• Informacje na temat:

  nowicki

Artykuły na temat: nowicki
 • Wojciech Nowicki brązowym medalistą rzutu młotem w Rio

  Wojciech Nowicki (KS Podlasie Białystok) wynikiem 77,73 zdobył w Rio de Janeiro brązowy medal olimpijski w konkursie rzutu młotem.

 • Lekkoatletyczne MŚ: Fajdek i Nowicki w finale rzutu młotem

  Paweł Fajdek (Agros Zamość) i Wojciech Nowicki (Podlasie Białystok) wystąpią w piątek w finale konkursu rzutu młotem lekkoatletycznych mistrzostw świata w Londynie.

 • Wojciech Nowicki ze złotem, srebrny Paweł Fajdek! Nasi młociarze zdominowali rywalizację na ME!

  Polacy zdominowali rywalizację w konkursie rzutu młotem na lekkoatletycznych mistrzostwach Europy! Wojciech Nowicki wywalczył złoto, Paweł Fajdek przywiezie z Berlina medal srebrny! Na najniższym stopniu podium stanął Węgier Bence Halasz.

 • Rio: Nowacka i Nowicki z brązem, finał nie dla szczypiornistów

  Po brązach Oktawii Nowackiej w pięcioboju nowoczesnym i Wojciecha Nowickiego w rzucie młotem do dziesięciu powiększył się medalowy dorobek polskich sportowców w igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Piłkarze ręczni ulegli w półfinale Danii 28:29 po dogrywce. Nowacki i Nowicki skończyli rywalizację na trzecich pozycjach, choć ich droga do podium wyglądała zgoła inaczej.

 • Lekkoatletyczne MŚ. Wojciech Nowicki: Brąz mnie chyba lubi

  To czwarty brązowy medal Wojciecha Nowickiego w dużej imprezie. W piątek w Londynie był trzeci w mistrzostwach świata i skomentował: „Brąz mnie chyba lubi. Cieszę się, że jest powtarzalność, ale stać mnie było na więcej. To nie był mój dzień”.

 • Wojciech Nowicki: To tylko brązowy medal, jestem zawiedziony

  Zły na siebie, rozczarowany i zawiedziony – taki był Wojciech Nowicki po zdobyciu brązowego medalu igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro w rzucie młotem. „Chciałem więcej, ale głowa nie wytrzymała presji. Miałem skrajne myśli, ale się pozbierałem w ostatniej kolejce” – powiedział. Przed rokiem Nowicki także stanął na najniższym stopniu podium, ale mistrzostw świata. W Pekinie był szczęśliwy...

 • Triumf Polaków na MŚ w Londynie! Złoty medal dla Fajdka, brąz dla Nowickiego!

  Paweł Fajdek (Agros Zamość) wynikiem 79,81 m po raz trzeci obronił tytuł mistrza świata w rzucie młotem. Brązowy medal wywalczył w Londynie Wojciech Nowicki (Podlasie Białystok) z wynikiem 78,03 m. Polaków rozdzielił Rosjanin występujący pod neutralną flagą Walery Pronkin, który uzyskał wynik 78,16 m.

 • Lekkoatletyczne MŚ w Londynie: Fajdek i Nowicki rozdzielą złoto i srebro między siebie?

  Paweł Fajdek i Wojciech Nowicki powalczą dzisiaj wieczorem o medale lekkoatletycznych MŚ w Londynie. Szanse mają ogromne: są jedynymi młociarzami, którzy przekroczyli w tym sezonie 80 m. Fajdek stwierdził zresztą wprost: "Nie wyobrażam sobie, bym nie miał złota".

 • Polscy młociarze ze złotem i srebrem ME! Nowicki o Fajdku: Nigdy nie powiem, że jestem lepszy

  Polscy młociarze zdominowali rywalizację w mistrzostwach Europy w Berlinie: Wojciech Nowicki zakończył ją z medalem z najcenniejszego kruszcu na koncie, Paweł Fajdek świętował zdobycie krążka srebrnego! Ten pierwszy, świeżo upieczony mistrz Europy, podkreślał po zawodach, że dla niego numerem 1 na świecie jest niezmiennie Paweł Fajdek. "Gdy zdobędę złoto mistrzostw globu albo igrzysk, to powiem...

 • "Jan Nowicki oskarża żonę o zdradę"

  ...„Małżeństwo Małgorzaty Potockiej i Jana Nowickiego przejdzie lada chwila do historii. Odtwórca roli Wielkiego Szu podejrzewa dyrektorkę Teatru Sabat o zdradę!” – donosi „Fakt”. Podkreśla, że w pozwie rozwodowym gwiazdor pisze o rzekomym romansie żony z Iwem Orłowskim i jej niechęci do wspólnego życia.

Zdjęcia na temat: nowicki
Wideo na temat: nowicki
 • Wanda Nowicka: Od ponad 20 lat działam na rzecz kobiet

 • Zostałam potraktowana instrumentalnie- stwierdza Nowicka

  Wanda Nowicka przed głosowaniem sejmowym w sprawie wniosku o jej odwołanie z funkcji wicemarszałka stwierdziła, że została potraktowana w instrumentalny sposób. Na pytanie, czy sama zdecyduje się na rezygnację ze stanowiska, odpowiada- Niech w mojej sprawie zadecyduje demokracja. Ostatecznie wniosek o odwołanie Nowickiej został odwołany przez Sejm, a kandydatura Anny Grodzkiej na to stanowisko

 • Nowicka spodziewa się usunięcia z klubu

  Nie chcę tego, ale się spodziewam - powiedziała po głosowaniu Wanda Nowicka. Decyzją większości posłów, wbrew woli Ruchu Palikota, Nowicka pozostanie na stanowisku wicemarszałka, choć spodziewa się usunięcia z klubu. Wg Anny Grodzkiej Nowicka znalazła się w "kłopotach"- Albo poukłada sobie współpracę z klubem, albo będzie musiała się z nim rozstać.