• Informacje na temat:

  nimitz

Artykuły na temat: nimitz
 • USA gotowe do ataku. Atomowy USS Nimitz w pogotowiu

  Amerykański lotniskowiec atomowy USS Nimitz wpłynął już na Morze Czerwone - poinformowały władze wojskowe USA. Zaznaczyły jednak, że jest to efekt "ostrożnego planowania" na wypadek ewentualnej akcji militarnej przeciwko Syrii.

 • F-35C - nowa chluba amerykańskiej armii

  Myśliwiec F-35C pomyślnie wylądował na pokładzie lotniskowca USS Nimitz u wybrzeży San Diego.

 • F-35C. Nowa chluba amerykańskiej armii

  Myśliwiec F-35C pomyślnie wylądował na pokładzie lotniskowca USS Nimitz u wybrzeży San Diego.

 • ​RNA: Lotniskowiec USA oddał strzał ostrzegawczy w kierunku okrętów Iranu

  Amerykański lotniskowiec USS Nimitz w piątek oddał strzał ostrzegawczy podczas "nieprofesjonalnej" konfrontacji z należącymi do Iranu okrętami w Zatoce Perskiej - podała w sobotę oficjalna irańska agencja prasowa IRNA.

 • Ocean Spokojny: Ćwiczenia trzech lotniskowców USA

  Trzy amerykańskie lotniskowce atomowe: USS Ronald Reagan, USS Theodore Roosevelt i USS Nimitz uczestniczą w rozpoczętych w sobotę czterodniowych ćwiczeniach na zachodnim Pacyfiku, w których udział biorą także okręty japońskie i południowokoreańskie.

 • USA: Lotniskowiec atomowy wpłynął na Morze Czerwone

  Amerykański lotniskowiec atomowy USS Nimitz wpłynął w poniedziałek na Morze Czerwone - poinformowały władze wojskowe USA, zaznaczając, że jest to efekt "ostrożnego planowania" na wypadek ewentualnej akcji militarnej przeciwko Syrii.

 • Amerykański lotniskowiec zawinął do Hongkongu

  Amerykański lotniskowiec atomowy "Nimitz" zawinął w środę do portu w Hongkongu, co wskazuje na poprawę atmosfery w stosunkach między Stanami Zjednoczonymi a Chinami mimo ostrej reakcji Pekinu na zapowiedź spotkania prezydenta Baracka Obamy z dalajlamą.

 • Manewry wojenne na Morzu Japońskim. Udział wziął amerykański lotniskowiec

  .... Jednostka ta dołączy do dwóch innych lotniskowców na Zachodnim Pacyfiku - USS Nimitz i USS Theodore Roosevelt - żeby przypomnieć władzom w Pjongjangu o zdolności szybkiej mobilizacji sił militarnych...

 • Szefowie MSZ Grecji i Macedonii podpisali historyczne porozumienie

  ...greckiej stronie nad granicznym jeziorem Prespa.  Okolice ochraniały wzmocnione oddziały policji. Podczas ceremonii był obecny specjalny wysłannik Narodów Zjednoczonych Mathew Nimitz. To on pośredniczył...

 • Rosyjskie maszyny Tu-95 wykryto u południowych wybrzeży Japonii, gdy zmierzały w kierunku stacjonującego tam superlotniskowca USS Nimitz i towarzyszących mu okrętów. Do incydentu doszło w sobotę(...) powietrzną tego kraju, a dwa skierowały się bardziej na wschód w kierunku amerykańskich okrętów. Gdy bombowce były w odległości około 500 mil morskich od USS Nimitz, z jego pokładu wystartowały...

Zdjęcia na temat: nimitz
Dyskusje na temat: nimitz