• Informacje na temat:

  nogi

Artykuły na temat: nogi
 • Najpiękniejsze i najdroższe nogi w historii

  Kobiece nogi to jeden z głównych atrybutów, które podobają się mężczyznom. W historii kina i mody wiele kobiet zachwycało swoimi nogami. Wybraliśmy te nasze zdaniem najbardziej seksowne. Zachęcamy do głosowania! A już w środę o sposobach na piękne nogi będziemy mówić w cyklu "Twoje Zdrowie w Faktach RMF FM".

 • Ćwiczenia na zdrowe i piękne nogi!

  Najlepszym sposobem na zdrowe i piękne nogi są regularne ćwiczenia fizyczne. Jakie najlepiej działają na zdrowie nóg - pokazuje Radosław Golian z Energy Fitness Clubu Łódź.

 • W podróży - daj odpocząć swoim nogom

  Samochodem, pociągiem, samolotem. Na wakacyjny wyjazd wybieramy różne środki transportu, ale wszystkie łączy jedno - nasze ciało ma ograniczone możliwości swobodnego poruszania się. A to, co w podróży szczególnie szkodzi naszemu zdrowiu - to pozostawanie w pozycji siedzącej zbyt długo. Najbardziej cierpią nasze nogi.

 • Kolega opowiedział mi o niedawnej brukselskiej konferencji, którą z racji dziennikarskich obowiązków obserwował. Zaczęła się od wystąpienia George'a Sorosa, więc już było dobrze, a potem przez mównicę przewinął się cały garnitur wpływowych eurokratów, rozwijających jego tezy przy entuzjazmie sali, na której również siedzieli eurokraci, tylko nieco mniej wpływowi. Nielicznym mówcom nie pasującym do ogólnego tonu konferencji okazywano niezadowolenie – nasz wicepremier Morawiecki, gdy...

 • Modelka straciła obie nogi. Wszystko przez zły tampon

  Lauren Wasser, modelka z Los Angeles przeszła właśnie amputację drugiej nogi. Powodem jest wstrząs, do którego doszło po tym, jak użyła niewłaściwego tamponu.

 • Przepis na piękne nogi, co dobrego od Scholl?

  Lato i wiosna to czas, kiedy nareszcie możemy włożyć na nogi wygodne klapki lub sandały. Nasze nogi mogą odpocząć, a my czujemy się o wiele bardziej swobodnie. Czy zawsze? Niestety bardzo często musimy rezygnować z takiego rozwiązania ze względu na zły stan naszych stóp i nóg. Jak nie dopuścić do tego problemu i jak z nim walczyć?

 • "Ciężkie nogi" - to może być coś groźnego

  Czujesz, że po całym dniu twoje nogi są ciężkie jak ołów? To może być nie tylko efekt zmęczenia, ale też objaw poważnego schorzenia. Mowa o żylakach. Problem dotyka najczęściej kobiet.

 • Amputowano mu dłonie i nogi, bo polizał go pies

  ...​Mieszkaniec amerykańskiego miasta West Bend miał amputowane dłonie i nogi po kontakcie z psem. Okazało się, że w ślinie psa były bakterie Capnocytophaga canimorsus, które wywołały sepsę.

 • Wielkopolskie: Samochód zmiażdżył nogę 16-latkowi

  ...utrata nogi. "To był rozległy uraz zmiażdżeniowy w okolicy kolana. Noga jest uratowana, ale chłopca czeka bardzo długa rehabilitacja" - powiedziała PAP rzeczniczka ostrowskiego szpitala Joanna Pawlaczyk...

 • Morawiecki: System sądowniczy kulą u nogi rozwoju gospodarczego

  System sądowniczy, w opinii zresztą wielu raportów międzynarodowych, stanowi kulę u nogi rozwoju gospodarczego i chcemy go uefektywnić i jak najgłębiej zreformować – powiedział wicepremier i minister finansów Mateusz Morawiecki.

Zdjęcia na temat: nogi
Wideo na temat: nogi
 • O kulturze

  „Wywodzimy się ze starożytnej kultury i widać to na boisku. Gra się nogami, ale trzeba też myśleć głową” - mówi Georgios Notopoulos. Jan Schurmant dodaje – „Ważna jest intuicja”

 • Przyszyli pacjentowi dłoń do nogi

  Chińscy lekarze zastosowali niecodzienną metodę ratowania odciętej dłoni, przyszywając ją do nogi. W ten sposób najprawdopodobniej ocalą sprawność 25-letniego pacjenta. Mężczyzna stracił dłoń w wypadku w fabryce. Lekarze mieli możliwość ocalenia ręki i sprawności kończyny, ale ramię musiało się wygoić. Na ten czas dłoń przyszyto do nogi, tuż nad kostką. Przepływ krwi utrzymał tkanki przy życiu

 • Ćwiczenia na piękne i zdrowe nogi

  Ćwiczenia na piękne i zdrowe nogi

Dyskusje na temat: nogi