• Informacje na temat:

  oleg

Artykuły na temat: oleg
 • Rosja: Miliarder Oleg Deripaska przyjął cypryjski paszport

  Rosyjski miliarder Oleg Deripaska otrzymał obywatelstwo cypryjskie - potwierdził rosyjskiemu dziennikowi "Wiedomosti" przedstawiciel oligarchy. Teraz oligarcha ma prawo do bezwizowego wjazdu na teren Unii Europejskiej...

 • Rosyjski pisarz Oleg Pawłow laureatem nagrody Angelus

  Rosyjski pisarz Oleg Pawłow otrzymał Literacką Nagrodę Europy Środkowej Angelus. Doceniony został za „Opowieści z ostatnich dni”, które w Polsce ukazały się nakładem wydawnictwa Noir Sur Blanc.

 • W Łodzi pochowano Olega Zakirowa. Jako oficer KGB badał zbrodnię katyńską

  Oleg Zakirow, były major KGB, który prowadził własne śledztwo w sprawie zbrodni katyńskiej, został pochowany na Cmentarzu Starym w Łodzi. W ostatniej drodze, obok najbliższych, zmarłemu towarzyszyła kompania honorowa Wojska Polskiego i przedstawiciele władz państwowych.

 • Dziś pogrzeb Olega Zakirowa. Jako oficer KGB badał zbrodnię katyńską

  Dziś o 14 na łódzkim cmentarzu ewangelicko-augsburskim zostanie pochowany Oleg Zakirow, były major KBG, który na własną rękę prowadził śledztwo dotyczące zbrodni katyńskiej. Zakirow nie ugiął się pod naciskami politycznymi i dotarł do bezpośrednich świadków zbrodni.

 • Hiszpania: Zatonął Oleg Najdienow

  U wybrzeży Wysp Kanaryjskich zatonął rosyjski statek połowowy Oleg Najdienow. Jego załogę przetransportowano przed trzema dniami na ląd, kiedy w maszynowni statku wybuchł pożar. Ekolodzy obawiają się wycieku 1400 ton paliwa, które zalega w zbiornikach statku.

 • Oleg Sencow i cienka skóra Kremla

  ...najlepiej wyraża poczucie bezsilności i wściekłości na przypadek Olega Sencowa. 39-letni Sencow został aresztowany w maju ubiegłego roku na Krymie, czyli na terenie, który niecałe dwa miesiące(...) groziło siedem lat łagrów, więc zeznawali przeciwko Sencowowi. Trzeci domniemany wspólnik, 26-letni Aleksandr Kolchenko, został skazany na 10 lat więzienia. Oleg Sencow nie przyznał się ani do...

 • Znany śpiewak operowy Oleg Bryjak wśród ofiar katastrofy

  Oleg Bryjak słynny śpiewak operowy jest wśród ofiar katastrofy niemieckiego Airbusa we francuskich Alpach. Wracał z serii koncertów w Gran Teatre del Liceu w Barcelonie,

 • CK Zamek w Poznaniu zaprasza 23 czerwca o godz. 18. na spotkanie z Olegiem Zakirovem, autorem książki "Obcy element".

 • Oleg Kireyev & Keith Javors Project

  W krakowskim klubie Ptasiek Cafe wystąpią 16 lipca o godz. 20.30 Oleg Kireyev & Keith Javors Project. Będzie można delektować się dźwiękami etno-jazzu i post-bopu.

 • Na dnie oceanu odnaleziono wrak Olega Najdienowa

  Na dnie Oceanu Atlantyckiego w pobliżu Wysp Kanaryjskich odnaleziono wrak Olega Najdienowa. Rosyjski trawler zatonął 9 dni temu. Z jego zbiorników wycieka paliwo. Ekipy ratunkowe nie wykluczają, że jeszcze w tym tygodniu rozpoczną wypompowywać mazut.

Zdjęcia na temat: oleg
Wideo na temat: oleg
Dyskusje na temat: oleg