• Informacje na temat:

  niedzielski

Artykuły na temat: niedzielski
 • Makaruk-Niedzielski mistrzami Polski par open w brydżu

  Janusz Makaruk i Paweł Niedzielski (obaj Consus Kalisz) zdobyli w Warszawie złoty medal mistrzostw Polski par open w brydżu. Wyprzedzili oni Jacka Grzelczaka i Tomasza Stasiołka (obaj A-Media Sieradz) oraz Dariusza Kopronia i Piotra Klimackiego (obaj e-Service Warszawa).

 • Zaginęła 34-latka. Policja apeluje o pomoc

  Policjanci z Wodzisławia i Gorzyc poszukują 34-letniej Marioli Niedzielskiej. Kobieta wyjechała z domu w poniedziałek, strasząc rodzinę zamiarem popełnienia samobójstwa.

 • Przed krakowskim Sądem Okręgowym w wydziale cywilnym rozpoczął się we wtorek proces byłej zakonnicy Małgorzaty Niedzielskiej przeciwko Domowi Zakonnemu Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi z siedzibą w Krakowie o rentę i zadośćuczynienie za utracone zdrowie.

 • Nowe, sensacyjne odkrycie polskich astronomów. Międzynarodowy zespół pod kierownictwem doktora Andrzeja Niedzielskiego z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odkrył wyjątkowy układ planetarny.

 • Bartosz K., na którym ciążą zarzuty korupcyjne, ma zająć miejsce Radosława Majdana w sejmiku zachodniopomorskim. Bartosz K., który tak jak Majdan startował z listy PO, zdecydował się przyjąć mandat radnego - potwierdził w piątek w rozmowie szef klubu PO w sejmiku Andrzej Niedzielski.

 • Wielka Brytania: Bronią egzaminu z języka polskiego

  Mieszkający w Wielkiej Brytanii Polacy zbierają podpisy w obronie egzaminu z języka polskiego. W dwa dni udało się zebrać 2,5 tys. podpisów pod internetową petycją w tej sprawie - powiedziała PAP Marta Niedzielska, kierownik biura Polskiej Macierzy Szkolnej.

 • W związku ze śmiercią szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego i dowódców rodzajów sił zbrojnych dowództwo nad armią przejmują ich pierwsi zastępcy - wynika z wojskowych regulaminów. Dziś zbiera się kierownictwo Sztabu Generalnego Wojska Polskiego. W związku z tą kryzysową sytuacją podejmie ono kierunkowe decyzje - poinformował ppłk Dariusz Niedzielski.

 • Polacy odkryli dwie nowe planety

  Nowe, sensacyjne odkrycie polskich astronomów. Międzynarodowy zespół pod kierownictwem doktora Andrzeja Niedzielskiego z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odkrył wyjątkowy układ planetarny.

 • Uczona z Torunia Magdalena Niedzielska natrafiła na trop polskiego księgozbioru zrabowanego przez hitlerowców. Profesor historii z Uniwersytetu imienia Mikołaja Kopernika przypadkiem odkryła egzemplarz pochodzący z prywatnej biblioteki rodu Sczanieckich. Trop wiedzie do Berlina.

 • Nowe, sensacyjne odkrycie polskich astronomów! Międzynarodowy zespół kierowany przez dr Andrzeja Niedzielskiego z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odkrył wyjątkowy układ planetarny.

Zdjęcia na temat: niedzielski
Wideo na temat: niedzielski
 • Lekarz: Życiu 5-latki nic nie zagraża, ale potrzebne będą liczne operacje

  "Dziewczynka ma liczne rany rąbane rąk i nóg, które wymagają operacji. Ma złamania otwarte, uszkodzenia mięśni, ścięgien, żył i tętnic. Jej życiu nic nie zagraża" - mówi prof. Kryspin Niedzielski z Kliniki Ortopedii i Traumatologii w Łodzi. To tam trafiła pięciolatka ranna podczas domowej awantury w Łodzi. W domu przy ul. Wersalskiej zginął 12-latek, a jego matka, ciotka i pięcioletna dziewczynka

Dyskusje na temat: niedzielski