• Informacje na temat:

  oficer

Artykuły na temat: oficer
 • Były oficer oskarżony o szpiegostwo

  ...ośmiu lat więzienia. Do 10 lat więzienia grozi za inne przestępstwo objęte aktem oskarżenia - samowolne zabranie trzech sztuk amunicji z jednostki wojskowej. Były oficer oskarżony jest także o posiadanie amunicji oraz o przechowywanie dokumentów niejawnych poza kancelarią tajną jednostki wojskowej. Jak poinformował Dziekański, Piotr C. jest tymczasowo aresztowany. Były oficer został zatrzymany...

 • Kapituła Orła Białego nie zajęła się dotąd sprawą nadania odznaczenia pułkownikowi Ryszardowi Kuklińskiemu - pisze "Nasz Dziennik".

 • Eksplozja samochodu w Kijowie. Zginął oficer wywiadu

  Oficer Głównego Zarządu Wywiadu Sił Zbrojnych Ukrainy zginął w wyniku eksplozji samochodu w jednej z dzielnic Kijowa. Informację przekazało ministerstwo obrony Ukrainy.

 • ​Austria: Oficer podejrzany o szpiegostwo na rzecz Rosji

  Emerytowany oficer armii austriackiej, którego podejrzewa się o ponad dwudziestoletnią działalność szpiegowską na rzecz Rosji, oczekuje na zatwierdzenie tymczasowego aresztowania przez sąd - podała prokuratura w Salzburgu.

 • Szef MON: To oficer Wojska Polskiego odczyta Apel Pamięci

  ...- Mam słowa uznania dla polskich harcerzy, ale na Westerplatte walczyli żołnierze Wojska Polskiego; ceremoniał wojskowy jest jednoznaczny i to oficer WP odczyta Apel Pamięci - oświadczył w piątek szef MON Mariusz Błaszczak.

 • Oficer Bundeswehry zatrzymany pod zarzutem terroryzmu

  Niemiecka policja zatrzymała oficera Bundeswehry podejrzanego o przygotowywanie zamachu terrorystycznego wymierzonego w państwo - podała w czwartek niemiecka telewizja publiczna ARD. Porucznik z Offenbach udawał uchodźcę z Syrii i otrzymał azyl w Niemczech.

 • Wysoki rangą oficer Wojska Polskiego zatrzymany przez policję. Jak ustalili dziennikarze RMF FM, mężczyzna umówił się z 14-latką. To pułkownik ze sztabu Wielonarodowej Dywizji Północ-Wschód w Elblągu.

 • Po incydencie w Cieśninie Kerczeńskiej ranny oficer SBU

  Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) potwierdziła, że dwóch jej oficerów znajdowało się na ukraińskich okrętach, zaatakowanych w niedzielę przez Rosję w Cieśninie Kerczeńskiej, a jeden z nich został ranny w wyniku ostrzału rakietowego z rosyjskiego myśliwca.

 • Były oficer Wojskowej Prokuratury Rejonowej oskarżony

  Były stalinowski oficer śledczy Wojskowej Prokuratury Rejonowej w Szczecinie Józef G. został oskarżony przez prokuraturę IPN - poinformował w czwartek Instytut Pamięci Narodowej. Podejrzanemu zarzucono "poważną represję polityczną" w postaci bezprawnego pozbawienia wolności przeciwnika komunizmu.

 • Skandal z oficerem Bundeswehry. Kontrola w armii

  Kontrola przeprowadzona w niemieckiej armii po skandalu z oficerem Bundeswehry w Illkirch we Francji, który nie krył fascynacji hitlerowskim Wehrmachtem, doprowadziła do wykrycia pamiątek po III Rzeszy w kolejnych koszarach - podał w sobotę "Der Spiegel".

Zdjęcia na temat: oficer
 • Strażacy i oficerowie sądowi badający we włoskim Brindisi miejsce wybuchu bomby, która zabiła jedną i raniła siedem osób
 • Strażacy i oficerowie sądowi badający we włoskim Brindisi miejsce wybuchu bomby, która zabiła jedną i raniła siedem osób
 • Strażacy i oficerowie sądowi badający we włoskim Brindisi miejsce wybuchu bomby, która zabiła jedną i raniła siedem osób
Wideo na temat: oficer
 • "Zatrzymać ich samochód". Rosyjski oficer kierował porwaniem obserwatorów OBWE

  Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) ustaliła tożsamość porywaczy obserwatorów OBWE w Słowiańsku w obwodzie donieckim. Akcją kierowali rosyjscy oficerowie, m.in. pułkownik rosyjskiego wywiadu (GRU) Igor Girkin, posługujący się na Ukrainie pseudonimem "Igor Striełkow" oraz podpułkownik Igor Bezler, pseudonim "Bies". Potwierdzeniem informacji SBU są nagrania z rozmowy separatystów z Bezlerem, który

 • Prezes Lufthansy: Oficer Lubitz był w 100 proc. zdolny do służby

  Pilot Andreas Lubitz był w stu procentach zdolny do służby. Miał wprawdzie roczną przerwę w szkoleniu, ale wznowił je i ukończył, przechodząc wszystkie sprawdziany w zakresie pilotażu oraz badania medyczne - zapewnił Cartsen Spohr, prezes linii lotniczych Lufthansa, do których należą tanie linie Germanwings. Latający w ich barwach Airbus A320 rozbił się we wtorek w Alpach na południu Francji, nie przeżył nikt ze 150 osób znajdujących się na pokładzie. Według francuskiej prokuratury, z...

 • Soloch: W tej chwili mamy ponad stu oficerów w Eurokorpusie

  Soloch: W tej chwili mamy ponad stu oficerów w Eurokorpusie

Dyskusje na temat: oficer