• Informacje na temat:

  neumann

Artykuły na temat: neumann
 • Neumann: Zapłacimy mandat za odpalenie rac

  Szef klubu PO Sławomir Neumann zapowiedział, że zarówno on, jak i Andrzej Halicki zapłacą mandat za odpalenie rac na Marszu Wolności.

 • Neumann krytykuje Muchę: Naiwne myślenie

  ...- Wszyscy, którzy opowiadają historię o powstaniu nowej partii, pracują dla PiS - mówił szef klubu PO Sławomir Neumann w czwartek w TVP 1. Według niego alternatywą opozycji dla partii rządzącej jest wspólny blok wyborczy.

 • Neumann: Chcą "grillować" Gronkiewicz-Waltz

  ..."Komisja weryfikacyjna ds. reprywatyzacji jest po to, by przez najbliższe miesiące "grillować" Hannę Gronkiewicz-Waltz" - ocenił szef klubu PO Sławomir Neumann. Twierdzi także, że komisja czeka na jakieś zdanie, które oczerni prezydent Warszawy.

 • ​Neumann: Będziemy bronić posła Gawłowskiego

  Będziemy bronić posła Gawłowskiego - zapowiedział w czwartek w TVN 24 Sławomir Neumann, szef klubu Platformy Obywatelskiej. Jak dodał: Gawłowski przedstawi dzisiaj dowody na swoją niewinność.

 • Neumann o Macierewiczu: Patologiczny kłamca

  Były szef MON Antoni Macierewicz to patologiczny kłamca; jego teorie dotyczące katastrofy smoleńskiej nie miały ugruntowania w prawdzie - uważa szef klubu PO Sławomir Neumann. "Smoleńska religia", którą rozpoczął Macierewicz, wzmacnia jego pozycję polityczną - dodał.

 • Neumann: Prezydent prowadzi "kampanię na grobach"

  Prezydent Andrzej Duda prowadzi "kampanię na grobach", to jest coś, co przekracza jakiekolwiek normy - tak wizytę prezydenta w Nowym Sączu skomentował w piątek szef klubu PO Sławomir Neumann. Jego zdaniem, ci którzy "robią kampanię na grobach powinni być eliminowani z polityki".

 • Neumann: Propozycja Morawieckiego to oszustwo

  Propozycja premiera Mateusza Morawieckiego to jest wprowadzanie podwyżek dla urzędników pod stołem; to jest program "koryto plus" w najlepszym wydaniu, oszustwo, na które nie ma naszej zgody - oświadczył szef klubu PO Sławomir Neumann.

 • Neumann: Jak Macierewicz się wytłumaczy?

  Oferta koncernu Airbus była "najbardziej korzystna ze wszystkich - mówił w poniedziałek na antenie Polsat News szef klubu PO Sławomir Neumann, komentując zapowiedź ogłoszenia przetargu na śmigłowce dla polskiej armii.

 • Neumann: Szkodliwe zachowanie rzeczniczki PiS

  Monika Wielichowska (PO) zapowiedziała, że we wtorek do sejmowej komisji etyki zostanie złożony wniosek o ukaranie posłanki PiS Beaty Mazurek za poniedziałkową wypowiedź ws. wydarzeń w Radomiu. Według szefa klubu PO Sławomira Neumanna zachowanie rzeczniczki PiS jest szkodliwe.

 • Karczewski: Wniosek Neumanna jest bezpodstawny

  Neumann poinformował w piątek, że jego partia wnioskuje do premiera, marszałka Senatu i szefa klubu PiS o wstrzymanie prace nad nowelą, do której wprowadzono przepis, że KNF może podjąć decyzję o przejęciu jednego banku przez inny. "Nie może być wątpliwości, co do uchwalanego prawa" - wskazał Neumann. Marszałek Karczewski w odpowiedzi na wniosek Neumanna przekazanej przez dział prasowy Kancelarii...

Zdjęcia na temat: neumann
 • Sławomir Neumann (PO)
 • Przewodniczący klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej Sławomir Neumann w drodze na posiedzenie Konwentu Seniorów
Wideo na temat: neumann
Dyskusje na temat: neumann