• Informacje na temat:

  nurowska

Artykuły na temat: nurowska
 • Spotkaj się z Marią Nurowską

  Maria Nurowska - autorka powieści i dramatów. Ukończyła filologię polską i słowiańską na Uniwersytecie Warszawskim; debiutowała w 1974 r. na łamach miesięcznika Literatura. Zyskała rozgłos i uznanie krytyki już od swoich pierwszych powieści: Nie strzelać do organisty (1975), Moje życie z Marlonem Brando (1976) i Po tamtej stronie śmierć (1977). Wydała ponad dwadzieścia książek, m.in.: Kontredans...

 • Nieoficjalnie: Mariusz Handzlik w grobie Piotra Nurowskiego

  W grobie Piotra Nurowskiego, który zginął w katastrofie smoleńskiej, pochowany był Mariusz Handzlik - podał w piątek portal wpolityce.pl. PAP potwierdziła tę informację w źródłach zbliżonych do sprawy.

 • Wstępne badania wskazują, że osoba ekshumowana w ostatnich dniach 2016 r. z grobu podsekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Mariusza Handzlika to prawdopodobnie b. prezes PKOl Piotr Nurowski - wynika z nieoficjalnych informacji PAP ze źródeł zbliżonych do sprawy.

 • Katastrofa smoleńska: W grobie Piotra Nurowskiego było pochowane ciało Mariusza Handzlika

  Prokuratura oficjalnie potwierdza, że w grobie byłego szefa PKOl-u Piotra Nurowskiego było pochowane ciało prezydenckiego ministra Mariusza Handzlika. Potwierdziły to badania DNA. Teraz śledczy czekają na oficjalne wyniki badań szczątków ekshumowanych z grobu Handzlika. To prawdopodobnie ciało Piotra Nurowskiego.

 • ​Nieoficjalnie: W grobie śp. Piotra Nurowskiego spoczywało ciało innej osoby

  Jak ujawnia portal "wPolityce.pl", powołując się na swoje źródła, ekshumacja ofiary katastrofy w Smoleńsku Piotra Nurowskiego wykazała, że w grobie znajduje się ciało kogoś innego.

 • PK: Badania potwierdziły, że w grobie Handzlika był pochowany Nurowski

  Badania genetyczne potwierdziły, że w ostatnich dniach 2016 r. z grobu podsekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Mariusza Handzlika ekshumowano ciało Piotra Nurowskiego - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Krajowej Ewa Bialik.

 • Prokuratura potwierdza: W grobie Handzlika był pochowany Nurowski

  Badania genetyczne potwierdziły, że w ostatnich dniach 2016 r. z grobu podsekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Mariusza Handzlika ekshumowano ciało Piotra Nurowskiego. Informację Polskiej Agencji Prasowej przekazała rzeczniczka Prokuratury Krajowej, Ewa Bialik.

 • Katastrofa smoleńska: W grobie Piotra Nurowskiego złożono ciało innej osoby

  "W związku z informacjami mediów Prokuratura Krajowa potwierdza, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że w czasie przeprowadzanych w ostatnich dniach ekshumacji ofiar katastrofy w Smoleńsku, w grobie jednej z ekshumowanych osób, znalazło się ciało innej ofiary tej katastrofy" - poinformowało PK. Jak ustalił dziennikarz RMF FM chodzi o grób, w którym miał być pochowany były prezes PKOL Piotr Nurowski. Według nieoficjalnych informacji w trumnie były szczątki niezidentyfikowanego mężczyzny....

 • Trumna z ciałem Piotra Nurowskiego - prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego, spoczęła w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Komunalnym (d. Wojskowy) na warszawskich Powązkach, nieopodal mogiły jego poprzednika Stanisława Stefana Paszczyka.

 • Pobiegną dla Piotra Nurowskiego

  33. Maraton Warszawski odbędzie się jako Memoriał Piotra Nurowskiego.

Zdjęcia na temat: nurowska
Wideo na temat: nurowska
 • Piotr Nurowski: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Kraków 2026. Rozpoczynamy walkę

  Najlepszym miejscem na Zimowe Igrzyska Olimpijskie jest Kraków. Polski Komitet Olimpijski będzie namawiał do tej inicjatywy - zapowiedział w Kontrwywiadzie RMF FM szef PKOl Piotr Nurowski. Nie możemy zapominać o pierwszych nauczycielach naszych olimpijczyków, oni też dostaną nagrody - dodał. Przypomniał, że golf jest w programie olimpijskim. Drzewiecki i Sobiesiak mogliby pojechać na olimpiadę - stwierdził.

 • PKOl: Będzie dochodzenie ws. Kornelii Marek

  Szef PKOl Piotr Nurowski zapowiada wszczęcie dochodzenia przez PZN ws. Kornelii Marek. W laboratorium olimpijskim w Richmond otwarto próbkę B, pobraną podczas kontroli antydopingowej polskiej biegaczki narciarskiej.

 • Kolejne ciała wróciły do Warszawy

  Do Polski wróciły kolejne ciała ofiar katastrofy 10 kwietnia. Wśród 30 trumien, które z Moskwy zabrał specjalny samolot C-17, są m.in. te z ciałami Władysława Stasiaka, Jerzego Szmajdzińskiego, Pawła Wypycha, Piotra Nurowskiego, Sławomira Skrzypka oraz Krzysztofa Putry.