• Informacje na temat:

  ogradzanie

Artykuły na temat: ogradzanie
 • Renowacja i upamiętnienie cmentarzy żydowskich

  Od kilku lat na Lubelszczyźnie systematycznie prowadzone są prace renowacyjne cmentarzy żydowskich. W tych miejscowościach regionu, gdzie przed wojną mieszkali Żydzi, kirkuty są porządkowane, ogradzane, stawiane są pomniki i pamiątkowe tablice.

 • Apartamentowiec w miejsce zieleni - mieszkańcy Łodzi oburzeni

  Mieszkańcy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi walczą o zielony skwer, który ma zostać zamieniony w parking i apartamentowiec. 30 lokatorów spiera się z 50 ochroniarzami, wynajętymi przez spółdzielnię mieszkaniową. Inwestor już ogradza plac budowy, zajmując część drogi dojazdowej przed blokiem.

 • Rosja dostarczy Litwinom... cegły. Powstanie z nich mur na granicy

  ​Rosja chce dostarczyć Litwinom cegły do budowy muru. To reakcja Kaliningradu na informacje z Wilna, według których na 135 kilometrowym odcinku granicy powstanie ogrodzenie.

 • Samowola budowlana w centrum Zakopanego

  ...dawno już miała zostać rozebrana, do tej pory stoi i nic na razie nie wskazuje na to, że zostanie zburzona. Inwestorka zaczęła teraz ogradzanie swojego domu. Twierdzi, że część drogi, a nawet mostek...

 • Kancelaria Sejmu odwołała się od negatywnej decyzji konserwatora ws. budowy płotu

  ​Kancelaria Sejmu odwołała się do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego od negatywnej decyzji stołecznego konserwatora zabytków w sprawie budowy płotu wokół Sejmu - poinformował PAP dyrektor Centrum Informacyjnego Sejmu Andrzej Grzegrzółka.

 • Apartamentowiec w miejsce zieleni. Mieszkańcy oburzeni

  Mieszkańcy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi walczą o zielony skwer, który ma zostać zamieniony w parking i apartamentowiec - informuje reporterka radia RMF FM.

 • Spór o płot wokół parlamentu. Ruch Kancelarii Sejmu

  Kancelaria Sejmu odwołała się do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego od negatywnej decyzji stołecznego konserwatora zabytków ws. budowy płotu wokół Sejmu - poinformował w środę dyrektor Centrum Informacyjnego Sejmu Andrzej Grzegrzółka.

 • ..., i takie, gdzie ubierają się gorzej - nic nas pod tym względem nie wyróżnia. Są nawet takie, gdzie znacznie więcej mężczyzn nosi wąsy. Ogradzanie się na plaży parawanem jest życiową koniecznością...

 • Lepsze Jutro z RMF FM: Plac przed szkołą w Zagórzu zmienił się nie do poznania!

  Plac przed szkołą w Zagórzu zmienił się nie do poznania! W tym niewielkim podkarpackim mieście, położonym nieopodal Sanoka na dzieci wracające do szkoły czeka prawdziwa niespodzianka. W ramach akcji Lepsze Jutro z RMF FM wybudowaliśmy kolorowy, nowoczesny i bezpieczny plac zabaw. Jest zjeżdżalnia, drewniany most na linach, tunele do zabawy czy mobilny labirynt z metalową kulką. Są także nowe stoły do tenisa!

 • Konserwator nie zgadza się na budowę płotu wokół Sejmu

  Stołeczny konserwator zabytków wydał negatywną decyzję w sprawie budowy płotu wokół Sejmu. Stanowisko konserwatora jest analizowane przez Kancelarię Sejmu. Decyzja w sprawie ewentualnych kolejnych kroków zostanie podjęta niebawem - powiedział dyrektor CIS Andrzej Grzegrzółka.

Wideo na temat: ogradzanie
 • Mieszkańcy Łodzi w obronie zielonego skweru

  Jeden z mieszkańców bloków przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi, który bronił zielonego skweru, został zatrzymany przez policję. W trakcie szarpaniny pomiędzy lokatorami a ochroną, interweniowała policja. Łodzianin uderzył funkcjonariusza. Poturbowanych zostało kilku fotoreporterów. Płot ogradzający zielony skwer zamienił teren w plac budowy.

Dyskusje na temat: ogradzanie
 • Re: Policja ujawnia koszty zabezpieczenia zgromadzeń z 10 lipca

  Przeciez sama asysta wojska polskiego to z kilkanaście tysięcy pln, ogradzanie krakowskiego przedmieścia zaczęło sie juz wiele miesięcy temu, ostatnio takze barierkami na calejdlugisvi marszu

 • Re: W Warszawie upamiętniono ofiary katastrofy smoleńskiej

  mam pytanie?czy za ogradzanie drogi by chronić kartofla płaci kaczyński czy my??Raczej to drugie bo kartofla i jego ochronę my niestety utrzymujemy!!

 • Re: Spór o płot wokół parlamentu. Ruch Kancelarii Sejmu

  Tak jak jest wokół sejmu jest dobrze a ogradzanie się posłów świadczy o ich pazerności na władzę albo czegoś się boją .Jeśli mają czyste sumienia nie powinni się grodzic.

 • Re: Prezydent przyjmie ślubowanie od sędziego TK Zbigniewa Jędrzejewskiego

  skoro naród go tak kocha po co w takim razie ogradzanie,zamykanie,bramki,ochrona,policja,BOR...czyżby się obawiał tej miłości ludu...?

 • Re: Obrady Zgromadzenia Narodowego. Przemówienie prezydenta Dudy

  Polska nie jest niczyja wlasnoscia .....pad zapomnial dodac poza pisem ktory robi co chce za jego i kosciola przyzwoleniem ,mowi to ktos kto pozwala na ogradzanie sie barierkami kto pozwala na lamanie konstytucji i zasad demokracji kto pozwala na obrazanie tych ktorzy maja prawo do wlasnych wyborow .....Swiat zwariowal

 • Re: Międzychód: Kolejna tragedia na polowaniu. Myśliwy postrzelony

  chyba cię straszy LP prowadzą do totalnej dewastacji lasów .. robią z nich fabryki drewna ..ale jak się na tym nie znasz to nie pisz .. poza tym to LP poprzez nadleśniczych ustalają plany odstrzałów czego pewnie też nie wiedziałeś i to LP są najbardziej zaangażowane w to by zwierzyny nie było bo powoduje ich straty (jak ogradzanie młodników ) zgryzanie przez jelenie itd itd doucz się a potem

 • Re: "Rz": Kto pisze przemówienia dla najważniejszych polityków?

  ORAZ... UKRADŁO 2 lata mojej emerytury, corocznie fundowało mi KILKUNASTOPROCENTOWE PODWYŻKI wszystkiego, czego ceny ustala państwo (rękami swoich spółek), KRADŁO I POzwalało KRAŚĆ DZIESIĄTKI MILIARDÓW ZŁOTYCH ROCZNIE z podatku VAT, MARNOTRAWIŁO wielkie kwoty na takie chore POmysły jak ogradzanie dróg ścianami (kto po latach zapłaci za ich ROZBIÓRKĘ, gdy przerdzewieją!), SIŁĄ ZAPĘDZIŁO małe

 • Re: "Wypadek to kwestia czasu". 100-metrowy wiatrak powstaje w okolicy lotniska

  Co ciekawe Straży Pożarnej w PRL nie przeszkadza ogradzanie "pięknych bloków" płotami czy brakiem dojazdu do tych "pięknych bloków" w razie pożaru.

 • Re: Sikorski: Panie prezesie Kaczyński, oto skąd wiedziałem, że nikt nie przeżył

  O ile wiadomo-rosyjskie służby przybyły na miejsce katastrofy po20 minutach. Zanim sie "zoreintowali" co sie dzieje z samolotem i pasażerami minęło jeszcze 10 minut. Ogradzanie terenu i skłdanie szczatków z 400 metrowego rozrzutu , ogrodznie tasmą zajęło parę godzin-to co ten Sikorski bredzi że SKONSTATOWAŁ po 15 minutach, że nikt nie przeżył- PATRZĄC NA TO ZDJECIE...KIT na szybę, pic na wodę

 • Re: Wypadek w Sokolich Górach. Jedna osoba nie żyje

  Jaskinia Urwista obok Koralowej (Koralki) i Studniska jest jaskinią którą można sobie pozwiedzać TYLKO i wyłącznie z użyciem sprzętu wspinaczkowego . Zjazd i wyjście po linie !! Pomijam oczywiście posiadania światła ( najlepiej dwóch -jedno na zapas). I to zjazd do Urwistej jest tą częścią trudną wycieczki . Można się bawić w ogradzanie tylko że wielkość otworu wejściowego jest spora i i tak dla