• Informacje na temat:

  nicholson

Artykuły na temat: nicholson
 • Andrzej Gołota trenuje przed walką z Nicholsonem

  Andrzej Gołota trenuje już w Częstochowie przed zaplanowaną na 25 października pokazową walką z Danelem Nicholsonem, która ma być ozdobą gali bokserskiej Fight Night 9 "Gołota vs. Nicholson - Pożegnanie".

 • Jack Nicholson przechodzi na emeryturę?

  Jack Nicholson, jeden z najbardziej znanych aktorów świata, kończy karierę - podają plotkarskie portale Star i RadarOnline. Powodem przejścia na emeryturę są rzekomo problemy z pamięcią. Ani aktor, ani jego przedstawiciele nie komentują tych doniesień.

 • Jack Nicholson lubi swój wizerunek Casanovy.

  Znany amerykański aktor Jack Nicholson cieszy się ze swojego wizerunku Casanovy.

 • Tajemnica podwójnego morderstwa na Słowacji. To włoska mafia?

  Kanadyjski dziennikarz przez lata mieszkający na Słowacji, Tom Nicholson powiedział w poniedziałek mediom, że za śmiercią Jana Kuciaka może stać włoska mafia powiązana ze słowackimi politykami. Nicholson twierdzi, że z Kuciakiem pracowali nad tematem funduszy europejskich.

 • Media w Słowacji: Za zabójstwem dziennikarza może stać włoska mafia

  Kanadyjski dziennikarz przez lata mieszkający na Słowacji, Tom Nicholson powiedział w poniedziałek mediom, że za śmiercią Jana Kuciaka może stać włoska mafia powiązana ze słowackimi politykami. Nicholson twierdzi, że z Kuciakiem pracowali nad tematem funduszy europejskich.

 • Pójdzie do więzienia, bo nie ujawnił swojego hasła do Facebooka

  Niecodzienna historia z Wielkiej Brytanii. 24-letni Stephen Nicholson został skazany na 14 miesięcy więzienia po tym, jak odmówił ujawnienia swojego hasła do Facebooka. Śledczym zależało na wiadomościach, które wymieniał z 13-letnią Lucy McHugh, która została zamordowana w lipcu.

 • Jack Nicholson gra w kolejnym filmie pokazanym podczas 54. Festiwalu Filmowego w Cannes. Już choćby z tego powodu obraz pod tytułem "Obietnica" spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony fanów kina.

 • Rosja dostarcza broń talibom? Jest komentarz USA

  Dowódca wojsk USA oraz sił międzynarodowych w Afganistanie gen. John Nicholson oświadczył w poniedziałek w Kabulu, że "nie odrzuca" doniesień o tym, że Rosja dostarcza pomoc, w tym broń, talibskim rebeliantom w Afganistanie.

 • Atak na konwój NATO w Afganistanie. Użyto samochodu-pułapki

  ...​Rumuński żołnierz zginął, a dwóch innych zostało rannych, w przeprowadzonym przez talibów zamachu samobójczym na konwój wojskowy, do którego doszło na południu Afganistanu - poinformował w sobotę dowódca sił NATO w tym kraju generał John Nicholson.

 • ...​Dowódca wojsk USA w Afganistanie generał John Nicholson oświadczył w piątek, że decyzja o bojowym użyciu najpotężniejszej amerykańskiej konwencjonalnej bomby lotniczej była czysto taktyczna. Departament Obrony Stanów Zjednoczonych opublikował także wideo, na którym dokładnie widać moment, gdy "matka wszystkich bomb" uderza w pozycje ISIS.

Zdjęcia na temat: nicholson