• Informacje na temat:

  niezaangażowanie

Artykuły na temat: niezaangażowanie
 • ​Premier: Jan Guz zawsze z zaangażowaniem reprezentował pracowników

  Przewodniczący OPZZ Jan Guz zawsze z zaangażowaniem reprezentował pracowników zrzeszonych w związku, będąc niejednokrotnie twardym partnerem do rozmów. Rodzinie, bliskim oraz członkom OPZZ składam wyrazy najgłębszego współczucia - napisał w piątek premier Mateusz Morawiecki.

 • Aleksandar Vuković: Na treningach widzę pełne zaangażowanie

  Piłkarze Legii Warszawa we wtorkowy poranek wyjeżdżają na przedsezonowe zgrupowanie do Austrii. „Pod wieloma względami to będzie najważniejsze zgrupowanie. Zagramy sparingi z wymagającymi przeciwnikami” – mówi w rozmowie z RMF FM trener Legii Aleksandar Vuković. Dziś piłkarze trenowali jeszcze na bocznym boisku Legii, a po raz pierwszy w zajęciach wziął udział Gruzin Walerian Gwilia. „Damy mu czas by się tutaj dobrze poczuł i zaaklimatyzował” – mówi Vuković.

 • Watykan: Polacy zaangażowani w Drogę Krzyżową

  Dwoje Polaków - Róża Mika i Jakub Śnieć - będzie nieść krzyż podczas Drogi Krzyżowej w rzymskim Koloseum pod przewodnictwem papieża Franciszka w Wielki Piątek wieczorem.

 • ​Szef BBN: Polska nie zmniejszy zaangażowania w Eurokorpusie

  Polskie zaangażowanie wojskowe w dowództwie Eurokorpusu zostanie utrzymane - poinformował szef BBN Paweł Soloch. Dodał, że decyzja, by nie redukować wkładu w prace Eurokorpusu wiąże się ze wzrostem znaczenia tej struktury w łańcuchu dowodzenia NATO.

 • Izba Reprezentantów potwierdziła zaangażowanie na rzecz NATO

  Izba Reprezentantów Kongresu prawie jednomyślnie poparła we wtorek zaangażowanie USA na rzecz NATO potwierdzając gwarancję, że wszyscy członkowie Sojuszu są zobowiązani do wzajemnej obrony.

 • Ambasador USA: Zaangażowanie Ameryki w polskie bezpieczeństwo jest niewzruszone

  Amerykańskie zaangażowanie na rzecz polskiego bezpieczeństwa jest niewzruszone - zapewniła ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher, która uczestniczyła w czwartek w otwarciu Kongresu Polsko-Amerykańskiego "100 lat wspólnego dziedzictwa" w Lublinie.

 • Macierewicz: Możliwe większe zaangażowanie w Afganistanie

  ​W razie potrzeby Polska zwiększy zaangażowanie wojskowe w Afganistanie, ale nie będzie ono miało charakteru bojowego - powiedział szef MON Antoni Macierewicz. Zaznaczył, że na razie nie ma oczekiwać zwiększenia liczebności polskiego kontyngentu.

 • Czaputowicz: Zaangażowanie na forum globalnym? Chcemy kontynuacji

  "Chcemy kontynuować nasze zaangażowanie na forum globalnym. To ważny wymiar polityki zagranicznej państwa uzupełniającej politykę na szczeblu UE, NATO, a także na szczeblu polityki regionalnej" - powiedział w Nowym Jorku szef MSZ Jacek Czaputowicz.

 • Mariusz Błaszczak: Policja nie jest zaangażowana politycznie

  Policja nie jest zaangażowana w spory polityczne, zajmuje się zapewnieniem bezpieczeństwa wszystkim - stwierdził w poniedziałek szef MSWiA Mariusz Błaszczak, mówiąc o działaniach policji w ostatnich dniach.

 • RMF: Wznowiono poszukiwania pytona. W akcję zaangażowano strażackie drony

  ​Nad Wisłą w Gassach koło Konstancina straż pożarna wznowiła poszukiwania pytona tygrysiego - informuje RMF FM. W akcję zaangażowane są strażackie drony, a także łodzie. W ubiegłym tygodniu w tej okolicy znaleziono 5-metrową wylinkę, czyli skórę zrzucaną przez węże.

Zdjęcia na temat: niezaangażowanie
Wideo na temat: niezaangażowanie
Dyskusje na temat: niezaangażowanie