• Informacje na temat:

  ogradzanie

Artykuły na temat: ogradzanie
 • Renowacja i upamiętnienie cmentarzy żydowskich

  Od kilku lat na Lubelszczyźnie systematycznie prowadzone są prace renowacyjne cmentarzy żydowskich. W tych miejscowościach regionu, gdzie przed wojną mieszkali Żydzi, kirkuty są porządkowane, ogradzane, stawiane są pomniki i pamiątkowe tablice.

 • Apartamentowiec w miejsce zieleni - mieszkańcy Łodzi oburzeni

  Mieszkańcy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi walczą o zielony skwer, który ma zostać zamieniony w parking i apartamentowiec. 30 lokatorów spiera się z 50 ochroniarzami, wynajętymi przez spółdzielnię mieszkaniową. Inwestor już ogradza plac budowy, zajmując część drogi dojazdowej przed blokiem.

 • Rosja dostarczy Litwinom... cegły. Powstanie z nich mur na granicy

  ​Rosja chce dostarczyć Litwinom cegły do budowy muru. To reakcja Kaliningradu na informacje z Wilna, według których na 135 kilometrowym odcinku granicy powstanie ogrodzenie.

 • Samowola budowlana w centrum Zakopanego

  ...dawno już miała zostać rozebrana, do tej pory stoi i nic na razie nie wskazuje na to, że zostanie zburzona. Inwestorka zaczęła teraz ogradzanie swojego domu. Twierdzi, że część drogi, a nawet mostek...

 • Kancelaria Sejmu odwołała się od negatywnej decyzji konserwatora ws. budowy płotu

  ​Kancelaria Sejmu odwołała się do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego od negatywnej decyzji stołecznego konserwatora zabytków w sprawie budowy płotu wokół Sejmu - poinformował PAP dyrektor Centrum Informacyjnego Sejmu Andrzej Grzegrzółka.

 • Apartamentowiec w miejsce zieleni. Mieszkańcy oburzeni

  Mieszkańcy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi walczą o zielony skwer, który ma zostać zamieniony w parking i apartamentowiec - informuje reporterka radia RMF FM.

 • Spór o płot wokół parlamentu. Ruch Kancelarii Sejmu

  Kancelaria Sejmu odwołała się do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego od negatywnej decyzji stołecznego konserwatora zabytków ws. budowy płotu wokół Sejmu - poinformował w środę dyrektor Centrum Informacyjnego Sejmu Andrzej Grzegrzółka.

 • ..., i takie, gdzie ubierają się gorzej - nic nas pod tym względem nie wyróżnia. Są nawet takie, gdzie znacznie więcej mężczyzn nosi wąsy. Ogradzanie się na plaży parawanem jest życiową koniecznością...

 • Lepsze Jutro z RMF FM: Plac przed szkołą w Zagórzu zmienił się nie do poznania!

  Plac przed szkołą w Zagórzu zmienił się nie do poznania! W tym niewielkim podkarpackim mieście, położonym nieopodal Sanoka na dzieci wracające do szkoły czeka prawdziwa niespodzianka. W ramach akcji Lepsze Jutro z RMF FM wybudowaliśmy kolorowy, nowoczesny i bezpieczny plac zabaw. Jest zjeżdżalnia, drewniany most na linach, tunele do zabawy czy mobilny labirynt z metalową kulką. Są także nowe stoły do tenisa!

 • Konserwator nie zgadza się na budowę płotu wokół Sejmu

  Stołeczny konserwator zabytków wydał negatywną decyzję w sprawie budowy płotu wokół Sejmu. Stanowisko konserwatora jest analizowane przez Kancelarię Sejmu. Decyzja w sprawie ewentualnych kolejnych kroków zostanie podjęta niebawem - powiedział dyrektor CIS Andrzej Grzegrzółka.

Wideo na temat: ogradzanie
 • Mieszkańcy Łodzi w obronie zielonego skweru

  Jeden z mieszkańców bloków przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi, który bronił zielonego skweru, został zatrzymany przez policję. W trakcie szarpaniny pomiędzy lokatorami a ochroną, interweniowała policja. Łodzianin uderzył funkcjonariusza. Poturbowanych zostało kilku fotoreporterów. Płot ogradzający zielony skwer zamienił teren w plac budowy.

Dyskusje na temat: ogradzanie