• Informacje na temat:

  nic co ludzkie nie jest mi obce

Artykuły na temat: nic co ludzkie nie jest mi obce
 • ..."Nic co ludzkie nie jest mi obce" - wyjaśnienie znaczenia sentencji, która stała się mottem renesansu.

 • ​PO - Pasażer Obcy

  ...kosztem" - obrazowo podsumował były wiceminister spraw zagranicznych obecnie rządzącą partię. Przyznam, że takie retoryczne chwyty parlamentarne należą do moich ulubionych. Podobnie postrzegam politykę(...)Poseł Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Szczerski pozytywnie mnie w Sejmie zaskoczył. W świetnym przemówieniu punktującym pijarowskie wybiegi premiera w sprawie rządowej afery nagraniowej, Szczerski...

 • AfD w ogniu krytyki za nazwanie islamu "ciałem obcym"

  ..."Czym dla nazistów byli Żydzi, tym dla AfD są muzułmanie" - tak określił antyislamską postawę Alternatywy dla Niemiec politolog Hajo Funke. Także w szeregach samej AfD nie ma zgody na taki pogląd.

 • Śledczy: Kajetan P. zabił, by pozbyć się "przekonania, że życie ludzkie jest warte więcej od świni"

  ..."To, że ofiarą została Katarzyna J., spowodował całkowity przypadek. Kajetan P. znalazł do niej telefon na stronie z ofertami korepetycji językowych. Nigdy wcześniej się nie spotkali. Nie znali się. Umówili się na godzinę 11 w jej mieszkaniu 3 lutego" - poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie Przemysław Nowak. Śledczy ujawnili częściowo treść wyjaśnień złożonych przez...

 • Wielkie prawie nic

  Koło ratunkowe. Drabinka do nieba. Różaniec. Nie ulega wątpliwości, że to trudna modlitwa. Bardzo prosta i jednocześnie bardzo trudna.

 • Jeśli nie zniszczy nas Nibiru, to zrobi to USA. Albo Obcy

  W 1995 roku, pani Nancy Lieder ogłosiła światu, że otrzymuje informacje od istot pozaziemskich. Konkretnie z systemu Zeta Reticuli. Kosmici wszczepili jej w głowę implant i za pomocą tego implantu (i pani Lieder) starają się przekazać ludzkości smutną prawdę: nadciąga Nibiru. A kiedy nadciągnie Nibiru, będzie po nas.

 • To z niego "pochodzi" Państwo Islamskie. Czym jest region MENA?

  ...8-9 lipca 2016 roku Polska będzie po raz pierwszy w historii gospodarzem szczytu NATO. Wśród wielu zagadnień poruszanych przez głowy państw będących częścią sojuszu, znajdą się kwestie polityki(...) się ten obszar i jakie zagrożenia z niego płyną? O tym rozmawiamy z dr Magdaleną El Ghamari z Uniwersytetu w Białymstoku, specjalistką ds. bezpieczeństwa i terroryzmu i analitykiem portalu Defence24.

 • W Polsce "trupich farm" nie będzie

  W Polsce funkcjonuje system donacji ciał, ale osoba, która decyduje się na taką donację, musi bardzo precyzyjnie określić, co ma się dziać z ciałem i jego szczątkami po badaniach. Dodatkowymi ograniczeniami dla funkcjonowania tego typu badań jest działanie środowisk religijnych, komisji etycznych i ekologów - wszystko to nie tworzy dobrej atmosfery, służącej donacji zwłok i tworzeniu m.in...

 • "Okrucieństwo baśni nie jest bezcelowe"

  ...swoim torem, na filmy i gry, które dzieci oglądają zgodnie z nakazami mód i snobizmów rówieśniczych. Na książce bierzemy odwet: tu nasza jurysdykcja jest nieograniczona. Zamiast Grimmów możemy(...) nietrudno w nich znaleźć. Gry komputerowe to już otchłań zła, wyrafinowanych tortur i cierpień zadawanych bez celu. W baśniach jest inaczej. Zła czarownica musiała tańczyć w żelaznych trzewiczkach na...

 • Afgańscy talibowie powiedzieli w sobotę, że usunięcie z "czarnej listy" ONZ nazwisk pięciu ich eksprzywódców "nic nie zmieni" w ich stanowisku: jedynie wycofanie sił międzynarodowych może skłonić ich do porzucenia broni.

Wideo na temat: nic co ludzkie nie jest mi obce
 • Miller: Tusk ma szczęście. Na dnie duszy mam ukłucie zazdrości

  „Staram się nie być zazdrosny i zawistny, ale zawsze gdzieś na dnie duszy małe ukłucie, zazdrość, zawiść. Nic co ludzkie nie jest mi obce” – mówi Leszek Miller o europejskim awansie Donalda Tuska. „Premier ma szczęście. Znajduje się we właściwym momencie we właściwym miejscu i we właściwym czasie” – twierdzi szef SLD.

Dyskusje na temat: nic co ludzkie nie jest mi obce