• Informacje na temat:

  nimitz

Artykuły na temat: nimitz
 • USA gotowe do ataku. Atomowy USS Nimitz w pogotowiu

  Amerykański lotniskowiec atomowy USS Nimitz wpłynął już na Morze Czerwone - poinformowały władze wojskowe USA. Zaznaczyły jednak, że jest to efekt "ostrożnego planowania" na wypadek ewentualnej akcji militarnej przeciwko Syrii.

 • F-35C - nowa chluba amerykańskiej armii

  Myśliwiec F-35C pomyślnie wylądował na pokładzie lotniskowca USS Nimitz u wybrzeży San Diego.

 • F-35C. Nowa chluba amerykańskiej armii

  Myśliwiec F-35C pomyślnie wylądował na pokładzie lotniskowca USS Nimitz u wybrzeży San Diego.

 • ​RNA: Lotniskowiec USA oddał strzał ostrzegawczy w kierunku okrętów Iranu

  Amerykański lotniskowiec USS Nimitz w piątek oddał strzał ostrzegawczy podczas "nieprofesjonalnej" konfrontacji z należącymi do Iranu okrętami w Zatoce Perskiej - podała w sobotę oficjalna irańska agencja prasowa IRNA.

 • Ocean Spokojny: Ćwiczenia trzech lotniskowców USA

  Trzy amerykańskie lotniskowce atomowe: USS Ronald Reagan, USS Theodore Roosevelt i USS Nimitz uczestniczą w rozpoczętych w sobotę czterodniowych ćwiczeniach na zachodnim Pacyfiku, w których udział biorą także okręty japońskie i południowokoreańskie.

 • USA: Lotniskowiec atomowy wpłynął na Morze Czerwone

  Amerykański lotniskowiec atomowy USS Nimitz wpłynął w poniedziałek na Morze Czerwone - poinformowały władze wojskowe USA, zaznaczając, że jest to efekt "ostrożnego planowania" na wypadek ewentualnej akcji militarnej przeciwko Syrii.

 • Amerykański lotniskowiec zawinął do Hongkongu

  Amerykański lotniskowiec atomowy "Nimitz" zawinął w środę do portu w Hongkongu, co wskazuje na poprawę atmosfery w stosunkach między Stanami Zjednoczonymi a Chinami mimo ostrej reakcji Pekinu na zapowiedź spotkania prezydenta Baracka Obamy z dalajlamą.

 • Powracająca na lotnisko maszyna runęła na parking samochodowy w pobliżu domów mieszkalnych. Według świadków, bezpośrednio przed katastrofą silnik samolotu przerywał. Żadna z przebywających w rejonie miejsca wypadku postronnych osób nie odniosła obrażeń, ale kilka samochodów zostało uszkodzonych. We Fredericksburgu urodził się admirał Chester Nimitz, podczas drugiej wojny światowej naczelny...

 • Manewry wojenne na Morzu Japońskim. Udział wziął amerykański lotniskowiec

  .... Jednostka ta dołączy do dwóch innych lotniskowców na Zachodnim Pacyfiku - USS Nimitz i USS Theodore Roosevelt - żeby przypomnieć władzom w Pjongjangu o zdolności szybkiej mobilizacji sił militarnych...

 • Szefowie MSZ Grecji i Macedonii podpisali historyczne porozumienie

  ...greckiej stronie nad granicznym jeziorem Prespa.  Okolice ochraniały wzmocnione oddziały policji. Podczas ceremonii był obecny specjalny wysłannik Narodów Zjednoczonych Mathew Nimitz. To on pośredniczył...

Zdjęcia na temat: nimitz
Dyskusje na temat: nimitz