• Informacje na temat:

  obóz narodowo-radykalny

Artykuły na temat: obóz narodowo-radykalny
 • Facebook będzie blokował Obóz Narodowo-Radykalny i Narodowe Odrodzenie Polski

  ...​Obóz Narodowo-Radykalny i Narodowe Odrodzenie Polski będą blokowane na Facebooku. Niedozwolone jest również odwoływanie się na portalu do tych organizacji oraz stosowanie ich symboliki - poinformował serwis społecznościowy.

 • Do krakowskiego Urzędu Miasta wpłynął wniosek KOD o rozwiązanie ONR

  Małopolski Komitet Obrony Demokracji złożył w Urzędzie Miasta Krakowa wniosek, w którym chce, by prezydent miasta Jacek Majchrowski wystąpił do sądu o rozwiązanie stowarzyszeń: Obóz Narodowo-Radykalny i Obóz Narodowo - Radykalny Brygada Małopolska.

 • Dorosz, Bąkiewicz, Kalinowski i Jelonek odchodzą z ORN

  Szef ONR Tomasz Dorosz oraz wszyscy członkowie Zarządu Głównego zrzekli się swoich funkcji oraz członkostwa w organizacji - informuje w niedzielnym oświadczeniu Obóz Narodowo-Radykalny.

 • ​Prezydent Warszawy chce delegalizacji ONR

  Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz wystąpiła do ministra sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry o delegalizację Obozu Narodowo-Radykalnego - poinformował w poniedziałek ratusz.

 • ONR żąda delegalizacji Partii Razem

  Obóz Narodowo-Radykalny domaga się od prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry delegalizacji Partii Razem z powodu "działalności komunistycznej".

 • Facebook będzie blokował ONR i NOP

  Facebook poinformował, że Obóz Narodowo-Radykalny i Narodowe Odrodzenie Polski będą przez niego blokowane. Niedozwolone jest również odwoływanie się na portalu do tych organizacji oraz stosowanie ich symboliki.

 • Prokuratura: ONR nie nawołuje do nienawiści

  Częstochowska prokuratura rejonowa nie dopatrzyła się przestępstwa propagowania faszyzmu lub nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych, rasowych i wyznaniowych w statucie Obozu Narodowo-Radykalnego. Dochodzenie w tej sprawie zostało umorzone.

 • Wniosek prezydenta Gdańska o delegalizację ONR

  Wniosek do ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry o delegalizację Obozu Narodowo-Radykalnego złożył w czwartek prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Jest to jego reakcja na zjazd i marsz ONR, który odbył się w sobotę w Gdańsku.

 • Nowa odsłona sporu Facebook kontra ONR. Jest list

  Obóz Narodowo-Radykalny (ONR) domaga się nowelizacji ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, tak aby Facebook lub inne podobne portale społecznościowe musiały dostosować regulamin świadczenia usług do polskiego prawa.

 • Częstochowska prokuratura nie wystąpi do sądu o rozwiązanie Obozu Narodowo-Radykalnego, czego chcieli posłowie Platformy Obywatelskiej. Śledczy uznali, że nie ma wystarczającego materiału dowodowego, który pozwalałby wystąpić z takim wnioskiem.

Zdjęcia na temat: obóz narodowo-radykalny
Wideo na temat: obóz narodowo-radykalny
 • Obóz Narodowo-Radykalny na ulicach Warszawy

  Własny marsz z okazji Święta Niepodległości zorganizował również Obóz Narodowo-Radykalny. Ulicami Warszawy przeszła kolorowa demonstracja narodowców solidaryzujących się z narodem węgierskim.

 • Marsz Równości w Poznaniu

  Ok. 300 osób wzięło udział w marszu równości, który przeszedł ulicami Poznania. Manifestację poprzedziła pikieta zorganizowana przez Obóz Narodowo-Radykalny. Pikieta przebiegała bez poważniejszych incydentów, choć grupy przeciwników wielokrotnie próbowały go zakłócić m.in. wykrzykując obraźliwe hasła.

 • Dera: Myślę, że ONR nie może liczyć na wspólne świętowanie z prezydentem

  Czy prezydent będzie obchodził 100-lecie niepodległości z Obozem Narodowo-Radykalnym? „Myślę, że ONR nie może liczyć na wspólne świętowanie z prezydentem. Nie jest obdarzany sympatią (…) niezbyt dobra atmosfera wokół tej organizacji się pojawia” – mówił w Porannej rozmowie w RMF FM prezydencki minister Andrzej Dera. Pytany o to czy wycina ze wspólnych zdjęć Piotra Rybaka, odpowiada, że nie, „bo

Dyskusje na temat: obóz narodowo-radykalny