• Informacje na temat:

  nepotyzm

Artykuły na temat: nepotyzm
 • Paweł Kukiz o nominacjach PiS: Kumoterstwo i nepotyzm

  Paweł Kukiz (Kukiz'15) zapowiedział, że jeśli potwierdzą się doniesienia medialne o nepotyzmie i kumoterstwie w spółkach Skarbu Państwa, to klub Kukiz'15 złoży wniosek o wotum nieufności wobec ministra skarbu Dawida Jackiewicza.

 • Oskarżają znanego lekarza o nepotyzm

  ...„Nepotyzm, niejasny obrót materiałami leczniczymi oraz zbyt wystawne imprezy za publiczne pieniądze — takie zarzuty stawiają legendzie światowej laryngologii prof. Henrykowi Skarżyńskiemu kontrolerzy Ministerstwa Zdrowia” – podaje „Rzeczpospolita”. Nieprawidłowości miały wyjść na jaw podczas rutynowej kontroli.

 • "Rzeczpospolita": Znany lekarz oskarżony o nepotyzm

  Nepotyzm oraz zbyt wystawne imprezy za publiczne pieniądze - między innymi takie zarzuty stawiają legendzie światowej laryngologii prof. Henrykowi Skarżyńskiemu kontrolerzy Ministerstwa Zdrowia.

 • Żona Zbigniewa Ziobry w firmie należącej do PZU. Nepotyzm czy kompetencje?

  ...niestety prawda" - skwitował. W jego opinii, PiS zawłaszcza państwo w niespotykanej skali. Nepotyzm i kumoterstwo Jak dziś zapowiedział Paweł Kukiz zapowiedział, że jeśli potwierdzą się doniesienia medialne o nepotyzmie i kumoterstwie w spółkach Skarbu Państwa, to klub Kukiz'15 złoży wniosek o wotum nieufności wobec ministra skarbu Dawida Jackiewicza. O wypowiedzi polityków opozycji, którzy...

 • Kosiniak-Kamysz o nepotyzmie: Przy PiS-ie PSL to mały Miki

  ...: .Nowoczesna prowadzi swoją akcję pod hasłem #PiSiewicze, Platforma Obywatelska składa doniesienia do prokuratury ws. nepotyzmu, kolesiostwa w spółkach Skarbu Państwa. Spoglądam na stronę internetową PSL-u, na profil społecznościowy PSL-u w internecie - ani słowa o nepotyzmie. Dla ludowców nie ma problemu w tym temacie? Nie, my dzisiaj zajmujemy się poważnymi sprawami, takimi jak szkolnictwo wyższe...

 • "Gazeta Polska Codziennie": Nepotyzm i korupcja za czasów rządu PO-PSL

  Rząd PO-PSL sukcesywnie obniżał wydatki na polskie rolnictwo, w latach 2007–14 ograniczył je niemal o połowę. Kwitły za to nepotyzm, korupcja i kolesiostwo w ministerstwie rolnictwa i w agencjach rolnych - informuje "Gazeta Polska Codziennie"

 • Nepotyzm w mogileńskim ratuszu

  Aneta Kuss - córka komendanta Straży Miejskiej Mirosława Kussa i inspektor w wydziale finansowo-gospodarczym Izabeli Kuss za plakatowanie miasta otrzymała 250 zł netto. Sołtysi plakatowali za darmo, gdyż zdaniem sekretarz gminy Marioli Źrałki, robili to w ramach miesięcznej diety.

 • Trwa zamieszanie wokół regionalnej kasy chorych. Zdzisław Podkański, poseł PSL, podtrzymuje zarzuty stawiane jej kierownictwu. - To prywatne rozgrywki pana posła - odpowiada oskarżająca Podkańskiego o nepotyzm dyrektorka kasy Krystyna Radecka.

 • ​Kaczyński: Polska krajem skrajnej korupcji i nepotyzmu

  ...​ Korupcja, nepotyzm i kolesiostwo rozlały się dzisiaj po Polsce w rozmiarach wcześniej nieznanych - oświadczył Jarosław Kaczyński podczas marszu zorganizowanego przez PiS w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. "Sprawiedliwość jest ciągle zadaniem do wykonania" - przekonywał.

 • KE: Korupcja i nepotyzm w polskiej służbie zdrowia

  Po wczorajszym spotkaniu z onkologami, minister zdrowia Bartosz Arłukowicz zapowiedział zmiany w leczeniu raka. Na to, że polska służba zdrowia zmaga się z poważnymi problemami, zwraca uwagę także Komisja Europejska. W raporcie opublikowanym w grudniu, Bruksela wytknęła Polsce korupcję i nepotyzm.

Wideo na temat: nepotyzm
 • Kosiniak-Kamysz o nepotyzmie: Przy PiS-ie PSL to mały Miki

  Szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz odniósł się w Popołudniowej rozmowie w RMF FM do porównań działań rządów PO-PSL i PiS w sprawie obsadzania zarządów spółek Skarbu Państwa. Jak stwierdził, nie ma porównania między tym, co robi PiS, a co robiła koalicja w poprzednich kadencjach.

 • Dera: Kto jest u władzy, obsadza ludzi w spółkach

  „Prezydent nie odpowiada za to, co robi były minister. Każdy jest kowalem własnego losu i każdy sam decyduje gdzie i w która stronę pójdzie po tym, jak kończy pracę w kancelarii„ – tak o Małgorzacie Sadurskiej mówił minister w kancelarii prezydenta Andrzej Dera w Popołudniowej rozmowie w RMF FM. Odrzucił także zarzuty o nepotyzm. „Nepotyzm polega na tym, że ustawia się swoich najbliższych, swoją