• Informacje na temat:

  nawrocki

Artykuły na temat: nawrocki
 • Wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński powołał Karola Nawrockiego na stanowisko dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Akt powołania wręczył dyrektorowi w Gdańsku wiceminister kultury Jarosław Sellin.

 • Nawrocki ostro krytykuje MŚ. "Rzecz niedopuszczalna i kuriozalna"

  Polscy siatkarze w czwartek w Turynie meczem z Serbią, którą w niedzielę pokonali 3:0, zaczynają walkę o awans do półfinału mundialu. "Nie możemy się rozluźniać tym, że ten pierwszy mecz wyglądał, jak wyglądał" - powiedział trener żeńskiej kadry Jacek Nawrocki.

 • Karol Nawrocki dyrektorem Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

  Wicepremier, minister kultury prof. Piotr Gliński powołał dra Karola Nawrockiego na stanowisko dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku - podał resort kultury. Nawrocki od 6 kwietnia pełnił obowiązki dyrektora muzeum.

 • Dr Karol Nawrocki dyrektorem Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

  ...kultury czytamy, że "obowiązki dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku (…) zostały powierzone dr. Karolowi Nawrockiemu" - historykowi, pracownikowi gdańskiego IPN-u.

 • Jacek Nawrocki nowym trenerem reprezentacji Polski siatkarek

  Polski Związek Piłki Siatkowej poinformował, że Jacek Nawrocki został trenerem reprezentacji Polski seniorek. Szkoleniowiec zastąpił na stanowisku Piotra Makowskiego, który zrezygnował z prowadzenia drużyny.

 • Jacek Nawrocki trener polskich siatkarek: Nie ma czasu na świętowanie. Przed nami trudny mecz

  Polki po zwycięstwie nad Węgierkami 3:1 (25:22, 19:25, 25:17, 25:18) zapewniły sobie awans do kolejnej fazy siatkarskich mistrzostw Europy. Trener Jacek Nawrocki był dumny ze swoich zawodniczek, ale podkreślał, że nie zamierza z zespołem osiadać na laurach. "Będziemy cały czas pracować - tu nie ma czasu na świętowanie i myślę, że tak już będzie do końca. Przyjechaliśmy tu grać i zrobimy wszystko...

 • Nawrocki: Cztery drużyny mają równe szanse

  Trener siatkarzy PGE Skry Bełchatów Jacek Nawrocki uważa, że cztery zespoły najwyżej sklasyfikowane po rundzie zasadniczej PlusLigi mają równe szanse w walce o mistrzostwo kraju. Nawrocki podkreślił, że "liga zaczyna się od nowa".

 • Nawrocki: Trentino to najlepszy zespół na świecie

  Trener siatkarzy PGE Skry Bełchatów Jacek Nawrocki na konferencji prasowej przed meczem z włoskim Trentino BetClick powiedział, że środowy rywal mistrzów Polski to najlepszy zespół na świecie. Jego zdaniem takiego rywala też można jednak pokonać.

 • Wicemarszałek woj. łódzkiego Elżbieta Nawrocka z PSL została we wtorek odwołana z zajmowanego stanowiska. Wnioskowali o to radni PO. W głosowaniu 21 radnych sejmiku wojewódzkiego było za odwołaniem Nawrockiej, a 13 przeciw. Nikt nie wstrzymał się od głosu.

 • Prezes PZU Życie, Krzysztof Mastalerz został odwołany ze stanowiska. Zastąpi go Ireneusz Nawrocki - dobry znajomy obecnego ministra skarbu Wiesława Kaczmarka. Ta nominacja jest kolejną odsłoną, realizowanej konsekwentnie przez ministra rotacji kadr w największych polskich spółkach z udziałem Skarbu Państwa.

Zdjęcia na temat: nawrocki
Dyskusje na temat: nawrocki