• Informacje na temat:

  ołeś

Artykuły na temat: ołeś
 • "Oleś/Jorgensmann/Oleś"

  Muzyka zespołu to przenikanie się różnych wpływów, od współczesnej muzyki kameralnej¸ przez jazz po improvised music, a wszystko wynikające ze wspólnych inspiracji grających i otwartych na siebie nawzajem muzyków.

 • Bracia Oleś i Rob Brown w Poznaniu

  W Centrum Kultury Zamek w Poznaniu wystąpią 22 października Bartłomiej i Marcin Oleś wraz z saksofonistą Robem Brownem.

 • Zamordowano znanego ukraińskiego dziennikarza

  Znany dziennikarz i pisarz Ołeś Buzina został zastrzelony w Kijowie. To prawdopodobnie zabójstwo na tle politycznym.

 • Ukraiński dziennikarz zastrzelony w Kijowie

  W Kijowie został zastrzelony Ołeś Buzyna, znany z prorosyjskich poglądów dziennikarz, który do niedawna był redaktorem naczelnym należącego do oligarchy Rinata Achmetowa dziennika "Siegodnia".

 • Szeptycki: Trudno przesądzić, komu mogłyby sprzyjać zabójstwa na Ukrainie

  W środę zastrzelono polityka Partii Regionów, organizatora prorządowych protestów w czasie rewolucji, Ołeha Kałasznikowa. Dzień później zginął Ołeś Buzyna, dziennikarz i publicysta, który nie ukrywał prorosyjskich sympatii. Sprawę komentuje politolog, Andrzej Szeptycki.

 • Nie boimy się disco ani porno!

  Marcin i Bartłomiej Brat Oleś Duo promujący swoją najnowszą płytę oraz Yazzbot Mazut - czyli dwa niezwykłe koncerty jednego wieczoru...

 • Porody w samotności - duchowe przeżycie czy ryzyko?

  - Uważam, że kobiety są sobie w stanie poradzić z urodzeniem dziecka. Jednak jestem zwolenniczką zasady złotego środka. Nie trzeba rodzić w szpitalu, ale obecność wykwalifikowanej osoby podczas porodu domowego jest wskazana - w rozmowie z portalem INTERIA.PL mówi Katarzyna Oleś, położna rodzinna i prezes stowarzyszenia Dobrze Urodzeni.

 • Nie byłem przygotowany tak, jak cheerleaderki. Dominowała wielka improwizacja - przyznał Korneliusz Oleś, który wraz z Michałem Biechowskim zamiennie wciela się rolę żubra Mieszka, i jako maskotka mistrzostw Europy koszykarzy zabawiał publiczność w bydgoskiej hali Łuczniczka.

 • Prokuratura zbada okoliczności, w których doszło do postrzelenia dwóch funkcjonariuszy służby więziennej z Aresztu Śledczego w Radomiu - poinformował w środę szef Prokuratury Rejonowej Radom-Zachód Krzysztof Oleś.

 • Rodzić w domu

  Z roku na rok coraz więcej polskich dzieci przychodzi na świat nie w szpitalach, ale w domach. Jeszcze kilka lat temu dotarcie do położnej przyjmującej porody w domu było dużym wyzwaniem. Dziś wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "porody domowe" i pojawia się wiele informacji. O tym, dlaczego tak się dzieje oraz czy porody domowe są bezpieczne opowiada Katarzyna Oleś, położna rodzinna i prezes stowarzyszenia Dobrze Urodzeni.

Zdjęcia na temat: ołeś
Dyskusje na temat: ołeś
 • Re: Rosjanie próbowali zorganizować fałszywą rozmowę z prezydentem RP

  Snajperzy Majdanu,Odessa,Saszka Biłyj,Ołeś Buzina ,Woroncew, zniszczenie polskich grobów i pomników ,czy śledztwa się skończyły i sprawcy zostali złapani ?

 • Re: Nowy ambasador Białorusi w Polsce

  Amerykanie na siłę sprzedali nam swojego Homara to Białoruś pełna obaw

 • Re: Ukraina: Kontrolujemy sytuację na lotnisku w Doniecku

  Ołeś Buzina redaktor naczelny najbardziej poczytnego na Ukrainie dziennika „Siegonia”.

 • Re: Stany Zjednoczone zadowolone z polskiej decyzji

  No każdy by się cieszył gdyby taką kasę zobaczył, nie ma dziwne

 • Re: ​Macierewicz: Nie mam zamiaru słuchać opozycji

  Akurat tu pier**ołeś jak prezes podczas obrad sejmu... Tak się składa że słowa o ubezpieczeniach które przypisujesz Tuskowi wypowiedział CIMOSZEWICZ, więc prośba na przyszłość, jak juz masz zamiar KŁAMAĆ to staraj się KŁAMAĆ wiarygodnie.

 • Re: Krytyk Kremla w szpitalu. Walczy o życie

  Ołeś Buzina dziennikarz i poeta, zastrzelony pod swoim domem ,w Kjiowie,na oczach swojej córki.Za krytykę władzy! http://m.onet.pl/_m/a151ee2630634d4018c4b8da99333c26,62,19.jpg Matka na grobie syna! http://m.onet.pl/_m/1a5662a10a2ae9d0a193229ea59bb1d5,62,19.jpg

 • Re: CNN: Administracja Trumpa rozważa wydalenie rosyjskich dyplomatów

  A ilu dziennikarzy zabito na Ukrainie i to w zamachach (Ołeś Buzina- było jakieś śledztwo, bo sobie nie przypominam). Ilu ludzi zabito w Odessie?... i jakoś "świat" wielce się tym nie zajmuje? Jakoś, te fakty mało go (świat) interesują Teraz zaaresztowano na Ukrainie "bohaterkę ukraińską" Nadię Szewczenko i jakoś mało to "świat" obeszło, choć, jak Szewczenko przebywała w więzieniu rosyjskim, to

 • Re: Ukraiński dziennikarz zastrzelony w Kijowie

  "Przed chwilą na ulicy Diegtiarewskaja, koło domu nr 58, z ciemnoszarego forda focusa został zastrzelony znany dziennikarz Ołeś Buzyna." Niemcowa zastrzelono z białego opla, Buzynę z ciemnoszarego forda. Putin zmienia wozy jak rękawiczki, taka jego kacapska ma. .....

 • Re: ​Waszczykowski zszokowany sprawą prezydenta Przemyśla

  Masz sporo racji, ale nie wszyscy Ukraińcy są źli.Jak czytam różne strony ukraińskie jest tam, trochę porządnych ludzi.Niektórzy z nich zapłacili swoim życiem za brak zgody na istniejącą sytuacje np. Ołeś Buzina , znakomity poeta i dziennikarz, zabity przed swoim domem na oczach córki!!!Niestety jest ich mniejszość,do władzy doszli źli! A co przyzwoici są często prz e..ś l a d o w a n i ...

 • Re: Porozumienie z Ukrainą i Turcją według modelu brexitu?

  Czumak Hryćko Czuprynka D Bohdan Didycki Iwan Dracz Mychajło Draj-Chmara Pawło Dumka F Iwan Franko Pawło Fyłypowycz H Ołeś Haj-Hołowko Jerzy Hawryluk(...) Orest Masykewycz Hanna Maszutina Marija Matios Petro Midianka Antin Mohylnyćkyj N Władimir Narbut Wiktor Neborak O Ołeh Olżycz Ołeksandr Ołeś P Wasyl