• Informacje na temat:

  notke

Artykuły na temat: notke
 • Uzi co dużo waży

  Hałas wokół danej sprawy nie jest oznaką jej prawdziwej wagi, przeciwnie, często najistotniejsze kwestie przechodzą cichaczem, drobną notką, wzmianką na...

 • Belgijski dziennik napisał o "polskim obozie zagłady". Polska ambasada: Poprawcie ten błąd!

  Skandaliczne sformułowanie znalazło się w belgijskim dzienniku „Metro”. Gazeta w notce o nowym eksponacie w Muzeum Auschwitz napisała o „polskim nazistowskim obozie zagłady”.

 • ​Belgijska gazeta o "polskim obozie zagłady". Ambasada RP reaguje

  Ukazujący się w Belgii dziennik "Metro" w notce o nowym eksponacie w Muzeum Auschwitz użył określenia "polski nazistowski obóz zagłady" - informuje TVP Info. Ambasada Polski w Belgii szybko zareagowała i wezwała redakcję do sprostowania błędu.

 • Internet pomoże ścigać przestępców

  Internetową listę ściganych uruchamia dzisiaj Komenda Główna Policji. Jak pisze "Rzeczpospolita" znajdą się tam: zdjęcia, personalia, krótka notka za co są ścigani i kto wydał list gończy.

 • Sejmowa speckomisja wzięła na tapetę notkę ABW, którą dostał prezes NBP Leszek Balcerowicz, a którą ujawnił wczoraj premier. Jednak posłowie tracą zapał do badania pisma.

 • "Newsweek": Piotrowska - minister z przeszłością

  Nowa minister spraw wewnętrznych nie chce rozmawiać na temat swojej działalności w latach 80. W jej notce biograficznej zamieszczonej na stronie ministerstwa nie ma nic o tym okresie, jakby w nich nie żyła - czytamy w "Newsweeku".

 • Leo Messi podarował papieżowi koszulkę i autograf

  Kolekcja piłkarskich pamiątek papieża Franciszka wzbogaciła się o koszulkę należącą do argentyńskiego napastnika Barcelony Lionela Messiego - poinformowały służby prasowe Watykanu. Legendarny Leo przekazał swojemu rodakowi także autograf i krótką notkę: "z wielkim oddaniem".

 • Wpadka policjanta przed szpitalem, gdzie rodziła księżna

  Jeden z policjantów pilnujących wejścia do szpitala, gdzie rodziła Kate, zdradził poufną notkę z wytycznymi dotyczącymi działań fotografów. Posterunkowy odwrócił kartkę - zapisaną stroną - w kierunku setek fotografów czatujących pod szpitalem St. Mary's. Zalecenia, jak i na co reagować mają dwa szpitalniane posterunki mógł przeczytać każdy - donosi "Fakt".

 • Pupa tygodnia. Subiektywny przegląd blogosfery

  Szanowni Państwo! Jeśli za tydzień o tej porze nie zobaczycie na RMF 24 kolejnego odcinka subiektywnego przeglądu blogosfery, będzie to zapewne oznaczało, że w jednej z ciemnych uliczek królewskiego Krakowa dopadła mnie grupa wojujących feministek, oburzona tytułem tej notki. Czy słusznie oburzona? Trudno być sędzią we własnej sprawie, ale chyba nie… Zresztą, proszę przeczytać i ocenić we własnym zakresie.

 • ​(Odpieprzcie się od Macierewicza!)

  To nie jest prawdziwy tytuł, to etykieta zastępcza. Dlatego jest w nawiasie. Tak zatytułowałbym swoją notkę, gdybym chciał popełnić plagiat. Jednak nie zrobię tego, bo splagiowany mógłby mnie podać do sądu, a że wygrywa sporą liczbę procesów, nie zamierzam ryzykować starcia z Oryginałem. Przegrywali z nim już przecież najwybitniejsi polemiści: poeta Rymkiewicz, czy profesor Zybertowicz.

Wideo na temat: notke
 • Subiektywny przegląd prasy Tomasza Skorego

  Wyborcza opisuje kolejne etapy śmieciowej wpadki, jaka rozgrywa się w całym kraju. Pół roku opóźnienia nowych zasad wywozu śmieci, odwołanie wiceprezydenta Warszawy - w sam raz na tytuł "Śmieci do śmieci". Wszędzie także, jako nietypowe uzupełnienie tematu śmieci - zdjęcia i notki o torcie, którym zaatakowano sędzię, orzekająca w sprawie Czesława Kiszczaka. W Rzeczpospolitej także o rozdaniu unijnych milionów - regiony dostaną ich o 10 więcej, i analiza polityczna; Platforma się sypie - mówi...

Dyskusje na temat: notke