• Informacje na temat:

  o. henry

Artykuły na temat: o. henry
 • Nigel Farage ma następcę. Henry Bolton liderem UKIP

  Były oficer sił zbrojnych i funkcjonariusz policji Henry Bolton został w piątek wybrany na nowego lidera eurosceptycznej Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP). Pokonał kontrowersyjną antyislamską kandydatkę Anne-Marie Waters.

 • Zmarł słynny lekarz Henry Heimlich. Dzięki niemu uratowano tysiące ludzi

  W wieku 96 lat w amerykańskim stanie Cincinatti zmarł znany lekarz Henry Heimlich. Wynalazł one metodę, dzięki której można uratować człowieka od zadławienia się na śmierć.

 • Jak pies z kotem? Henry i Baloo to niezwykły duet czworonożnych podróżników

  Henry i Baloo są najlepszymi przyjaciółmi. Mimo że jedno z nich jest psem, a drugie kotem, mają wiele wspólnego. Oboje zostali adoptowani przez swoich właścicieli ze schroniska dla bezdomnych zwierząt i oboje uwielbiają podróże. Ten niezwykły duet ma wielu fanów, którzy śledzą ich poczynania na Instagramie.

 • "Bild": Henry Kissinger będzie doradcą Donalda Trumpa ds. polityki zagranicznej

  Były sekretarz stanu USA Henry Kissinger będzie doradzał nowemu prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi w sprawach polityki zagranicznej - poinformował we wtorek niemiecki dziennik "Bild". Ma on m.in. opracować plan ustabilizowania sytuacji na Ukrainie.

 • Chciał samotnie przejść Antarktydę. Henry Worsley zmarł zaledwie 30 mil od celu

  Brytyjczyk Henry Worsley, który samotnie próbował przejść przez Antarktydę, nie żyje. Do ustanowienia rekordu zabrakło mu zaledwie 30 mil. Były żołnierz brytyjskiej jednostki specjalnej SAS zorganizował wyprawę, by wesprzeć finansowo fundację charytatywną.

 • ​Thierry Henry definitywnie schodzi z boiska

  Thierry Henry postanowił ostatecznie zakończyć piłkarską karierę. 37-letni Francuz będzie od stycznia ekspertem w jednej z angielskich telewizji. Z futbolem kończy jedna z najciekawszych postaci francuskiej piłki ostatnich lat.

 • FIFA przekupiła Irlandię. Chodziło o "rękę" Thierry'ego Henry

  ...szwedzkiego sędziego Martina Hanssona, który w najważniejszej akcji meczu nie zauważył zagrania ręką Thierry'ego Henry. Napastnik Barcelony pomógł sobie w niedozwolony sposób opanować piłkę, którą podał do(...) w rewanżu w Paryżu wygrywała po 90 min. 1:0 i potrzebna była dogrywka. Henry dzień po spotkaniu przyznał się do zagrania ręką. Będę szczery - zagrałem ręką. Nie jestem jednak sędzią - to on dopuścił takie...

 • Były sekretarz stanu USA i laureat Pokojowej Nagrody Nobla Henry Kissinger poddał się we wtorek w Nowym Jorku operacji serca, która przebiegła pomyślnie i obecnie jego stan zdrowia jest dobry - poinformował rzecznik szpitala.

 • Amerykański multiinstrumentalista i kompozytor, Henry Threadgill, będzie gościem pierwszej edycji festiwalu Jazzarium Fest. Muzyk wystąpi w czwartek w warszawskim Nowym Kinie Praha z sekstetem Zooid.

 • Henry Kissinger wyszedł ze szpitala w Seulu

  Były amerykański sekretarz stanu, 86-letni Henry Kissinger, wyszedł ze szpitala w Seulu, gdzie trafił z objawami grypy żołądkowej - poinformował rzecznik szpitala Han Jin-ho.

Zdjęcia na temat: o. henry