• Informacje na temat:

  obóz narodowo-radykalny

Artykuły na temat: obóz narodowo-radykalny
 • Do krakowskiego Urzędu Miasta wpłynął wniosek KOD o rozwiązanie ONR

  Małopolski Komitet Obrony Demokracji złożył w Urzędzie Miasta Krakowa wniosek, w którym chce, by prezydent miasta Jacek Majchrowski wystąpił do sądu o rozwiązanie stowarzyszeń: Obóz Narodowo-Radykalny i Obóz Narodowo - Radykalny Brygada Małopolska.

 • ​Prezydent Warszawy chce delegalizacji ONR

  Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz wystąpiła do ministra sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry o delegalizację Obozu Narodowo-Radykalnego - poinformował w poniedziałek ratusz.

 • ONR żąda delegalizacji Partii Razem

  Obóz Narodowo-Radykalny domaga się od prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry delegalizacji Partii Razem z powodu "działalności komunistycznej".

 • Prokuratura: ONR nie nawołuje do nienawiści

  Częstochowska prokuratura rejonowa nie dopatrzyła się przestępstwa propagowania faszyzmu lub nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych, rasowych i wyznaniowych w statucie Obozu Narodowo-Radykalnego. Dochodzenie w tej sprawie zostało umorzone.

 • Nowa odsłona sporu Facebook kontra ONR. Jest list

  Obóz Narodowo-Radykalny (ONR) domaga się nowelizacji ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, tak aby Facebook lub inne podobne portale społecznościowe musiały dostosować regulamin świadczenia usług do polskiego prawa.

 • Częstochowska prokuratura nie wystąpi do sądu o rozwiązanie Obozu Narodowo-Radykalnego, czego chcieli posłowie Platformy Obywatelskiej. Śledczy uznali, że nie ma wystarczającego materiału dowodowego, który pozwalałby wystąpić z takim wnioskiem.

 • ONR organizuje cykl manifestacji POLexit

  Serię manifestacji pod hasłem "POLexit" zapowiedział na dziś Obóz Narodowo-Radykalny. Pochody odbywać się mają w większości miast wojewódzkich.

 • Warszawa: Marsz przeciw przyjmowaniu imigrantów

  ...​Około tysiąca osób przeszło w marszu w Warszawie, zorganizowanym przez Obóz Narodowo-Radykalny. Narodowcy sprzeciwiali się przyjęciu do Polski imigrantów.

 • Ulicami Warszawy przeszedł Marsz Żołnierzy Wyklętych

  Marsz upamiętniający Żołnierzy Wyklętych przeszedł w środę wieczorem ulicami Warszawy. Jego organizatorami były: Młodzież Wszechpolska, Obóz Narodowo-Radykalny oraz Stowarzyszenie Marsz Niepodległości.

 • Zbierają podpisy pod wnioskiem o delegalizację ONR. "Trzeba je liczyć w tysiącach"

  Na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie przedstawiciele stowarzyszenia Demokratyczna RP zbierają podpisy pod wnioskiem o delegalizację Obozu Narodowo-Radykalnego. "Podpisów jest ogrom, trzeba je liczyć w tysiącach i ciągle zbieramy kolejne" - powiedziała Ewa Błaszczyk ze stowarzyszenia Demokratyczna RP.

Zdjęcia na temat: obóz narodowo-radykalny
Wideo na temat: obóz narodowo-radykalny
 • Obóz Narodowo-Radykalny na ulicach Warszawy

  Własny marsz z okazji Święta Niepodległości zorganizował również Obóz Narodowo-Radykalny. Ulicami Warszawy przeszła kolorowa demonstracja narodowców solidaryzujących się z narodem węgierskim.

 • Marsz Równości w Poznaniu

  Ok. 300 osób wzięło udział w marszu równości, który przeszedł ulicami Poznania. Manifestację poprzedziła pikieta zorganizowana przez Obóz Narodowo-Radykalny. Pikieta przebiegała bez poważniejszych incydentów, choć grupy przeciwników wielokrotnie próbowały go zakłócić m.in. wykrzykując obraźliwe hasła.

 • Dera: Myślę, że ONR nie może liczyć na wspólne świętowanie z prezydentem

  Czy prezydent będzie obchodził 100-lecie niepodległości z Obozem Narodowo-Radykalnym? „Myślę, że ONR nie może liczyć na wspólne świętowanie z prezydentem. Nie jest obdarzany sympatią (…) niezbyt dobra atmosfera wokół tej organizacji się pojawia” – mówił w Porannej rozmowie w RMF FM prezydencki minister Andrzej Dera. Pytany o to czy wycina ze wspólnych zdjęć Piotra Rybaka, odpowiada, że nie, „bo

Dyskusje na temat: obóz narodowo-radykalny