowanie z samochodów na rzecz komunikacji miejskiej. Dla zmotoryzowanych zorganizowane zostały parkingi.

 • Zmiany trasy autobusów w rejonie ronda Ofiar Katynia

  Od najbliższej soboty 11 grudnia zmienią się trasy autobusów linii 172 i 173 kursujących w Krakowie. Pojawi się też nowa linia tymczasowa nr 772. To rozwiązanie poprawi obsługę komunikacyjną w rejonie przebudowywanego ronda Ofiar Katynia - przekonuje Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu.

 • Uniwersytet Jagielloński - 650 lat istnienia

  ...studia w 1894 r. na Wydziale Farmacji. Legendarną pierwszą studentką pozostaje jednak Nawojka, która w XV wieku, w przebraniu chłopca, miała rozpocząć studia. Dramatycznym okresem w historii...

 • Światowe Dni Młodzieży: Kraków podzielony na strefy. ZOBACZ, JAKIE I GDZIE

  Strefy ograniczeń ruchu: Obszar zamknięty: Błonia ulice Graniczne: 3 Maja, Piastowska, Focha Kiedy? W dniach: 23.07 - 01.08 Obszar zamknięty:...

 • Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie buduje Halę Maszyn, która będzie uzupełnieniem istniejącego od 1973 roku Akademickiego Centrum Komputerowego (ACK) Cyfronet. Koszt inwestycji wynosi 12,22 mln zł, z czego 8,29 mln zł pochodzi ze środków Unii Europejskiej.

Dyskusje na temat: nawojka