• Informacje na temat:

  oczko

Artykuły na temat: oczko
 • "Oczko" trafił na trzy miesiące do aresztu

  Sąd aresztował na trzy miesiące Marka M., ps. Oczko. Były szef gangu został zatrzymany przez CBŚP.

 • Komendant CBŚP: Zatrzymaliśmy Marka M. pseud. "Oczko"

  Centralne Biuro Śledcze Policji zatrzymało Marka M. pseud. "Oczko" - potwierdził w piątek komendant CBŚP insp. Kamil Bracha, pytany przez PAP o szczegóły zatrzymania. "Oczko" to były szef gangu, który w latach 90. działał w północno-zachodniej Polsce.

 • Szczecin: Marek M. ps. Oczko usłyszał zarzuty

  Marek M. ps. Oczko został przesłuchany pod zarzutem popełnienia w 2016 r. przestępstw z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – poinformowała w poniedziałek Prokuratura Okręgowa w Szczecinie. Były szef gangu decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

 • "Oczko" zatrzymany przez CBŚP. W latach 90. był szefem gangu

  Centralne Biuro Śledcze Policji zatrzymało Marka M. pseud. "Oczko" - poinformował komendant CBŚP insp. Kamil Bracha. "Oczko" to były szef gangu, który w latach 90. działał w północno-zachodniej Polsce.

 • 400 tysięcy złotych w zamian za wolność. Gangster "Oczko" zwolniony z aresztu

  Marek M., pseudonim "Oczko", podejrzany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, został w poniedziałek zwolniony z aresztu. Dzień później - właśnie w związku z decyzją o zamianie aresztu "Oczki" na poręczenie majątkowe - prokurator generalny Zbigniew Ziobro odwołał z funkcji szefową szczecińskiego departamentu Prokuratury Krajowej i prokuratora referenta.

 • Dymisje po zmianie aresztu na poręczenie majątkowe dla gangstera ps. "Oczko"

  Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro odwołał szefową szczecińskiego Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej. Przyczyną tej decyzji jest zamiana aresztu wobec gangstera Marka M., pseud. "Oczko" na poręczenie majątkowe w wysokości 400 tys. zł.

 • "Krakowiak" i "Oczko" skazani na 25 lat, dożywocie dla "Zdzicha"

  Karę 25 lat więzienia wymierzył Sąd Okręgowy w Katowicach Januszowi T., ps. Krakowiak w głównym procesie jego gangu. Na dożywocie skazano uważanego za egzekutora grupy Zdzisława Ł., ps. Zdzicho, a na 25 lat b. szefa mafii szczecińskiej Marka M., ps. Oczko - za zlecenie jednego z zabójstw.

 • 25 lat więzienia dla "Krakowiaka" i "Oczki", dożywocie dla "Zdzicha"

  Karę 25 lat więzienia wymierzył Sąd Okręgowy w Katowicach Januszowi T., ps. Krakowiak w głównym procesie jego gangu. Na dożywocie skazano uważanego za egzekutora grupy Zdzisława Ł., ps. Zdzicho, a na 25 lat b. szefa mafii szczecińskiej Marka M., ps. Oczko - za zlecenie jednego z zabójstw.

 • Znany szczeciński gangster "Oczko" został zatrzymany przez policję - dowiedział się reporter radia RMF FM Adam Górczewski. Byłego rezydenta mafii pruszkowskiej i jego kompana ujęli funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego.

 • Uratować oczko Kubusia. "Zostało nam mało czasu!"

  Zez początkiem problemów Kubuś przyszedł na świat w maju 2015 roku. "Miał mnóstwo energii, rósł jak na drożdżach, a my byliśmy szczęśliwymi rodzicami, pewnymi, że nasz synek jest zdrowy, silny i rozwija się prawidłowo" - wspominają rodzice chłopca. Jednak jedna rzecz nie dawała im spokoju - uciekające prawe oczko Kubusia. Pediatra, z którym się konsultowali zapewnił, ze to nic poważnego...

Zdjęcia na temat: oczko