• Informacje na temat:

  olbiński

Artykuły na temat: olbiński
 • Miłości Rafała Olbińskiego

  Rafał Olbiński jest oczywiście znany jako malarz, autor grafik i plakatów, zdobywca ponad 150 nagród, w tym międzynarodowego Oscara za Najbardziej Znaczący Plakat Roku. Tymczasem w poznańskiej(...) zdziwiony, że ktoś to jeszcze chciał przeczytać oprócz najbliższej rodziny... Oczywiście to nie znaczy, że Olbiński pisarz zdominował Olbińskiego malarza. Wręcz przeciwnie, wspomagają się nawzajem...

 • ...50 prac autorstwa znakomitego polskiego plakacisty Rafała Olbińskiego, stanowiących ilustracje do oper, filmów i spektakli teatralnych obejrzeć można na otwartej w środę z udziałem artysty wystawie w Bałtyckiej Galerii Sztuki w Koszalinie.

 • Mural zaprojektowany przez Rafała Olbińskiego pt. "Błogosławiony spokój nicości" zostanie odsłonięty podczas czwartej edycji Life Festival Oświęcim -poinformowali organizatorzy festiwalu.

 • Olbiński na bis, czyli mural na Life Festival Oświęcim!

  Rafał Olbiński - światowej sławy malarz surrealista, grafik i twórca plakatów - po raz drugi z rzędu zaprojektuje mural, który zostanie odsłonięty podczas otwarcia piątej edycji Life Festival Oświęcim. Impreza odbędzie się w dniach 25-28 czerwca.

 • ...50 plakatów operowych i ponad 20 rysunków znanego polskiego plakacisty Rafała Olbińskiego można oglądać na wystawie otwartej w czwartek w Galerii Gardzienice w Lublinie. Wystawa będzie czynna do 21 czerwca.

 • Jazzowe grafiki Olbińskiego i koncert Izy Zając

  Wernisaż wystawy grafik o tematyce jazzowej, które znalazły się na okładkach magazynu "Jazz Forum" autorstwa Rafała Olbińskiego oraz koncert wokalistki jazzowej Izy Zając odbędą się w sobotę w warszawskim Parku Dreszera.

 • Mural Rafała Olbińskiego na Life Festival Oświęcim

  To już tradycja, że znany malarz odsłania w Oświęcimiu zaprojektowany przez siebie mural, nawiązujący tematyką do pokojowego przesłania festiwalu. Tym razem dzieło powstało na ścianie bunkra z czasów drugiej wojny światowej. Rafał Olbiński, mieszkający na stałe w Nowym Jorku znany malarz surrealista i twórca plakatów, nazwał swoją pracę "Błogosławiony spokój nicości".

 • Wybitni polscy artyści - Rafał Olbiński i Franciszek Maśluszczak - będą "na żywo" malować obrazy podczas Gali Operowej, która w sobotę zainauguruje 50. jubileuszowy Muzyczny Festiwal w Łańcucie (woj. podkarpackie).

 • Wielkie dramaty, wielkie plakaty

  ..."Wielkie dramaty. Wielkie plakaty" to tytuł nowej wystawy w Galerii Grafiki i Plakatu w Warszawie. Wspaniałe plakaty teatralne powstały do wielkich dramatów. Wśród prac są "Rigoletto" Rafała Olbińskiego, "Tango" Andrzeja Pągowskiego czy "Kochanek lekki ból" Franciszka Starowieyskiego. Wernisaż wystawy 3 września.

 • Malarz debiutuje jako pisarz

  Rafał Olbiński, znany polski malarz, którego prace wiszą w galeriach od Nowego Jorku po Osakę, debiutuje w roli pisarza. W księgarniach pojawiło się dziś jego "12 opowiadań".

Zdjęcia na temat: olbiński
Dyskusje na temat: olbiński