• Informacje na temat:

  oktawia

Artykuły na temat: oktawia
Zdjęcia na temat: oktawia
Dyskusje na temat: oktawia
 • Re: "NATO będzie nadal zapewniać Ukrainie wsparcie"

  Czy Polacy wiedza ze Stoltenberg jest zydowskiego pochodzenia i jak byl mlodszy to popieral komune. Zydzi to komuna albo faszyzm nie wazne jak nazywaja ten system. Zydzi na ukrainie nie beda sie bic z zydami NATO.

 • Re: Warszawa: Wyruszyła Parada Równości

  Czemu ta parada taka niekompletna? Powinni iść też tacy, którzy kochają owieczki ze swoimi owieczkami. Powinni iść też tacy panowie, którzy lubią wyskakiwać zza krzaków i rozchylać palta. Powinni iść panowie, którzy lubią bieliznę damską i t.p. jak równość to równość. Nie można nikogo dyskryminować.

 • Re: Warszawa: Wyruszyła Parada Równości

  Ależ podoba się. Tylko czemu ta parada taka niekompletna. Powinni iść też tacy, którzy kochają owieczki ze swoimi owieczkami. Powinni iść też tacy panowie, którzy lubią wyskakiwać zza krzaków i rozchylać palta. Powinni iść panowie, którzy lubią bieliznę damską i t.p. Byłoby naprawdę wesoło.

 • Re: "Przegląd": Młodzi rozczarowani Kościołem

  "Astronomowie doszli do wniosku, że ciemna energia stanowi 68% wszechświata, a ciemna materia 27%. To oznacza, że jedynie 5% całego wszechświata jest dla nas widoczne. Uprawiana przez nas nauka, która stara się zrozumieć wszechświat i która utrzymuje że go rozumie, 95% pogrążona jest w mroku." Michael Guillen.

 • Re: "Przegląd": Młodzi rozczarowani Kościołem

  Wiara, to jest nie poparte dowodami przekonanie o istnieniu bądź nieistnieniu czegoś. Zgodnie z tą definicją ateizm również jest wiarą i to wiarą najgorszą z wszystkich wierzeń, ponieważ każe wierzyć człowiekowi w bezsens istnienia.

 • Re: "Przegląd": Młodzi rozczarowani Kościołem

  Wiara, to jest nie poparte dowodami przekonanie o istnieniu bądź nieistnieniu czegoś. W myśl tej definicji ateizm również jest wiarą i to wiarą najgorszą z wszystkich wierzeń, ponieważ każe wierzyć człowiekowi w bezsens istnienia.

 • Re: "Przegląd": Młodzi rozczarowani Kościołem

  Wiara, to jest nie poparte dowodami przekonanie o istnieniu bądź nieistnieniu czegoś. Zgodnie z tą definicją ateizm również jest wiarą i to wiarą najgorszą z wszystkich wierzeń, ponieważ każe wierzyć człowiekowi w bezsens istnienia. Zgodnie z wierzeniami ateistów, ewolucja albo natura stworzyła tak skomplikowaną istotę, jaką jest człowiek, wyłącznie po to aby jego ciałem po śmierci nakarmić robaki. Według wierzeń ateistów, na początku nie było niczego, bo gdyby coś było, to nie byłby to...

 • Re: ​Sondaż: Czy bogaci powinni dostawać 500 plus?

  Mieszkanie 80m i skoda Oktawia to już leming bogaty czy jeszcze nie ?

 • Re: Kuchciński: Sprawę ustawy chroniącej życie zakończyć jak najszybciej

  Czyżby wyrzucili cię z PO? Jeśli tak, to widocznie nie jesteś tak zdolny jak sądzisz. Musisz się jeszcze dokształcić i ponownie starać się wstąpić do PO.

 • Re: ​Jaki wchodzi do gry o Warszawę

  "ILE JĘZYKÓW OBCYCH ZNA JAKI"? Czemu pytasz? To wy tam w tej Warszawie nie rozmawiacie już po Polsku? A może to taka wieża Babel, gdzie każdy mówi w innym języku? A może pan Trzaskowski nie mówi po polsku, co wcale by mnie nie zdziwiło?