• Informacje na temat:

  olgierd

Artykuły na temat: olgierd
 • Wyroki dla gangu sutenerów. Olgierd L. spędzi w więzieniu prawie 4 lata

  Sąd w Gdańsku wydał wyrok w sprawie mężczyzny kierującego grupą, która prowadziła sieć agencji towarzyskich i czerpała korzyści z prostytucji. Olgierd L. trafi teraz do więzienia na 3 lata i 10 miesięcy.

 • Olgierd Dąbrowski został burmistrzem Ostródy. Jako jedyny kandydat w II turze wyborów otrzymał 80,58 proc. głosów przy frekwencji 17,24 proc. - poinformował przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej, Zygmunt Paprotny.

 • Olgierd Łukaszewicz w Suwałkach

  ...20.października 2007r., o 19.00 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach wystąpi znany aktor Olgierd Łukaszewicz z monodramem na podstawie twórczości Stanisława Wyspiańskiego.

 • Kilkaset haseł poświęconych postaciom, miejscom, instytucjom i pojęciom związanym ze stolicą uzupełnionych humorystycznymi ilustracjami Juliana Bohdanowicza znalazło się w publikacji "Olgierda Budrewicza słownik warszawski", której promocja odbyła się w środę.

 • Olgierd Kossowski, wybitny neurolog i psychiatra, były wiceprezes Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, a zarazem pisarz i karykaturzysta, zmarł w poniedziałek w Bielsku-Białej. Miał 84 lata.

 • Olgierd Annusewicz: Podsumowanie półrocza rządu w myśl maksymy psy szczekają, a karawana idzie dalej

  ..."Podsumowanie półrocza rządu było w myśl maksymy, że psy szczekają, a karawana idzie dalej. Beata Szydło chciała pokazać, że proszę bardzo, KOD-y maszerują, TK się buntuje, Clinton coś tam sobie mówi, ale tak naprawdę oni nie wiedzą, co czynią, bo oto mamy konkretne działania rządu" - mówi gość "Dania do Myślenia" w RMF Classic, politolog z Instytutu Nauk Politycznych UW Olgierd Annusewicz. Jego...

 • Olgierd Łukaszewicz został nowym prezesem Związku Artystów Scen Polskich - potwierdziła Anna Bełz z biura promocji Związku. Nowy szef ZASP został wybrany w poniedziałek, na Nadzwyczajnym Walnym Zjeździe w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

 • Zmarł Olgierd Budrewicz - dziennikarz i podróżnik

  Zmarł Olgierd Budrewicz, dziennikarz i pisarz, który odwiedził i opisał ponad 160 krajów, varsavianista pasjonujący się dziejami stolicy Polski. Miał 88 lat. Informację o śmierci podróżnika potwierdziła córka dziennikarza.

 • Kpt. Olgierd C., oskarżony o wydanie rozkazu ostrzelania wioski Nangar Khel, kontynuował dziś wyjaśnienia przed sądem. Zapewniał, że nie wydawał takiego polecenia. Nowe dokumenty, jakie przedstawił na swoją obronę, mogą doprowadzić do wszczęcia śledztwa w sprawie ukrywania przez niego dowodów.

 • Olgierd Łukaszewicz kończy 65 lat

  Wybitny aktor Olgierd Łukaszewicz, odtwórca ról w filmach "Brzezina", "Sól ziemi czarnej", "Generał Nil", "Seksmisja", prezes Związku Artystów Scen Polskich kończy 65 lat.

Zdjęcia na temat: olgierd
Wideo na temat: olgierd
 • "Był chłopcem do śmierci". Przyjaciele pożegnali Andrzeja Łapickiego

  wspominali m.in. ksiądz Adam Boniecki, a także aktorzy Jan Englert czy Olgierd Łukaszewicz. "Andrzej Łapicki był chłopcem do śmierci, chłopcem świetnie wychowanym, chłopcem, któremu wpojono ideały"- mówił Jan Englert. "Odchodzi niezwykła postać polskiej kultury" - stwierdził Olgierd Łukaszewicz.

 • Niezadowoleni mieszkańcy Ostródy blokują drogę krajową nr 7

  Mieszkańcy Ostródy, niezadowoleni z polityki burmistrza Olgierda Dąbrowskiego, zablokowali drogę krajową nr 7 w okolicach miasta. Protestujący skarżą się, że urzędnik zadłużył miasto, nie podnosząc przy tym liczby miejsc pracy. Burmistrz tłumaczy, że prowadzi politykę inwestycyjną i stara się uczynić z Ostródy atrakcyjny kurort.