• Informacje na temat:

  oddział

Artykuły na temat: oddział
 • Z powodu braku lekarzy oddział pediatryczny szpitala w Giżycku zawiesił działalność. Mali pacjenci są kierowani do innych szpitali na Warmii i Mazurach: do Kętrzyna, Ełku, Pisza i Mrągowa - podał starosta giżycki Wacław Strażewicz.

 • Świńska grypa w Rybniku. Szpital zamyka oddział

  Przyjęcia na oddział rehabilitacji Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku (Śląskie) zostały wstrzymane po tym, jak u pacjentek tego oddziału stwierdzono świńską grypę – poinformował rzecznik placówki Michał Sieroń.

 • "Die Presse": Fundacja Sorosa zamyka oddział w Budapeszcie

  Założona przez miliardera George'a Sorosa fundacja Open Society zamyka swój oddział w Budapeszcie i zamiast tego latem otworzy oddział w Berlinie - poinformował austriacki dziennik "Die Presse", powołując się na władze organizacji.

 • Kolejny szpital zawiesza oddział pediatryczny. Powód - brak lekarzy

  Z powodu braku lekarzy oddział pediatryczny szpitala w Giżycku zawiesił działalność. Mali pacjenci są kierowani do innych szpitali na Warmii i Mazurach: do Kętrzyna, Ełku, Pisza i Mrągowa - podał PAP we wtorek starosta giżycki Wacław Strażewicz.

 • Rząd wesprze finansowo oddział szpitalny bez aborcji

  Rząd Węgier zapewni finansowanie w wysokości 7,8 mld forintów (109 mln zł) oddziałowi położniczo-ginekologicznemu, na którym nie będą przeprowadzane aborcje – oświadczył w czwartek szef kancelarii premiera Węgier Viktora Orbana, Janos Lazar.

 • 140 tysięcy mieszkańców Opolszczyzny bez oddziału internistycznego

  Mieszkańcy północnej części województwa opolskiego pozostali bez dostępu do specjalistycznej opieki internistycznej. Szpitale w Kluczborku oraz w Oleśnie tymczasowo zamknęły oddziały wewnętrzne. Lekarze nie porozumieli się z dyrekcją w sprawie podwyżek.

 • Szpital w Goleniowie zawiesił działalność oddziału położniczo-ginekologicznego

  Kobiety w ciąży z Goleniowa w Zachodniopomorskiem pomocy medycznej muszą szukać poza miastem. Lokalny szpital zawiesił właśnie działalność oddziału położniczo-ginekologicznego. Powód to braki kadrowe.

 • W Katowicach powstał oddział leczenia zaburzeń płci

  ...​Unikatowy w skali kraju oddział leczenia zaburzeń rozwoju płci powstał w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Na takie zaburzenia cierpi 1 na 4,5 tysiąca dzieci. Pacjenci wymagają opieki wielu specjalistów.

 • Szpital zawiesza oddział pediatryczny. Powód – brak lekarzy

  Szpital miejski w Morągu zawiesił od piątku działalność oddziału pediatrycznego. Powodem jest brak lekarzy. Dzieci z Morąga i okolic mają trafiać w razie potrzeby do szpitali w Ostródzie, Iławie i do Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

 • Dąbrowski szpital zawiesza działalność oddziału wewnętrznego

  Zagłębiowskie Centrum Onkologii – Szpital Specjalistyczny im. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej zawiesza działalność Oddziału Chorób Wewnętrznych. Placówka tłumaczy, że z powodu braku wystarczającej liczby lekarzy niemożliwe jest obsadzenie dyżurów.

Zdjęcia na temat: oddział
Wideo na temat: oddział
Dyskusje na temat: oddział