• Informacje na temat:

  o'kelly

Artykuły na temat: o'kelly
 • John Kelly nowym szefem personelu Białego Domu

  ...wewnętrznego wykonywał spektakularnie. Jest prawdziwą gwiazdą mojej administracji - napisał Trump. John Kelly to emerytowany czterogwiazdkowy generał z 40-letnim stażem w piechocie morskiej. W latach 2012-16 kierował Dowództwem Południowym na Florydzie obejmującym rejon Ameryki Łacińskiej, będąc tym samym odpowiedzialnym m.in. za więzienie w amerykańskiej bazie wojskowej w Guantanamo na Kubie. Kelly...

 • Kelly w Meksyku: Nie będzie masowych deportacji i operacji wojskowych

  ...​Minister bezpieczeństwa narodowego USA John Kelly, który przybył w czwartek do Meksyku wraz z sekretarzem stanu Rexem Tillersonem, zapewnił, że "nie będzie masowych deportacji" ani "operacji wojskowych" przeciwko meksykańskim imigrantom w Stanach Zjednoczonych.

 • Były gen. John Kelly będzie ministrem bezpieczeństwa narodowego

  Prezydent elekt Donald Trump ogłosił w poniedziałek, że emerytowany generał piechoty morskiej John Kelly będzie ministrem bezpieczeństwa narodowego w nowej administracji USA. To już trzeci wybrany przez Trumpa były generał, który znajdzie się w jego gabinecie.

 • Angello Kelly solo

  W klubie Madness koncert najmłodszego członka znanego w latach 90. zespołu Kelly Family.

 • Angelo Kelly we Wrocławiu

  Artysta znany z popularnego w latach 90. zespołu The Kelly Family po raz kolejny odwiedzi Polskę. Tym razem Angelo Kelly wystąpi we wrocławskim klubie Madness.

 • Angelo Kelly we Wrocławiu

  Artysta znany z popularnego w latach 90. zespołu The Kelly Family po raz kolejny odwiedzi Polskę. Tym razem Angelo Kelly wystąpi we wrocławskim klubie Madness.

 • Kanadyjczyk Kelly Czuy w MMKS

  Kanadyjski hokeista Kelly Czuy podpisze w środę roczny kontrakt z MMKS Podhale Nowy Targ - poinformował prezes klubu Mirosław Mrugała.

 • Nazywana "księżniczką jazzu" 18-letnia amerykańska saksofonistka Grace Kelly wystąpi w sobotę na Rynku Starego Miasta w Warszawie - w ramach festiwalu Jazz na Starówce. Będzie to pierwszy koncert tej artystki w Polsce.

 • Kelly Clarkson przekroczyła magiczną trzydziestkę

  Pisze teksty do piosenek, które często również sama komponuje. Zdarzyło się jej kilka epizodów aktorskich, ale tym, co daje jej największą radość, jest śpiewanie. Mowa o amerykańskiej wokalistce Kelly Clarkson, która skończyła właśnie 30 lat.

 • USA planują rozmowy z Meksykiem o walce z nielegalną imigracją

  Biały Dom zapowiedział w środę, że jeszcze w tym tygodniu sekretarz stanu Rex Tillerson i minister bezpieczeństwa narodowego John Kelly będą rozmawiać z przedstawicielami władz Meksyku o wysiłkach administracji Donalda Trumpa w walce z nielegalną imigracją.

Dyskusje na temat: o'kelly