• Informacje na temat:

  oddział

Artykuły na temat: oddział
 • Opolskie: Szpitale powiatowe zawieszają działalność oddziałów położniczych

  Szpital powiatowy w Prudniku oraz szpital powiatowy w Kluczborku zawieszają pracę oddziałów ginekologiczno-położniczych - poinformował opolski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia.

 • Opolskie: Szpitale powiatowe zawieszają działalność oddziałów położniczych

  ...​Pracę oddziałów ginekologiczno-położniczych zawieszają szpital powiatowy w Prudniku oraz szpital powiatowy w Kluczborku. Jak poinformował opolski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia, powodem tej decyzji jest brak wystarczającej kadry lekarskiej oraz mała liczba urodzeń.

 • Lublin: Szpital zawiesza oddział ratunkowy

  Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie zawiesza działanie oddziału ratunkowego. Powodem jest nieobecność wielu pielęgniarek, które korzystają ze zwolnień lekarskich. Domagają się podwyżek.

 • Z powodu braku lekarzy oddział pediatryczny szpitala w Giżycku zawiesił działalność. Mali pacjenci są kierowani do innych szpitali na Warmii i Mazurach: do Kętrzyna, Ełku, Pisza i Mrągowa - podał starosta giżycki Wacław Strażewicz.

 • Oddział Przewozów Regionalnych pod lupą CBA

  ...​Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje jeden z oddziałów Przewozów Regionalnych - dowiedziała się PAP. Sprawdzane są m.in. przetarg i zamówienia z lat 2015-17 na dostawy części zamiennych i naprawy taboru kolejowego - wynika z nieoficjalnych informacji PAP.

 • Świńska grypa w Rybniku. Szpital zamyka oddział

  Przyjęcia na oddział rehabilitacji Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku (Śląskie) zostały wstrzymane po tym, jak u pacjentek tego oddziału stwierdzono świńską grypę – poinformował rzecznik placówki Michał Sieroń.

 • "Die Presse": Fundacja Sorosa zamyka oddział w Budapeszcie

  Założona przez miliardera George'a Sorosa fundacja Open Society zamyka swój oddział w Budapeszcie i zamiast tego latem otworzy oddział w Berlinie - poinformował austriacki dziennik "Die Presse", powołując się na władze organizacji.

 • Kolejny szpital zawiesza oddział pediatryczny. Powód - brak lekarzy

  Z powodu braku lekarzy oddział pediatryczny szpitala w Giżycku zawiesił działalność. Mali pacjenci są kierowani do innych szpitali na Warmii i Mazurach: do Kętrzyna, Ełku, Pisza i Mrągowa - podał PAP we wtorek starosta giżycki Wacław Strażewicz.

 • Rząd wesprze finansowo oddział szpitalny bez aborcji

  Rząd Węgier zapewni finansowanie w wysokości 7,8 mld forintów (109 mln zł) oddziałowi położniczo-ginekologicznemu, na którym nie będą przeprowadzane aborcje – oświadczył w czwartek szef kancelarii premiera Węgier Viktora Orbana, Janos Lazar.

 • Lekarze z jednym etatem? „To doprowadzi do zamykania oddziałów”

  Pierwsze szpitale składają wnioski do oddziałów Narodowego Funduszu Zdrowia, by mogły zatrzymać lekarzy, którzy wybrali etaty w innych placówkach. Do dziś lekarze mogą złożyć oświadczenie czy wybiorą podwyżkę za pracę w jednym szpitalu i niewykonywanie świadczeń w innym.

Zdjęcia na temat: oddział
Wideo na temat: oddział
 • "Nie mieliśmy kontrwywiadu. Trzeba pamiętać, że Polska była wtedy zrewoltowana" - mówi Władysław Frasyniuk, zapytany skąd opozycjoniści wiedzieli o przemieszczających się po Polsce oddziałach ZOMO.

 • Oddział wewnętrzny szpitala w Piotrkowie Trybunalskim zamknięty. U pacjentki stwierdzono superbakterię

  Zamknięty oddział, brak przyjęć nowych pacjentów i zakaz odwiedzin. Taka sytuacja jest na oddziale wewnętrznym szpitala w Piotrkowie Trybunalskim. U jednej z pacjentek wykryto obecność superbakterii – New Delhi. Pacjentka trafiła do izolatki, jest w stanie stabilnym.

 • Ordynator oddziału neurochirurgii Andrzej Maciejczak

  Marek Haczyk jako jedyny ocalał z katastrofy w Topolowie. 40-letni instruktor przechodzi na oddział rehabilitacji tarnowskiego szpitala im. świętego Łukasza.

Dyskusje na temat: oddział