• Informacje na temat:

  odets

Artykuły na temat: odets
 • Samochód potrącił 4-latkę. Matka nawet nie zadzwoniła po karetkę

  Czteroletnia dziewczynka z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala po tajemniczym wypadku na jednym z podwórek w Legnicy. Lekarze po dokładnym przebadaniu stwierdzili u dziecka także odmę płucną i złamany obojczyk.

 • Czteroletnia dziewczynka z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala po tajemniczym wypadku na jednym z podwórek w Legnicy. Lekarze po dokładnym przebadaniu stwierdzili u dziecka także odmę płucną i złamany obojczyk.

 • Lena i Jakub - to dwa najpopularniejsze imiona, które rodzice nadawali dzieciom w 2013 roku. W czołówce znalazły się też: Julia, Zuzanna, Maja, Kacper, Filip i Szymon. Nie zabrakło również bardziej oryginalnych imion takich jak Modest, Anatol, Collin, Odeta i Scarlett.

 • Samochód potrącił 4-latkę. Matka nawet nie zadzwoniła po karetkę

  Czteroletnia dziewczynka z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala po tajemniczym wypadku na jednym z podwórek w Legnicy. Lekarze po dokładnym przebadaniu stwierdzili u dziecka także odmę płucną i złamany obojczyk.

 • CNN: Prezydent Jemenu ma poparzone 40 proc. ciała

  Prezydent Jemenu Ali Abd Allah Salah, który w piątek został ranny podczas ataku na jego pałac w Sanie, ma poparzone 40 procent ciała i odmę opłucnową - poinformowała we wtorek telewizja CNN, powołując się na przedstawicieli amerykańskich władz.

 • Przywódca Libii Muammar Kaddafi zagroził, że w odecie za ataki NATO na jego kraj wyśle setki bojowników, do ataków w Europie. "Setki Libijczyków staną się w Europie męczennikami. Powiedziałem wam, że jest to oko za oko i ząb za ząb. Ale damy im szansę, by nabrali rozumu" - powiedział Kaddafi w przemówieniu transmitowanym przez telewizję.

 • Do poniedziałku wrocławskie wodociągi nie odetą wody kolejnym zadłużonym wspólnotom mieszkaniowym. Dwa dni temu zakręcił kurki w jednym bloku, gdyż jeden z lokatorów zalegał z opłatami.

 • Dramat rodziców dzieci urodzonych przedwcześnie...

  Dziś po południu, o godz. 17:15 kolejny odcinek serialu dokumentalnego "Moje 600 gramów szczęścia. To cykl o nadziei i miłości. Ale pokazuje także trudną stronę rodzicielstwa dzieci urodzonych przedwcześnie... To opowieść o walce ze zwątpieniem, oddaniu, determinacji, przyjaźni i ludzkiej solidarności w najtrudniejszych chwilach. A co widzowie "Dwójki" zobaczą w czwartym odcinku?

 • Kraków: Areszt dla sylwestrowego nożownika

  Jest wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny, który w Sylwestra zaatakował nożem dwóch młodych mieszkańców Krakowa.

 • Wystartował IV Ogólnopolski Kongres Ratowników Medycznych!

  Blisko pół tysiąca ratowników medycznych z całej Polski zgromadziło się w Krakowie, aby przez 3 dni doskonalić się w sztuce ratowania ludzkiego życia. Liczne wykłady, prezentacje oraz warsztaty praktyczne wypełnią zróżnicowany i bogaty program naukowy Kongresu.

Zdjęcia na temat: odets