• Informacje na temat:

  nogi

Artykuły na temat: nogi
 • Najpiękniejsze i najdroższe nogi w historii

  Kobiece nogi to jeden z głównych atrybutów, które podobają się mężczyznom. W historii kina i mody wiele kobiet zachwycało swoimi nogami. Wybraliśmy te nasze zdaniem najbardziej seksowne. Zachęcamy do głosowania! A już w środę o sposobach na piękne nogi będziemy mówić w cyklu "Twoje Zdrowie w Faktach RMF FM".

 • Ćwiczenia na zdrowe i piękne nogi!

  Najlepszym sposobem na zdrowe i piękne nogi są regularne ćwiczenia fizyczne. Jakie najlepiej działają na zdrowie nóg - pokazuje Radosław Golian z Energy Fitness Clubu Łódź.

 • W podróży - daj odpocząć swoim nogom

  Samochodem, pociągiem, samolotem. Na wakacyjny wyjazd wybieramy różne środki transportu, ale wszystkie łączy jedno - nasze ciało ma ograniczone możliwości swobodnego poruszania się. A to, co w podróży szczególnie szkodzi naszemu zdrowiu - to pozostawanie w pozycji siedzącej zbyt długo. Najbardziej cierpią nasze nogi.

 • Kolega opowiedział mi o niedawnej brukselskiej konferencji, którą z racji dziennikarskich obowiązków obserwował. Zaczęła się od wystąpienia George'a Sorosa, więc już było dobrze, a potem przez mównicę przewinął się cały garnitur wpływowych eurokratów, rozwijających jego tezy przy entuzjazmie sali, na której również siedzieli eurokraci, tylko nieco mniej wpływowi. Nielicznym mówcom nie pasującym do ogólnego tonu konferencji okazywano niezadowolenie – nasz wicepremier Morawiecki, gdy...

 • Modelka straciła obie nogi. Wszystko przez zły tampon

  Lauren Wasser, modelka z Los Angeles przeszła właśnie amputację drugiej nogi. Powodem jest wstrząs, do którego doszło po tym, jak użyła niewłaściwego tamponu.

 • 3-latek zmiażdżony fotelem samochodowym, bo opiekun "musiał rozprostować nogi"

  ...​Mały chłopiec został zmiażdżony fotelem samochodowym po tym, jak partner jego matki siedzący z przodu postanowił “rozprostować nogi" - informują brytyjskie media.

 • Przepis na piękne nogi, co dobrego od Scholl?

  Lato i wiosna to czas, kiedy nareszcie możemy włożyć na nogi wygodne klapki lub sandały. Nasze nogi mogą odpocząć, a my czujemy się o wiele bardziej swobodnie. Czy zawsze? Niestety bardzo często musimy rezygnować z takiego rozwiązania ze względu na zły stan naszych stóp i nóg. Jak nie dopuścić do tego problemu i jak z nim walczyć?

 • "Ciężkie nogi" - to może być coś groźnego

  Czujesz, że po całym dniu twoje nogi są ciężkie jak ołów? To może być nie tylko efekt zmęczenia, ale też objaw poważnego schorzenia. Mowa o żylakach. Problem dotyka najczęściej kobiet.

 • Amputowano mu dłonie i nogi, bo polizał go pies

  ...​Mieszkaniec amerykańskiego miasta West Bend miał amputowane dłonie i nogi po kontakcie z psem. Okazało się, że w ślinie psa były bakterie Capnocytophaga canimorsus, które wywołały sepsę.

 • Wielkopolskie: Samochód zmiażdżył nogę 16-latkowi

  ...utrata nogi. "To był rozległy uraz zmiażdżeniowy w okolicy kolana. Noga jest uratowana, ale chłopca czeka bardzo długa rehabilitacja" - powiedziała PAP rzeczniczka ostrowskiego szpitala Joanna Pawlaczyk...

Zdjęcia na temat: nogi
Wideo na temat: nogi
 • Ćwiczenia na piękne i zdrowe nogi

  Ćwiczenia na piękne i zdrowe nogi

 • Zbigniew Bródka: Nogi się pode mną uginają

  Polskie panczenistki oraz panczeniści wrócili do Polski. Wśród nich Zbigniew Bródka, złoty oraz brązowy medalista igrzysk w Soczi. "W trakcie biegu praktycznie się nie denerwowałem" - mówi Bródka. "Nogi się pode mną ugięły, dopiero gdy usłyszałem Mazurka Dąbrowskiego i teraz, gdy stoję przed Wami" - dodaje

 • Jacek Żalek: PO zaplątała się we własne nogi

  "Mam wrażenie, że PO zaplątała się we własne nogi. To znaczy, tak bardzo chciała udowodnić, że jest liderem opozycji, że była gotowa przyznać, że wszystko, co robi koalicja rządowa jest w sumie dobre, bo chce to kontynuować i chce to realizować. Tylko chciałaby, żeby to była realizacja za sterami rządu z Grzegorzem Schetyną, liderem opozycji" - mówi w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Jacek Żalek.

Dyskusje na temat: nogi