• Informacje na temat:

ogier

Artykuły na temat: ogier
  • Rajdowe MŚ: Zwycięstwo Ogiera na Korsyce

Broniący tytułu Francuz Sebastian Ogier (Ford Fiesta WRC) wygrał Rajd Korsyki, czwartą rundę samochodowych mistrzostw świata. Ogier, który po raz drugi w karierze wygrał tę imprezę, umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.

• Sebastien Ogier wygrał Rajd Meksyku

Sebastien Ogier wygrał Rajd Meksyku, trzeciej rundę mistrzostw świata. Broniący tytułu Francuz wyprzedził o ponad minutę Hiszpana Daniego Sordo i Brytyjczyka Krisa Meeke. Objął również prowadzenie w klasyfikacji generalnej MŚ.

• Rajd Sardynii: Ogier prowadzi, Polacy daleko

Obrońca tytułu Francuz Sebastien Ogier (Ford Fiesta WRC) jest po drugim etapie liderem Rajdu Sardynii, siódmej rundy mistrzostw świata. Polscy kierowcy - Łukasz Pieniążek (Skoda Fabia R5) i Kajetan Kajetanowicz (Ford Fiesta R5) plasują się na dalszych miejscach.

• Rajd Wielkiej Brytanii: Ogier najszybszy na superoesie

Sebastien Ogier (Ford Fiesta) był najszybszy na superoesie otwierającym Rajd Wielkiej Brytanii. Francuz, który już w niedzielę może sobie zapewnić piąty z rzędu tytuł mistrza świata, wyprzedził o 0,4 s Fina Jariego-Matti Latvalę (Toyota).

• Rajd Portugalii: Sebastien Ogier liderem!

Broniący tytułu Sebastien Ogier został pierwszym liderem Rajdu Portugalii, piątej rundy tegorocznych samochodowych mistrzostw świata. Francuz na trasie czwartkowego superoesu o 0,9 s wyprzedził Belga Thierry'ego Neuville'a oraz o 1,2 s Hiszpana Daniego Sordo.

• Rajd Korsyki: Neuville triumfuje, Ogier drugi

Belg Thierry Neuville (Hyundai I20 WRC) wygrał Rajd Korsyki, czwartą rundę mistrzostw świata. Obrońca tytułu, czterokrotny mistrz świata Francuz Sebastien Ogier (Ford Fiesta WRC) zajął drugie miejsce ze stratą 54,7 s i utrzymał się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.

• Rajd Szwecji: Ogier na czele wyścigu

Sebastien Ogier (VW Polo WRC) prowadzi po drugim dniu Rajdu Szwecji – drugiej rundzie mistrzostw świata. Francuz ma ponad 15 sekund przewagi nad drugim Haydenem Paddonem z zespołu Hyundai i20 WRC.

• Rajd Polski: Ogier najszybszy na odcinku testowym w Mikołajkach

Obrońca tytułu Francuz Sebastien Ogier (VW Polo WRC) był najszybszy na odcinku testowym Rajdu Polski, który jest 7. rundą mistrzostw świata. Trasa testowego miała 3,4 km, Ogier przejechał ją cztery razy.

• Rajdowe MŚ: Sebastien Ogier znów zwyciężył w Szwecji

Trzykrotny mistrz świata Sebastien Ogier (VW Polo WRC) po raz drugi z rzędu wygrał Rajd Szwecji. Zawody w Skandynawii były drugą rundą tegorocznych MŚ.

• Rajdowe MŚ: Ogier nie wznowi rywalizacji w sobotę, kłopoty zdrowotne pilota

Broniący tytułu mistrza świata Francuz Sebastian Ogier nie wznowi rywalizacji w Rajdzie Finlandii, dziewiątej rundzie samochodowego czempionatu globu. Powodem są kłopoty zdrowotne jego pilota Juliena Ingrassia. Liderem jest kierowca gospodarzy Esapekka Lappi.

Zdjęcia na temat: ogier
Wideo na temat: ogier
  • „Aukcja raczkująca”. Wyjątkowa Krakowska Aukcja Koni Arabskich

Zwycięzca II Krakowskiego Pokazu Koni Arabskich ogier Eternal (75) hodowcy Jana Głowackiego, laureat nagrody prezydenta miasta Krakowa, laureat Czempionatu ogierów starszych.

• Tłumy kibiców przywitały Roberta Kubicę w parku serwisowym

Robert Kubica (Ford Fiesta WRC) świetnie pojechał ostatnią sobotnią próbę Rajdu Polski, siódmej rundy samochodowych mistrzostw świata. W superoesie na torze Mikołajki wyprzedził go tylko o 0,1 s lider po dwóch etapach Francuz Sebastien Ogier (VW Polo WRC). Polak jest siódmy.

• Ostatni dzień Rajdu Polski

Estończyk Ott Tanak (Ford Fiesta WRC) na dwa odcinki specjalne przed metą nadal prowadzi w 73. Rajdzie Polski, siódmej rundzie samochodowych mistrzostw świata. Obrońca tytułu Francuz Sebastien Ogier (VW Polo WRC) jest szósty ze stratą 1.22,9. Drugie miejsce zajmuje Norweg Andreas Mikkelsen (VW Polo WRC) - strata 18,6 s, a trzecie Nowozelandczyk Hayden Paddon (Hyundai I20 WRC) – 31,5.