• Informacje na temat:

  olechowski andrzej

Artykuły na temat: olechowski andrzej
 • ​Andrzej Olechowski: Gasiuk-Pihowicz byłaby dobrą kandydatką opozycji na prezydenta Polski

  Kamila Gasiuk-Pihowicz na prezydenta, pomnik dla Hanny Gronkiewicz-Waltz, rózga dla opozycji za program. Andrzej Olechowski udzielił wywiadu "Rzeczpospolitej".

 • Andrzej Olechowski dla "Rzeczpospolitej": Nowoczesna jest istotnym problemem PO

  ..."Platforma Obywatelska Grzegorza Schetyny to wciąż ta sama partia, zmęczona i niepewna siebie" – mówi na łamach dziennika Andrzej Olechowski, współzałożyciel PO i były szef resortu spraw zagranicznych.

 • Andrzej Olechowski dla "Rzeczpospolitej": Afera reprywatyzacyjna może oznaczać koniec PO

  ..."Sprawa reprywatyzacji jest niejasna i bulwersująca. Obawiam się, że pani prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz może pociągnąć partię na dno. Ostateczna utrata władzy przez PO może oznaczać jej koniec" – twierdzi na łamach dziennika współzałożyciel partii Andrzej Olechowski.

 • ​Andrzej Olechowski: JOW-y? To były ćwiczenia

  Założyciel Platformy Obywatelskiej, Andrzej Olechowski, wyznał, że zbieranie podpisów pod postulatem wprowadzenia jednomantatowych okręgów wyborczych w 2004 roku było "ćwiczeniem skierowanym do aktywistów partyjnych", żeby "nie kisili się w domach".

 • Andrzej Olechowski

  Andrzej Olechowski - w przeszłości minister finansów, szef MSZ, wiceprezes NBP, a także jeden z "trzech tenorów", obok Macieja Płażyńskiego i Donalda Tuska, którzy zakładali Platformę Obywatelską - bierze udział w tegorocznych wyborach prezydenckich. To już jego drugi start w prezydenckim wyścigu.

 • ...​- To są takie nieprzyjemne, czarne dni Europy - powiedział Andrzej Olechowski komentując kryzys imigracyjny.

 • Czy znasz szczegóły z życia Andrzeja Olechowskiego?

 • Olechowski w TVN24: Wstyd, by dyskusja była tak prymitywna

  ...- Zgadzam się z tym, co mówił prezydent Kwaśniewski, że przemówienie premier Szydło było w duchu Marine Le Pen – mówił w „Faktach po Faktach” na antenie TVN24 Andrzej Olechowski.

 • ...1997. Obecnie bezpartyjny. Żonaty. Żona Irena jest magistrem farmacji. Mają dwóch synów: Marcina i Jacka. W lipcu 2000 r. Sąd Lustracyjny potwierdził prawdziwość oświadczenia Olechowskiego, który przyznał się do współpracy z wywiadem gospodarczym. Informacja i zdjęcie pochodzą ze strony www.olechowski.pl...

 • ...od partyjnych potyczek. Informacja pochodzi ze strony www.olechowski.pl...

Zdjęcia na temat: olechowski andrzej
Wideo na temat: olechowski andrzej
 • Andrzej Olechowski: Polacy jak dziecko, które wkłada ręce do ognia

  Wyborcy są tak wciągnięci w walkę PO i PiS, że może się nie dać ich z tego wydobyć - mówi w Przesłuchaniu w RMF FM Andrzej Olechowski. Prezydent może bardzo dużo. Mogę zagwarantować na przykład, że nie wzrosną podatki - proponuje. Komentując swoją niską pozycję w sondażach, mówi: W mojej postawie musi być jakiś błąd. Jeżeli będzie źle, nie będę tępo szedł do upokorzenia.

 • Kamiński: Każdy, kto mówi, że jestem lobbystą kłamie i naraża się na proces

  . Pytany o słowa Andrzeja Olechowskiego, który porównał go do Goebbelsa odpowiada, że „to jest coś, co mnie boli, ale więcej mówi o frustracjach Olechowskiego niż o mnie”.

 • PKW podała oficjalne wyniki wyborów

  Bronisław Komorowski zyskał 41,54 proc. poparcia, a Jarosław Kaczyński 36,46 proc. głosów. Pozostali kandydaci zyskali następującą ilość procent poparcia: Marek Jurek - 1,06, Janusz Korwin-Mikke - 2,48, Kornel Morawiecki - 0,13, Andrzej Lepper - 1,28, Grzegorz Napieralski - 13,68, Andrzej Olechowski - 1,44, Waldemar Pawlak - 1,75, Bogusław Ziętek - 0,18. Frekwencja wyniosła 54,94 proc.