• Informacje na temat:

  oktawia

Artykuły na temat: oktawia
Zdjęcia na temat: oktawia
Dyskusje na temat: oktawia
 • Re: Kuchciński: Sprawę ustawy chroniącej życie zakończyć jak najszybciej

  Czyżby wyrzucili cię z PO? Jeśli tak, to widocznie nie jesteś tak zdolny jak sądzisz. Musisz się jeszcze dokształcić i ponownie starać się wstąpić do PO.

 • Re: ​Jaki wchodzi do gry o Warszawę

  "ILE JĘZYKÓW OBCYCH ZNA JAKI"? Czemu pytasz? To wy tam w tej Warszawie nie rozmawiacie już po Polsku? A może to taka wieża Babel, gdzie każdy mówi w innym języku? A może pan Trzaskowski nie mówi po polsku, co wcale by mnie nie zdziwiło?

 • Re: ​Protestujący w Sejmie zaprosili pierwszą damę na spotkanie

  Krytycznie oceniam ten protest, pomimo, że współczuję wszystkim niepełnosprawnym i ich rodzinom. Oceniam go krytycznie dlatego, że odbywa się on przy wsparciu posłanki Nowoczesnej znanej z czarnych marszów. W moim odczuciu, intencją tej pani nie jest pomoc tym niepełnosprawnym, a pokazanie Polakom, że jeśli zostanie zakazana aborcja ze względu na wady płodu, to w Polsce będą rodzić się takie własnie niepełnosprawne dzieci. Uważam, że obecność tych niepełnosprawnych na tym proteście jest dla...

 • Re: Awantura na spotkaniu premiera z mieszkańcami Garwolina

  Za zbrodnie dokonane przez banderowców padło słowo przepraszamy? Przypominam, że banderowcy mordowali nie tylko Polaków ale także obywateli innych narodowości mieszkających na kresach. Potomkowie przedwojennych obywateli polskich, innych narodowości także pamietaja co zrobili zbrodniarze UPA. Pamiętają i mają żal do władz obecnej Polski, która milczy na temat tych zbrodni.

 • Re: Awantura na spotkaniu premiera z mieszkańcami Garwolina

  Niejaka Olga Kanapatskaya (chyba Ukrainka) w swojej książce "Wołyń: niezręczny temat" tak stara się udowodnić, że Wołyń jest historycznie ukraiński, że sięgając do czasów plemiennych twierdzi, że Ukraińcy to tez Lechici, tylko nie ci sami Lechici co Polacy. Nic więc dziwnego, że banderowcy z okrzykiem "riezat Lachiw" mordowali także Ukraińców. Przecież jak twierdzi pani Kanapatskaya, Ukraińcy to tez Lachy.

 • Re: Awantura na spotkaniu premiera z mieszkańcami Garwolina

  Wejdzie niebawem. W styczniu 2007 roku Światowy Kongres Ukraińców zażądał od Polski oficjalnych przeprosin za akcję "Wisła" jak również wypłacenia odszkodowań dla jej ofiar. 27 lutego 2007 prezydenci Polski i Ukrainy wspólnie potępili akcję "Wisła". Na ostatnich obchodach upamietniajacych rocznice akcji "Wisła" Rzecznik Praw obywatelskich pan Bodnar nazwał akcje "Wisła" zbrodnia przeciwko ludzkości. Oczywiście o rzezi dokonanej przez UPA na Polakach na Wołyniu i wschodniej Małopolsce "nasze"...

 • Re: RMF: Ukraiński konsul wzywa do odebrania terenów Polski

  Ukraina wejdzie w sojusz z każdym, kto wystąpi przeciwko Polsce. Gdyby nawet weszła kiedyś do UE, to będzie szkodzić Polsce zawsze, kiedy tylko nadarzy się taka okazja. Ukraińcy nie zrezygnowali jeszcze z tego Zakerzonia (południowo- wschodnich ziem Polski). Drugim powodem jest to, że oni chcąc zagłuszyć głos sumienia z powodu bestialstwa jakiego dopuścili się na bezbronnej ludności polskiej, szukają usprawiedliwienia dla swoich czynów. W tym celu wymyślają mnóstwo powodów, krzywd, jakie...

 • Re: Michał Dworczyk: Zgromadzenie Parlamentarne NATO odbędzie się w Sejmie

  "gdybym miał IQ w granicach 60........". Nieśmiało zapytam. Czy masz IQ dużo poniżej 60? Ile 40, 30, 20 ? Nie martw się. Z takim IQ możesz śmiało popierać totalną opozycję . Nawet wstąpić w szeregi jednej z partii opozycyjnych. Nogi pewnie masz sprawne, więc nie widzę przeszkód abyś mógł chodzić na wszystkie marsze organizowane przez totalną.

 • Re: Prezydent: Decyzja o zaprzestaniu protestu odpowiedzialna. Czas na dalsze rozmowy

  "PIS zaciekle i nieustępliwie walczy z kalekami w Polsce". Czyżbyś nazywał kalekami polityków totalnej opozycji? To prawda, że niektórzy z nich wyglądają na niepełnosprawnych intelektualnie, ale żeby od razu nazywać ich kalekami..........

 • Re: Prezydent: Decyzja o zaprzestaniu protestu odpowiedzialna. Czas na dalsze rozmowy

  I o czym będą teraz debatować totalni politycy? Aż miło było słuchać ich przepełnionych empatią wypowiedzi i "mądrych" rad. Szkoda, że PO, PSL i SLD nigdy nie mieli okazji rządzić krajem. Gdyby mieli taka możliwość w przeszłości, to dziś ci niepełnosprawni nie musieliby protestować. Oni spełnili by wszystkie postulaty, oczekiwania, a nawet marzenia wszystkich niepełnosprawnych i ich matek.